Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Savaria_01 válasza r-chee (#250) üzenetére


Savaria_01
tag

:R :R

(#252) r-chee


r-chee
őstag

Most írhatnám: ezt elk**tam :W . Mármint a bejegyzést. Én csak annyit hibáztam, hogy elölről kitöröltem egy részt, s véletlenül bent maradt egy [ B ], vagyis a szöveg félkövérré tételének kódja. Hogy miért, nem tudom, de ehhez mentés után az oldal hozzáadott még párat. Hurrá.

Kétszer már előfordult, de csak a bejegyzés végén. Így most több melóm lesz, míg kijavítom.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#253) r-chee válasza r-chee (#252) üzenetére


r-chee
őstag

Javítva. Ezentúl sikeres módosítások után a bejegyzés teljes szövegét elmentem txt fájlba :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#254) gera021


gera021
aktív tag

sziasztok...

be szeretnék kerülni egy clan-ba, van erre lehetöségem?

(#255) r-chee válasza gera021 (#254) üzenetére


r-chee
őstag

Látom, kérdésed feltetted a BC2 topikban is, csak nem válaszoltak :).

Két javaslatom van:

1, Multigaming weboldalán (regisztráció után) írsz az üzenőfalra, hogy szeretnél csatlakozni. Ők igazából közösség, mint klán (mellesleg jó társaság). [Vagy, akit keress BC2 topikban privátban: gabipaci]

2, [IRAM] clan weboldalán jelzed szándékodat, szintén reg után. [Vagy, akit keress BC2 topikban privátban: eugabesz]

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#256) bognar110


bognar110
őstag

Hellosztok megváltozott a játékban a nevem,szóval nem Bognar1[HUN] hanem Bognar1{HUN}
lett örülnék ha javításra kerülne :C

(#257) r-chee válasza bognar110 (#256) üzenetére


r-chee
őstag

Javítva.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#258) bognar110 válasza r-chee (#257) üzenetére


bognar110
őstag

Köszönöm :R

(#259) r-chee


r-chee
őstag

M0nSt3R-EnerGy game nick-ű játékos, alias }{3@Đ$}{0ot lett a 200. felírt ember a listán :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#260) Gonz0 válasza r-chee (#259) üzenetére


Gonz0
tag

Akkor lassan ideje lenne kihúzni azt a 187-et akik már nem játszanak.. ;] :P

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#261) r-chee válasza Gonz0 (#260) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor magamat is kihúzhatnám, mert sajnos nem nagyon játszottam az utóbbi időben (nem csak BC2-vel, mással sem) :).
Amúgy, ha jól emlékszem, nicket még nem töröltem a listából, mert nem játszik az illető. De nem is ez a célja, hogy az aktuálisan játszók neve kint legyen.
Sokkal fontosabb, hogy minimum ennyi PH!-s megvette a játékot és hosszabb-rövidebb ideig örömét lelte benne, illetve még játszik is, egyedül, vagy csapatba verődve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#262) Geresz120


Geresz120
újonc

helosztok én is szeretnék csatlakozni a klánba :)

[ Szerkesztve ]

(#263) Geresz120


Geresz120
újonc

helosztok szeretnék csatlakozni a klánba :) :)

(#264) Geresz120


Geresz120
újonc

helosztok én is szeretnék csatlakozni a klánhoz :) :)

Battlefield bad Company 2 geresz120

(#265) sampe


sampe
aktív tag

Üdv

Szeretnék felkerülni a listára:)

Sampe<<HUN>>

Köszönöm!

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#266) AxBattler


AxBattler
félisten

Helló!

Alkalomadtán én is lámáskodok erre-arra, úgyhogy szeretnék felkerülni a listára.... :DD

Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#267) lb


lb
csendes tag

Szeretnék én is felkerülni a listára. losbellos nick névvel játszom.
Köszönöm!

(#268) AxBattler válasza AxBattler (#266) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja és a nickem lemaradt... :DDD
AxBattler[HUN]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#269) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Na csatlakoznék én is: P3rF3cTFloOoW a nickem.

(#270) r-chee válasza BMWFan (#269) üzenetére


r-chee
őstag

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#271) Varoz


Varoz
őstag

Üdvözletem!

Becsatlakoznék én is. Zolo Varoz néven. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#272) r-chee válasza Varoz (#271) üzenetére


r-chee
őstag

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#273) Varoz válasza r-chee (#272) üzenetére


Varoz
őstag

:R
Ha írok elé valami Clan tag-et akkor azt beírjam ide? Vagy úgy is megtalál mindenki?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#274) F_Zolee válasza Varoz (#273) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem kell az. Csak játékon belül van "értelme".

(#275) Varoz válasza F_Zolee (#274) üzenetére


Varoz
őstag

Értem. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#276) csnorbika


csnorbika
újonc

Hello!
Szeretnék én is felkerülni
BFBC2 név :csnorbika

(#277) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Engem is felírhattok

Zolinho1026[HUN]

Loxone and Loxberry superuser

(#278) pinacso válasza r-chee (#50) üzenetére


pinacso
csendes tag

Felkerülhetek én is a névsorba?

(#279) pinacso válasza pinacso (#278) üzenetére


pinacso
csendes tag

BFBC2 Nevem: antoni

(#280) Land


Land
veterán

Nevem BC2-ben: OpTiMuS.Hun

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.