Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) kmisi99 válasza h3lios (#19) üzenetére


kmisi99
addikt

Nagyjából egyetértek, nem mondom, hogy az egyetemek rosszak de elég sok esetben valóban csak kb mint egy kiképző tábor álló képességet ad, és kb bizonyítja a munkáltatónak, hogy volt eszem hozzá nem vagyok retardált. Persze van egy pár értelmesebb szak ami komoly piacképes tudást is felvértez.

Nekem pl nincs érzékem a matekhoz, nagyon jól tudok tanulni, de a matekot sehogy nem értem meg, de attól még nem jelenti azt, hogy instant kőműves segéd leszek, sőt hálózat mérnöknek képezem saját magam, Cisco képesítések megszerzésével pedig lesz is valamiféle "diplomám", hogy bizonyítsam mégis csak értek hozzá. És ahogy láttam ebben a szakmában csak a tapasztalat és tudás számít onnantól mindent leszar majd a munkáltató.
Én is a matek miatt nem mentem tovább, totál felesleges számomra!!

Példaként ahogy ismerősöktől hallottam, ugye algoritmusokat oda vissza tanítják, nekem semmit nem segítene a munkámban, ha tudnám a részletes matematikai hátterét, ilyen gráfokkal meg olyan gráfokkal a Dijkstra algoritmusnak, vagy a Bellmann-Ford nak, de azt nagyon jól tudom milyen routing protokollok használják és hogyan használják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.