Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobChemistry


BobChemistry
őstag

3205 - ez gondolom elírás.

Attól függetlenül, hogy lehet-e kapni majd vagy sem (és ha igen, milyen áron), megsüvegelendőek az órajelek :R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Egy csepp embervért fog tartalmazni!

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Synthwave válasza GreatL (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

RAO...izé, ROARR.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) KROK640


KROK640
veterán

Nem panaszkodhatnak a bányászok, remek kártyákkal lesznek ellátva...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#5) Alogonomus válasza BobChemistry (#1) üzenetére


Alogonomus
őstag

Igen, azon nekem is fennakadt a szemem. Biztosan csehiba (2305 lehet), mert egyébként azt jelentené, hogy a GPU limitet is feloldották ennél a kártyánál.
Na azzal már rendesen odaverne az AMD még a fél kilowattos 3090-esnek is.

[ Szerkesztve ]

(#6) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Lehet hamarabb megkapnám ezt mint a Red Devilre a blockot amire január óta várok :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7) Synthwave válasza Pro!Petya (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te cegény, mingyán megsajnállak. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) vaakuum válasza #32839680 (#8) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem fog 2028-ra aktuálissá válni, mert addigra a PC gaming megdeglik :o . A jövő új játékai a mining szoftverek lesznek, és ez a csítereknek is jó, akik rendszerint beállítanak egy programot, hogy helyettük nyerjen. Itt is beállíthatják a programjukat, hogy nyerjen nekik némi virtuális lóvét. A többiek meg mehetnek focizni a szabadba, ha addigra lesz oltásigazolványuk. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#11) GreatL válasza vaakuum (#10) üzenetére


GreatL
őstag

A PC Gaming 30 éve halott... és élvezzük.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) vaakuum válasza GreatL (#11) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt azért illene látni, hogy eddig a konzolokkal harcolt, (melyiken jobb irányítani a játékot és melyiken vannak jobb címek, stb.) és ott simán állta a sarat, hiába akarták egyesek úgy beállítani, mintha "30 éve halott" lenne.
Most viszont a szórakozásnak a nyerészkedés ellen kellene harcolnia... ami nagyon más tészta, mint az elmúlt évtizedek esete.
Ha valahogy túl is éli, nagyon sok szöget kap a koporsójába, és érezhetően csökkenni fog a játékos bázis.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#13) Hobbbyt válasza vaakuum (#12) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Miért csökkenne a bázis? Most igazán úgy működik a PC gamer piac mint a konzol piac.. 4-5 évig ugyan az a hardver és teljesítmény, mert mindenki a régivel küzd mivel újat nem kapni :D.

Egyébiránt ezek a kártyák szerintem pont, hogy elérhetőek lesznek, normális áron. Nem tudok arról, hogy a bányász gépek vizezve lennének, az átlag usernek se jó mivel csak emiatt nem fog rendszert kiépíteni. Ez nekünk jó, akiknek amúgy is megvan a rendszer és amúgy is ref nyákos 6900-re vadászok, hogy vizezni tudjam amúgy is egy EKWB blokkal.
Ezt nekem csinálták. :U

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15) #72688384 válasza #32839680 (#14) üzenetére


#72688384
törölt tag

én tegnap vettem egy 6700xt-t 260ért de még úgy is húztam a számat ha azt veszem h 3 éve 200k volt az 1080 ami már akkor is drágának számitott.
de sajnos render gépbe kellett egy kártya és igy a gamer gépbe nem maradt semmi és kénytelen voltam valamit beszerezni.

(#16) M107 válasza #72688384 (#15) üzenetére


M107
addikt

:R

Hát valami k szerencséd volt, mert :

A legolcsóbb :
ASRock Radeon Phantom Gaming D RX 6700 XT 12GB OC (RX6700XT PGD 12GO) Videokártya

459 990 Ft-tól indul.... friss adat 2021.04.16 14 10:38......



A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#17) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez így már komoly csáberővel bír számomra. Biztos hogy nem bírnám ki, hogy ne nézzem meg mit megy a "kicsike". De pont ezért lehet igencsak szar is a dolog kicsengése, ha túl sokat várnék el, nagyot lehet csalódni.
Volt már vízhűtéses "csúcs" kártyám, kb.: azóta tartok az ilyen helyzetbe keveredéstől. :))

(#18) #72688384 válasza M107 (#16) üzenetére


#72688384
törölt tag

nem igazán, levontam belőle az áfát mert azt majd visszaadja a dagadt. szóval nekem csak 260ba került, de akkor is drága.

(#19) #72688384


#72688384
törölt tag

de hogy ne csak offoljunk:
ezen a power color kártyán végülis unlockolva van a memória frekvencia?

(#20) Pro!Petya válasza Synthwave (#7) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Januárban még jó ötletnek tűnt megvenni ~350-ért a 6800XT-és és egy blockot dobatni rá, de lassan viccet félretéve már ténylegesen hamarabb kapni akármilyen Liquid Devilt mint, magát csak a blockot Red Devilre. :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#21) fatpingvin válasza KROK640 (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagy kérdés hányan akarnak egy rigben vizesblokkal baszakodni. én biztos nem tenném, lehet hogy szupi kártya de erre még pluszban rá kell költeni egy számottevőbb összeget ha csákányolni akarsz vele. persze ha tudsz belőle szerezni tízet akkor már megérheti mert egy nagyobb loopot összerakni kártyára vetítve lényegesen olcsóbb: csak kártyánként két darab csonk kell, azon kívül jópár méter szilikoncső, két elosztóblokk, egy szivattyú meg egy-két hűtőrács az autóbontóból. inkább az a kérdés hogy a szivattyú áramfogyasztását mennyire hozzák vissza. arról nem is beszélve hogy vizezni kockázatos móka mert ha összehugyozza magát akkor elég komoly anyagi kár lehet belőle.

alternatíva persze az aftermarket air cooler de nem tudom ezzel mennyien akarnak szórakozni. lényeg hogy babrás ezt a kártyát beépíteni egy rigbe

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#22) Z10N válasza KROK640 (#4) üzenetére


Z10N
veterán

Exactly :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#23) wattafaka


wattafaka
senior tag

Liquid Devil Ultimate Pro SE OC 2.0 XT Gaming

(#24) Duree válasza #72688384 (#15) üzenetére


Duree
veterán

Akkor hatalmas szerencséd volt mert az átlag ára 400 ezer körül van.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.