Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kacsyx válasza jamaicacapt (#150) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Legegyszerűbb folyamat, ha rákeresel a magyar szerverekre BC2-őn belül. Kulcsszó: HUN, és szépen ki fogja listázni néhány magyar szervert, ott lesz közte a PH! is. Ha megvan beteszed a kedvencek közé és később is mindig gyorsan elérheted.

Viszont ezért floodolni :W :U

(#152) stalkerhu


stalkerhu
újonc

Sziaszok! Jelentkezni szeretnék a csapatba!
Előre is kösz: stalkerhu

(#153) r-chee válasza stalkerhu (#152) üzenetére


r-chee
őstag

Hi. Mi pontosan a játékban használt neved (game nick), mert rákerestem a stalkerhu névre és ilyen játékosnév nem létezik? :U

[Szerverünk topikja: LINK]

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#154) r-chee


r-chee
őstag

TS3-on a továbbiakban az mGclan szeróján leszünk elérhetők. Szobák kialakítása valószínűleg a mai nap folyamán megtörténik.

TS3 IP: 91.82.224.70 Port: 9987 Jelszó: nincs

Köszönet az mGclan-nak az új helyért! :R
Természetesen köszönjük az [IRAM] clan-nak is az eddig biztosított helyet a TS3 szerverükön!

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#155) inferpeti


inferpeti
újonc

cs all 1 hónapja nem gameltem csak mert codoztam kicsit felmek ts-re látom csak iramnak van hely de látom hogy az mg-clan ts-én leszünk vagyis mostanában gyakrabban fogok feljönni :DDD

és bocsi hogy csak így eltűntem......

[ Szerkesztve ]

(#156) r-chee válasza inferpeti (#155) üzenetére


r-chee
őstag

:)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#157) inferpeti


inferpeti
újonc

próbáltam többször is belépni de nem sikerült mert ezt a hibát irja ki

<16:13:18> insufficient client permissions (sikertelen b_channel_join_permanent)

tud valaki segíteni????? :W :W :W :W :W :W :O :( :( :((( :((( :(( :((

(#158) r-chee válasza inferpeti (#157) üzenetére


r-chee
őstag

Fordulj kérdéseddel a Bad Company 2 off topikba ;) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#159) GaMeR-13


GaMeR-13
újonc

Én is feliratkozok ha lehet =D

És annyi kérdésem lenne hogy ez csak Origi? :)

(#160) r-chee válasza GaMeR-13 (#159) üzenetére


r-chee
őstag

Akik a fenti listán szerepelnek, mind original BC2-vel rendelkeznek, és a game nick-jük a multiban használtos nevük, mivel itt a multiplayer a téma :) . Wirágbolti verzióval amúgy nem lehet multizni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#161) r-chee


r-chee
őstag

Petíció pályaszerkesztó programért a Bad Company 2-höz: ITT. "Írjátok alá" minél többen, és szóljatok a haverjaitok haverjainak is, hogy ők is tegyék meg :) . Veszíteni valónk nincs, de reméljük, kérésünk nem talál süket fülekre.

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#162) #41133696 válasza r-chee (#160) üzenetére


#41133696
törölt tag

Én is felíratkoznék, természetesen eredeti Bad Comapny 2 -m van ;) A nevem előtt a klán tag jelzőt természetesen átírom HUN-ról PH!-ra ;)
http://bfbcs.com/stats_pc/GoodSpeed007

(#163) r-chee válasza #41133696 (#162) üzenetére


r-chee
őstag

Ok, holnap felírlak majd :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#164) r-chee


r-chee
őstag

Mivel a napokban átalakult a Hungarian Sun / PH! Ranked szerver (az "új" szerver Gametracker bannerje továbbra is látható marad), ezért megváltoztattam a címet, plusz pár dolgot töröltem innen. Ami áthúzásra került, azt amolyan mementóként meghagytam.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#165) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi a hasznos leírást! :R

A szerverrel mi lett?

(#166) r-chee válasza D1Rect (#165) üzenetére


r-chee
őstag

Multigaming.hu néven fut, ahogy a fenti banner is mutatja, weboldala pedig itt található.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#167) D1Rect válasza r-chee (#166) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi! :R

(#168) r-chee


r-chee
őstag

Kivettem a felesleges sallangot, s rövidesen az új mapok képeit is beszórom ide, meg pár plusz infót is.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#169) D1Rect válasza r-chee (#168) üzenetére


D1Rect
félisten

Felvehetnél engem is a listára:
D1Rect - D1Rect

:R

(#170) r-chee


r-chee
őstag

Beraktam az új pályák képeit, meg némi battlefield.hu-s pályabejáró linket. Még lesz pár dolog majd, hogy minél több legyen egy helyen.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#171) r-chee


r-chee
őstag

Ötletek, észrevételek, javaslatok, kiegészítések nyugodtan jöhetnek ám, hogy mi legyen még itt, mi legyen másképp stb.

(Kis infó: megírásától átlagosan napi 70-140 oldallekérés/oldalbetöltés történik itt, tehát hasznosnak biztos hasznos ez az oldal :) )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#172) sith7


sith7
nagyúr

Hasznos cikk, köszi :R

(#173) r-chee


r-chee
őstag

Egy táblázat a kasztokról és fegyvereikről, valamint a képességekről, fegyver és járműkiegészítőkről: LINK. Amúgy itt fent az írás altáján is be van linkelve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#174) Erdei88


Erdei88
veterán

Erdei88 néven én is Battlefiledezek

(#175) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Helló!

Én is szeretnék felkerülni a listára.
A nevem Kakadu_HUN

(#176) quasarus


quasarus
tag

Sziasztok!

Tudtok esetlek magyar szerver bérelhetőségi lehetőséget?

(#177) r-chee válasza quasarus (#176) üzenetére


r-chee
őstag

Magyarországon nem lehet BC2 szerót bérelni. Legközelebb Frankfurt-ban (Németország) érdemes bérelni, azon jók lesznek a pingek is.
Pár szolgáltató:
- link1
- link2
- link3

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#178) Kakaduku válasza Kakaduku (#175) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Bocs már látom!

[ Szerkesztve ]

(#179) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Jön valaki innen BC2 téli kupára?

(#180) r-chee válasza Kakaduku (#179) üzenetére


r-chee
őstag

Inkább innen, elvégre az a játék topikja :U :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#181) GOODPSP


GOODPSP
csendes tag

csao en is feliratkoznek:D
killllllller neven vagyok nem tudom hany L betuvel:D

(#182) r-chee válasza GOODPSP (#181) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor nézz utána :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#183) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

A szerverek amik fel vannak sorolva a leírásban, mindegyik működik? Csak azért mert 2 szervert nem találok. Az egyik a Dragon MGC Clan szervere a másik pedig a 82nd AirBorne. Nézd már meg légyszives hogy jók-e, vagy csak nálam nincs.
Előre is köszi!

(#184) r-chee válasza Kakaduku (#183) üzenetére


r-chee
őstag

Dragon szeróhoz tartozó banner azt mutatja, hogy van rajta forgalom, 82nd Airborne szerintem bekrepál, és a HUF - Hungarian Forces offline-t jelez. Hét végére meglátom, hogy utóbbbi kettő hogy áll, és ha ugyan így, törlöm őket.
Ja, és még lógok a Vietnam-os dolgokkal is :B.

Szerk.: Itt a Dragon MGC Clan Server [HUN] oldala: http://dragonmgc.clanbazis.com/, és játék topikjában is van róla témázgatás.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#185) GOODPSP


GOODPSP
csendes tag

Killllllller
a nevem 8 db L betuvel magam szamoltam:D

amugy valmi clan felvetel vagy valmi van?

koszontem

(#186) Kakaduku válasza r-chee (#184) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Azért kérdeztem én is hogy él-e a szerver mármint a Dragon mert láttam hogy van rajta forgalom de a BC2-es kereső nem találja.

(#187) r-chee válasza GOODPSP (#185) üzenetére


r-chee
őstag

A BC2 topikban érdeklődj, hogy van-e valamelyik klánba felvétel (topik linkje felül) ;).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#188) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Sziasztok!

Én is szeretnék feliratkozni a listára, Steam akció alkalmából én is vásároltam egy BC2-t

A nickem: {HUN}Tsabi84

Előre is köszönöm.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#189) r-chee válasza Tsabi84 (#188) üzenetére


r-chee
őstag

Jól tetted :K.
Nevek felvéve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#190) Tsabi84 válasza r-chee (#189) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Köszönöm! :R
Egyébként meg nagyon jó ez a leírás! :R

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#191) agemate


agemate
addikt

Üdv!

Jelentkeznék: Sergant Foley néven játszom (nem sergeant!), és nagyon béna vagyok (még), soha nem multiztam ;]

(#192) Tsabi84 válasza agemate (#191) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Hali.

Nem feltétlen rajtad múlik, hogy nagyon béna vagy. Az elején picit nehezebb a kezdőknek, mert nincs annyi felszerelés meg mondjuk pálya ismeret, de ahogy léped majd szinteket meg szerzel fegyvereket annál jobban fogod nyomni.
Sok Sikert hozzá.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#193) agemate válasza Tsabi84 (#192) üzenetére


agemate
addikt

Köszönöm, mondjuk eddig két helyről kickeltek.. :D

(#194) r-chee válasza agemate (#193) üzenetére


r-chee
őstag

Én sem vagyok valami penge játékos, csak vannak jó pillanataim, és azok többet érnek a statisztikánál, kill/death aránynál :). Kezdetnek esetleg játsz a fentebb látható magyar szerókon, mellé mondjuk használj TeamSpeak3-at stb szóbeli kommunikációra, de tudsz chat-be is írni játék közben.
Ja, és kezdheted medic kaszttal, azzal gyorsabban lépkedsz a rangok között.

Kösz az eddig ide összekapart dolgokkal való megelégedettséget is :R . Ugyan nem egy különálló weboldal színvonalú, de erre futja itt, s helyben van :B.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#195) agemate válasza r-chee (#194) üzenetére


agemate
addikt

Ezeken a magyar szervereken játszottam, de mindkettőről kickeltek, így ez szegte kedvem, de azért ha már megvan a játék, még fogok multizni bőven :)

(#196) Tsabi84 válasza agemate (#195) üzenetére


Tsabi84
csendes tag

Nem lehet hogy magas volt a ping-ed? Ilyen miatt engem is raktak már ki 1szer IRAM-ról meg egyszer valamelyik külföldi serverről.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#197) r-chee válasza agemate (#195) üzenetére


r-chee
őstag

:D
Meg kell nézni mindig, hogy mit ír ki a kick utáni kis ablakba a játék, lehet, hogy csak egy VIP-s tag (egy admin stb) lépett be a teli szeróra és az admin progi téged dobott ki. Ha nem így van, akkor meg enyje-bejnye az adminnak.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#198) agemate válasza r-chee (#197) üzenetére


agemate
addikt

A punkbusterre hivatkozik, hogy mit ír pontosan, már nem emlékszem. A pingem 100 körül volt, az szerintem oké, vagy tévedek?

(#199) r-chee válasza agemate (#198) üzenetére


r-chee
őstag

Akkor ez biza nem a szerverek hibája. A(z) - amúgy más játékok multiplayer részénél is jelenlévő - Punkbuster a csalókat hivatott kiszűrni, akik külső programok (link), vagy a játék fájljaival való buherálás segítségével jutnak előnyhöz.
Innen töltsd le a pbsetup.zip nevű fájlt, csomagold ki belőle a pbsetup.exe nevű fájlt a BC2 mappájába, és indítsd el >> I Agree >> Add game >> kiválasztod a Bad Company 2-t >> Check for Updates. Letölt pár fájlt és miután kész, bezárod. Aztán próbáld meg, kidob-e.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#200) agemate válasza r-chee (#199) üzenetére


agemate
addikt

Köszi a tippet, megcsináltam és már 'vagy 10 perce nyomom valamelyik szerveren, nagyon adja! :) Köszi mégegyszer! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.