Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Yutani


Yutani
nagyúr

https://www.tweaktown.com/articles/9783/amd-radeon-rx-6700-xt-in-crypto-mining-eth-120w-tweaked/index.html

#tarcsad

(#302) #72688384


#72688384
törölt tag

ha találtok olyan embert aki németből hozza be a kártyákat de magyar cégen keresztül adja tovább akkor az a legjobb deal mivel úgy 3 év garit kaptok rá (hiába van rá 2 év némebe, ez már a scalper baja) plusz ha informatikával kapcsolatos cégetek van akkor az adót is visszatudjátok igényelni.

(#303) Alogonomus válasza #72688384 (#302) üzenetére


Alogonomus
őstag

Aki külföldről hozza be a kártyákat, az jellemzően a magyar ÁFA megspórolására játszik, és azért tudja olcsón adni. Az ilyen cég viszont jellemzően bőven a 3. év előtt, de sokszor már pár hónap után is felszívódik. Ez vagy a NAV/TEK és egyéb "hárombetűsek" hatására történik, vagy csak egyszerűen valamelyik cégtemetőben végzi.
Szóval az ilyen külföldről származó kártyánál a vásárló a garanciát lényegében el is engedheti, ha nem pár héten belül jelentkezik a probléma, mert nagy valószínűséggel egy év múlva már nem is létezik az a Lóti-Futi Bt, aminek a nevében eladták neki a kártyát. Ez is az ára a 20-40% spórolásnak.
Ez ugyanolyan, mint az aluljárós GSM árak.

[ Szerkesztve ]

(#304) Novver válasza atee (#200) üzenetére


Novver
senior tag

Kérdés hogy mikor... fáj a fogam egy 6900XT-re :U

Life is a game... The game is my life!

(#305) atee válasza Novver (#304) üzenetére


atee
őstag

Reméljük a fa alatt már lehet valami vga kártya normális áron :P

D-day 2002-01-04 01:54

(#307) steveboy86


steveboy86
tag

Sziasztok, kinéztem egy ilyen kártyát használtan, 135 ezer Ft. Jelenleg egy Geforce 1660 super 6 gb van, amint nagyjából 40ért számítanak be. Megéri így a felárat, ha nem, esetleg mit ajánlotok még, Geforce 3060 Ti esetleg?
köszi előre is a segítséget

(#308) Kymeraa


Kymeraa
újonc

A tesztet olvasva, amit köszönök meglepően fogadtam ezt a vidit : [link] ahol az RX 6700 XT eresztik össze az RTX 3070-el.
Kb mindenhol gyorsabb az RX ..
Most vagy a PH-s teszt volt részrehajló vagy a YT vidis esetleg a driver forrta ki magát azóta :D
Ma érkezik az RX és mar fogalmam sincs kinek higyjek de majd meglesem akkor én inkább mit tud ^^

[ Szerkesztve ]

(#309) SirRasor


SirRasor
őstag

Rég jártam erre; gondoltam bekukkantok :D
Éppen No man's sky-al játszom FHD-ben, minden maxon, FSR 2 bekapcsolva Quality-re.
(Radeon Chill-t használok minden játéknál 45-60 FPS-sel, nekem nagyon bejön és nem látom, hogy lassú lenne). Fogyasztás brutális :)) Hőmérséklet normál, ventinek kb. 0 hangja, olyan lassúra hangoltam be.

Ja Witcher 3 Complete Editionnel is játszom (felturbózott grafika+Ray Tracing!), minden maxon, RT performance-re állítva és az RT víztükröződést kapcsoltam csak ki.
40-45 FPS, brute force-val megoldja a Ray Tracinget és teljesen élvezhető a játék :C Mellette ~144 wattot eszik átlagban. (2619 MHz, 1150 mV, ventihangolás: 65 C°-ig Fan Off, afölött max 22%-ig mászik fel és így max 65 fokos (79 a hot-spot)).

Iszonyat jó vétel volt ez a kártya.
Azért tény, hogy gyárilag 210 wattot kajált, a ventik nagyon hangosak voltak és 85 fokra simán felment a hőmérséklete. Picit hangolni kell, de utána tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.