Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Hunork válasza Silenzio (#44) üzenetére


Hunork
veterán

Sajnálom, hogy így látod...és azt meg főleg, hogy nem veszed észre, te vagy, aki idegesen és dühösen irkálsz, miközben te is a saját szubjektív véleményedet közlöd ezáltal. Te ezt gondolod, én azt, más meg amazt. Így kerek a világ. A 30 méteres sugarú kör meg legalább ugyanolyan túlzás, mintha azt állítanám, hogy ez az év játéka. Enyhe túlzás.

Ha visszaolvasnál, vagy a másik, kifejezetten Rage topikban elolvastad volna, mit írtam, sokkal egyszerűbb lenne az egész. Nem ismétlem magam, de a lényeg, hogy én is csalódtam, többet vártam, a grafikától meg főleg, de ettől egy egészen jó kis játék lett, bár nem fog díjat kapni, egyértelmű.

Ugyanakkor nem átallom megjegyezni, hogy egyes más játékoknál, ahol a franchise játszik erős szerepet, ott meg egészen hasra esik mindenki, pedig egy az egyben ugyanazt kapják az emberek már vagy 5 - 10 éve. (COD...)
Ami szintén túlzás.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.