Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MongolZ


MongolZ
addikt

Kezdi a szemem szokni ezeket a kis PC-ket. Kár, hogy jóval többe kerülnek, mint hasonló normál méretű PC :/

(#2) Tutu7030 válasza MongolZ (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az enyém már évek óta megszokta. Nincs is vele más baj, csak a gyengesége (n330-as atom van a piciben. Gyenge már, de legalább melegít). :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) ddaydome


ddaydome
senior tag

Ez egy nagyon jó kis gép (kinézetre is és hardver tekintetében is), de tartok tőle, hogy kiemelkedő árcédulával adják!:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#4) leviske


leviske
veterán

A Zotac mióta nem exkluzív nVidia partner? Vagy a Sapphire-nak ennyire kilógott volna a termékkínálatából?

(#5) cildren válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


cildren
tag

Legalabb keves a futesszamla :D

(#6) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon bejön :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) Sipike19 válasza leviske (#4) üzenetére


Sipike19
tag

Ez nekem is elsőre feltűnt, Zotac meg AMD egy gépben. :D
Az Nv-nél egy világ omlott össze. ;]

Sipi

(#8) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ez már túl zsúfolt szerintem, túl is lesz árazva, a hűthetőségére is nagyon kíváncsi lennék. A mini-STX mint középút jobban bejön, rendes proci, rendes hűtéssel, elfogadható árral. (igaz dGPU STX-nél nincs)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#9) szasanyi


szasanyi
félisten

Azon túl, hogy a ZOTAC és az AMD sosem barátkoztak, kíváncsi lennék a LOAD hőfokokra. :U

(#10) Solten válasza ddaydome (#3) üzenetére


Solten
addikt

Igen, a keszulekkel az a problema hogy amennyiert aruljak mar kaphato noti is, eleg izmos vga-val.

Saor Alba

(#11) Robert07


Robert07
aktív tag

"Sőt, a két DisplayPort 2.0 és az egy pár DisplayPort 1.3 is változatlanul helyet foglal a gép hátoldalán."

Szerintem ez HDMI 2.0 es DP 1.3 akart lenni.

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Csinos darab, gondolom csinos árcédulával.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Drága mint a legtöbb termékük

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) Hidalgo85 válasza leviske (#4) üzenetére

Ezen én is elgondolkodtam.

Array Technologies Incorporated

(#15) velizare válasza -=MrLF=- (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

két blower van benne, kifelé tolják a levegőt. ha hajtod, akkor meleg+hangos.

a durva nem ez, hanem a 1080as 10th anniversary edition. itt a 1080on és a cpun is vizesblokk van, amit egy 12-14 centis radival hűtenek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) velizare válasza -=MrLF=- (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

két blower van benne, kifelé tolják a levegőt. ha hajtod, akkor meleg+hangos.

a durva nem ez, hanem a 1080as 10th anniversary edition. itt a 1080on és a cpun is vizesblokk van, amit egy 12-14 centis radival hűtenek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) nubreed


nubreed
veterán

Nekem csak az a 120 GB-os SSD bántja a szemem... de nagyon.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) Kisteker válasza nubreed (#17) üzenetére


Kisteker
tag

+1

Akkor inkabb a 120GB+1TB helyett egy 480GB SSD.

Ha meg adatot akarsz tarolni akkor potom penzert veszel bele egy HDD-t kesobb, de ez a 120GB nagyon soher megoldas. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19) -=MrLF=- válasza velizare (#16) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

köszi hasonlóra számítottam, a kép is jó

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#20) Scholes9 válasza Kisteker (#18) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi. Nekem a 120-as mellett van egy 480-as SSD és bőven elég :) Számomra persze :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.