Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, jó kis ismertető!

Nekem a kisebbik változata van meg, egy ezüst Metis, így meg tudom erősíteni: a külseje valóban nagyon mutatós, igényes. A szerelés viszont valóban trükkös tud lenni, de ha egyszer összeszerelted, öröm ránézni az asztalon.

Nézegettem ezt a Styx-et is, de mivel én egy polcra szeretném majd felrakni a gépet, ezért a mélysége nekem már túl nagy volt. A HDD-k rögzítése sem tetszik benne, jobban szeretem a fiókos megoldásokat, vagy a vázra erősíthető megoldásokat. Viszont a fedelébe épített, eltávolítható, radiátor-kompatibilis szellőzőrácsot eléggé irigylem:

Sajnos ezt lefelejtették a Metis-ről, és ugyan a felújított, Plus jelzésű változatra már pakoltak fölső rácsot, de az csak a ház végén kapott helyett, és nem ilyen praktikusan kezelhető, hanem csavarozni kell:

Ezt a problémát a saját Metis-emen egy Dremel-lel orvosoltam, de erről majd a saját blogbejegyzésemben...

Összefoglalva: grats hozzá, pofás géped lett! :C
+ Jó az íróasztalod, de nincs egy kicsit magasan az a monitor?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.