Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Rizzo


Rizzo
aktív tag

A Steam akció keretén belül én is csatlakoztam a BC2 közösséghez, Mezznar néven lámáskodok itt-ott :)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#202) r-chee


r-chee
őstag

Játékban, összetartásban, csapatmunkában gazdag Új Évet mindenkinek!!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#203) r-chee


r-chee
őstag

Egy kis mellékinformáció: E logout blogbejegyzésben 2010.03.09 0:23 és most 2011.01.01 18:50 között 18386 olallekérés/frissítés történt. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy talán nem volt hiábavaló az eddigi kis munkám, amit ennek szenteltem :B.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#204) Balinov


Balinov
félisten

Koszonom az irast. Azt hiszem, megvan az esti programom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#205) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Bár lehet, hogy nem itt kéne megkérdeznem, de valaki esetleg tudja, hogy kikapcsolom Bloom effektet settings.ini-ben akkor az milyen hatással jár? Mármint, hogy kinézetben változik-e valami illetve, hogy gyorsul-e a játék? Mert legtöbb game-be amibe van ilyen tök fölösleges és csak elveszi az fps-ket.

Valamint befolyásolja-e a látótávolságot az, hogy mediumba vagy high-on van a játék?

[ Szerkesztve ]

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#206) F_Zolee válasza Tsabi84 (#205) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha kikapcsolod akkor nem lesz olyan fényes csillogó hatású a grafika. Cserében jön hozzá pár plusz fps ami sosem árt. Érdemes még a HBAO-t is kikapcsolni na meg a AA/AF-eket 2x-nél nagyobbra nem érdemes tenni.

(#207) Tsabi84 válasza F_Zolee (#206) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Köszönöm válaszod és mindenki másnak is!(PM-be kaptam pár üzit) :R :R

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#208) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Hasznosak az itt leírtak, köszönöm a készítőjének. A steames akciónak köszönhetően én is boldog tulajdonosa lettem a játéknak, így szeretnék felkerülni a listára.

Játékbeli nevem: Bazzzs

Előre is köszi:-)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#209) r-chee válasza Bazzzs (#208) üzenetére


r-chee
őstag

Szívesen. Neved felvéve :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#210) eladohardver


eladohardver
őstag

BBFC2 Nick: Rohambili

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#211) bozont


bozont
veterán

Velem szintúgy bozont néven találtok a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#212) mackosajt


mackosajt
addikt

R-chee? AZt a Civis szervert kik csinálják? Nem tudod véletlen?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#213) r-chee válasza mackosajt (#212) üzenetére


r-chee
őstag

Innen mazsoláztam össze :). Írjátok hozzá Ti is a magyar szerverekhez.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#214) sith7


sith7
nagyúr

156. Sith7 – sith7

:R

(#215) Tib007


Tib007
csendes tag

Sziasztok!

Felkerülhetnék én is a játékosok listájára?
A nevem játékon belül: Tib007

Előre is köszi!

(#216) r-chee válasza Tib007 (#215) üzenetére


r-chee
őstag

Felírva, 007-es :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#217) planbmokus


planbmokus
senior tag

planbmokus néven én is jelen vagyok!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#218) r-chee válasza planbmokus (#217) üzenetére


r-chee
őstag

Oksa :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#219) r-chee


r-chee
őstag

MultiGaming.Hu - Logitech Verseny v2.0

Start: Március 25. 0:00 - End: Április 10. 24:00

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#220) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Én is felkerülhetek a listára?
A nevem -=R()N=-
Köszönöm!

És egy kis segítség a grafikai beállításokhoz:
Bad Company 2 - Gossamer's Config Launcher v3.00 -ez nem warez és nem is csalás!

(#221) r-chee válasza Dtomka (#220) üzenetére


r-chee
őstag

Felírva + progi linkjét frissítettem az újabbra.

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#222) ooszi válasza r-chee (#203) üzenetére


ooszi
senior tag

Szioka én is szeretnék felkerülni a listára.

PH: ooszi
Battlefield BC2: ooszi-hun

BY ooszi

(#223) r-chee válasza ooszi (#222) üzenetére


r-chee
őstag

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#224) ooszi válasza r-chee (#223) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia köszönöm, nagyon király a GAME, Battlefield 2142 nyomtam sokáig, de a BC2 isten király.
Most már csak egy problémám van, hogy tudok magyar szerveren játszani?

BY ooszi

(#225) r-chee válasza ooszi (#224) üzenetére


r-chee
őstag

Vagy beírod keresőbe az ott látható szerver neveket, vagy csak szimplán HUN-t írsz be, s kidobja a magyarokat. Fontos, hogy szerverkeresőben a szűrők között max a PB on és a ranked szerver lehetőség legyen bepipálva (asszem ez az első kettő az ikszelhetők-pipálhatók közül), többinél ne legyen semmi, illetve játékmód és pálya ALL-on legyen.
Vehetsz fel embereket is friend list-be, s őket követheted szerverre, ha épp játszanak. stb-stb

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#226) LTwinHU


LTwinHU
tag

Engem is pls irj fel! BC2 nick: LTwinHU

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#227) r-chee válasza LTwinHU (#226) üzenetére


r-chee
őstag

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#228) LTwinHU


LTwinHU
tag

Mostanság lesz valami PH!-s összeröffenés? :F

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#229) r-chee válasza LTwinHU (#228) üzenetére


r-chee
őstag

Mire gondolsz? Fórumtagokkal közös játék, hülyüléses csoportképeskedés? Előbbi a fentebb lévő szerókon elérhető.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#230) LTwinHU válasza r-chee (#229) üzenetére


LTwinHU
tag

Én a "hülyüléses csoportlépkedésre" értettem am tudok róla elég sok PH!-s emberel játszok együtt:)

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#231) r-chee válasza LTwinHU (#230) üzenetére


r-chee
őstag

Erre szerintem a MultiGaming.hu szerveren van a legnagyobb esély.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#232) EczkE


EczkE
addikt

Jelentkezem! :DD

EczkE [HuN]

Asszem mindenféleképpen!

(#233) Tibor92


Tibor92
tag

Sziasztok !
Felszeretnék én is íratkozni a listára:
Nevem: Tiborsky

Üdv.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#234) kmisi99


kmisi99
addikt

Ma hozta meg a futár a BC-t Játékos nevem [HUN]Megalodon

(#235) r-chee válasza kmisi99 (#234) üzenetére


r-chee
őstag

Felírva.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#236) EczkE válasza r-chee (#235) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#237) kisborda


kisborda
tag

Én is jelentkeznék!
BC2 nick: [HUN]Kisborda

(#238) r-chee válasza kisborda (#237) üzenetére


r-chee
őstag

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#239) rankesz


rankesz
veterán

Hali

Beírhatnád valahova nagy ló betűkkel hogy a cd galaxysban most csak 2500 forint a játék.

Ha vótmá akkor sorry

(#240) r-chee válasza rankesz (#239) üzenetére


r-chee
őstag

Nem rossz ötlet :) . Viszont nem találom a CD Galaxisban ezt az akciót, hogy linkeljem :( .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#241) r-chee válasza r-chee (#240) üzenetére


r-chee
őstag

Megvan.

Battlefield: Bad Company 2 akció: MOST CSAK 2490 forintért a Tiéd lehet!!

Kedvezményesen megvásárolható az alábbi webshopokban:
Gamesoft.hu
PCdome.hu
Gépigény.hu

Ne hagyd ki!

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#242) Thome


Thome
addikt

Csokkolom:

Nicknév: ThomaHUN

(#243) ooszi válasza r-chee (#241) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia-Sziasztok.
Valaki segítsen már, van nékem otthon egy T-.....fos nettem 15MB-os, van nékem egy Intel gépem ami az adatlapon van, elindítom a Gamét B.BC2 bejelentkezem, szervert keresek, csatlakozok, elindul a csete-paté, és sokszor ugrál a kép, belelövök egy komplett tárat ellenségbe, meg se kottyan neki, persze ő késsel le döf, rá nyomok a JOIN gombra és sokáig csatlakozik, meg sorolhatnám még.
Kérdés: vajon egy KAKI a nettem, vagy gép problémám lehet?

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e, de azért meg köszönném segítségeteket.
Sziasztok, BC2 legyen veletek.

BY ooszi

(#244) Thome válasza ooszi (#243) üzenetére


Thome
addikt

Minden szerveren ezt csinálja? Nálam volt olyan, hogy 10mp-s fagyásaim voltak, pedig friss rendszer, nem is értettem, aztán kiderült, hogy konkrétan a szerver volt a szar, az okozta a bajt.

Esetleg megpróbálhatod kilőni a virusírtót, tűzfalat ha van, illetve engedélyezni a BC2-t az előbb említett programokban, hogy ne ütközzön semmibe. Lehet megoldaná a problémát.

Egyébként itt tedd fel a kérdésed, mert ez a névsor bejegyzése, az pedig egy normál BC2 topik: LINK

Egyébként ennek a bejegyzésnek a végén vannak ezzel a kapcsolódási problémákkal kapcsolatban hasznos dolgok, olvasd el, talán segítenek!

[ Szerkesztve ]

(#245) ooszi válasza Thome (#244) üzenetére


ooszi
senior tag

Oké rendbe köszönöm a segítségedet, köszike szia.

BY ooszi

(#246) ooszi válasza Thome (#244) üzenetére


ooszi
senior tag

Szioka bocsika, wifi-s router-ra csatlakozok, Win7-em van, ezeket a be állításokat hol tudom be állítani, hol keresem?
Bocsika csak nem nagyon értek hozzá.

"""""""Akik router mögött vannak és csatlakozási problémájuk van a szerverekhez, azok állítsák be a következő portokat:
18390 - TCP
18395 - TCP
18395 - UDP
13505 - TCP
80 -TCP .""""""""""

Köszike előre is a választ.

BY ooszi

(#247) Thome válasza ooszi (#246) üzenetére


Thome
addikt

Ezt a kérdésed ebbe a topikba másold be: LINK, KATT IDE, mert én sem tudom, szerencsére nekem nem volt vele problémám! :B

(#248) Savaria_01


Savaria_01
tag

Én is jelentkeznék !
Nick: Savaria01

(#249) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Sziasztok!
Én is betársulok! :))
Nick: Majkee84

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#250) r-chee


r-chee
őstag

#248 - #249 >>

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.