Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ATL


ATL
csendes tag

Ha a BME zarovizsgat nezzuk akkor egesz hasznos anyagok kellettek BSc-n. Kesobb jol johet az.

(#2) KisDre


KisDre
senior tag

Művészeti karokon is hasonló tud lenni a helyzet, ott ahol már befigyel mondjuk 3D grafika. Van végzős hallgató aki konkrétan jobb mint a tanár, de igazából nem is a tanár hibája ez, hisz pl ha valaki jól tud 3D-zni mondjuk, akkor külföldön de akár itthon is, egy 2-300 ezres fizetés bőven elképzelhető ha munkába áll, na már most ha el megy egyetemre mint szakoktató...

KisDre.artstation.com

(#3) buherton


buherton
őstag

Az egyetem gondolkodást és tartást ad az embernek, illetve kirostálja azokat, akik nem valók oda. Az aki valóban ezt szeretné csinálni, ő a tudást úgyis fel fogja szedni, mert benne van a lényében, aki meg lusta rá, az vessen magára.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ugyan már, a szakmunkás képzés sem azért van hogy megtanuld a szakmát, hanem hogy el tudj menni gyakorlati helyre ahol kitanítanak rendesen. :K

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) KisDre válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


KisDre
senior tag

Na és ha ez sincs meg? :)

KisDre.artstation.com

(#6) Klaus Duran válasza KisDre (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Cumi :K ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Jhonny06 válasza ATL (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

"De addig nem tudok elmenni dolgozni ameddig nincs piacképes tudásom."

Erre való a gyakornoki pozíció meg a diákmunka. Ha ezekre se tudsz bejutni, akkor valamit nagyon rosszul csináltál. Amúgy a mérnök infón elég jó elméleti tudást adnak és vannak helyek, ahol a gyakorlati rész se rossz. Viszont a gyakorlatot neked kell otthon nyomatni. Programozás, vagy ha az üzemeltetés irányába mész, akkor az ahhoz kapcsolódó dolgokat.

De ezt mondjuk mondás nélkül is, ha tényleg érdekel a dolog.

(#8) kentucky


kentucky
őstag

Bár én nem reál szakra járok, nekem az jött le, hogy minden egyetem sz*pás, de meg kell csinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#9) buherton válasza kentucky (#8) üzenetére


buherton
őstag

Ahogy az élet is az. Az egyetem nem másra, mint az életre készít fel. Ha ott elbuksz, akkor nagy eséllyel az életben is elfogsz.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

miért is hisztizel, ha már eljutottál a záróvizsgáig? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) PumpkinSeed válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem ezzel van a baj, hogy nem jutok be, mert nem nehéz, csak az zavar nagyon, hogy egy London cégnél vagyok gyakorlaton és látom milyen technológiák vannak. Amikor ide jöttem konkrétan a nulláról kellett induljak, mert az itt lévő technológiákat még csak nem is említik az egyetemen, pedig szerintem egy rendszerfejlesztés órára bőven befér mondjuk a Vagrant virtuális környezet mint fejlesztő környezet. Folyamatosan képzem magam, csak elfecsérelt időnek érzem az egyetemet, mert jó elismerem a matek és az algoritmusok hasznos meg vannak hasznos tananyagok, de volt olyan kurzus amin egész évben ezt tanultuk. (Bugol nem tudok linket létrehozni ezért itt van: https://www.smarttech.com/downloads) Szóval ennél sokkal jobban jártam volna ha inkább azt az egy órát is önmagam fejlesztésére szánom. (Nem mintha nem azt tettem volna ;] )

(#10) bambano

Tegyük fel hogy frissítesz egy szoftvert aminek van egy új feature-je és az tetszik és használod. (Ez a szakmai gyakorlatom), de egy időre downgrade-elni kell ezt a szoftvert és addig nem használhatod az új feature-t mert nincs megengedve (ez a záróvizsga). :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#12) buherton válasza PumpkinSeed (#11) üzenetére


buherton
őstag

Sokkal jobb lett volna, hogy ha x millió fejlesztőkörnyezetet, x millió programozási nyelvet, x millió adatbázist tanítanak meg. :U

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#13) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Pedig, de az egyetemnek BSc alatt egy jó alapot kell adnia, amivel később boldogulni tudsz. Szerintem, jobb az , ha többet tanítanak, olyat is amit feleslegesnek érzel, mert kitudja, hogy később mikor lesz rá szükséged. És most itt nem arra gondlok, hogy tegyük fel 15 év múlva kell és emlékezz rá, hanem arra, hogy eszedbe jut, hogy te ezt már tanultad, vizsgáztál, ZH-ztál belőle.

A cégek által elvár piacképes tudás meg gyakorlat sok esetben nagyjából az jelenti, hogy elvárnák, hogy BSc-n kb az adott cég igényeinek megfelelő mérnököt/informatikust neveljenek ki. Azért könnyű belátni szerintem, hogy ez nem lenne valami jó..

(#8) kentucky

Az eleje az. Vagyis addig amíg beleszoksz. Utána már tudod milyen a módi és ha választott szak érdekel is akkor könnyen veszed az akadályokat és hamar telik az idő. Persze ez is olyan mint az élet, vannak olyan dolgok amiket utálsz de muszáj megcsinálni. Pl ilyen, hogy MSc-n minek zargatják az embert gazdhumán tárgyakkal.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) PumpkinSeed válasza buherton (#12) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem azt mondtam, de pl Számítógépes animáció alatt tanultuk az Actionscriptet miközben naponta jön egy hír, hogy itt is kinyírták a Flash-et meg ott is. Szerintem bőven elfért volna egy HTML5 is. Egyáltalán nem arról beszélek, hogy millió technológiát tanítsanak meg hanem ha már tanítanak valamilyen technológiát akkor ne a legrégebbi leggagyibb szarokat hanem akkor már valami olyat amit aztán használni is tudunk. Nem láttam az elmúlt időben olyan hirdetést ahol Java Swing programozókat kerestek volna. Ezzel szemben keresnek halom más grafikus felületre programozót, és akkor megint ott tartunk, hogy meg tudom tanulni magamtól is, de akkor minek járok... érted, hogy nem a sok technológián van a hangsúly hanem a megtanult technológiák hasznosságán.

(#13) Gergosz2

"hanem arra, hogy eszedbe jut, hogy te ezt már tanultad, vizsgáztál, ZH-ztál belőle"

Na és ha ez eszembe jut, de már egyáltalán nem emlékszek rá akkor mivel vagyok előrébb? Ezenkívül aligha hiszem, hogy a most tanult technológiákra 15 év múlva szükség lesz. Értem ezt arra is ami most korszerűnek számít és arra is amit az egyetemen tanítanak. Olyan gyorsan cserélődnek le a technológiák, hogy sztem 15 év múlva már egyáltalán nem használjuk azt amit most igen.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#15) Eastman


Eastman
őstag

A jó iskola tanulni tanít.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) PrometheusX válasza Eastman (#15) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

+1 :R

Pont ezt akartam írni én is neked. Én is idén (januárban) fejeztem be az egyetemet. Az elmúlt 4 évet így tudnám összefoglalni:
-Megtanultam sok alapvető ismeretet, amik nem feltétlen jelentettek piacképes tudást;
-Megtanultam, hogy hogyan kell odatennem magam hogy tényleg megcsináljak valamit;
-Megtanultam "gondolkodni", problémákat megoldani;
-De a legfontosabb, hogy megtanultam "tanulni", ahogy Eastman mondta. :)

Nem adott piacképes tudást úgy igazán az egyetem (kivéve az utolsó egy év a Infokommunikációs Hálózatok Tanszéken), de megtanultam azt, hogy hogyan kell tanulni és odatenni magam ha előre akarok lépni úgy igazán a dolgaimban.

Persze ez emberenként változik. Volt tanárom szerint is talán manapság már többet ér két év munkatapasztalat, mint két év egyetemen töltött tanulás (pedig ő Cisco Certified Instructor volt, és évek óta mélyen dolgozott az egyetem mellett külsős projekteken is). Bevallom neked, hogy én is BSc után egyből elkezdtem dolgozni, és meg se fordult a fejemben a lehetőség hogy még két évet töltsek az MSc miatt az egyetemen.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ha idáig eljutottál, akkor fejezd be a dolgot rendesen. :) Menni fog, csak rá kell szánni az időt és az energiát erre az utolsó vizsgára.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jhonny06 válasza PumpkinSeed (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mérnök infóra jársz? Pontosan melyik egyetem?

(#18) PumpkinSeed válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

SZTE Proginfo

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19) h3lios válasza buherton (#9) üzenetére


h3lios
addikt

Ez a világ legnagyobb f.szsága amit hallottam.

Volt osztálytársam kiesett másod évről, mert a matekon folyamat elkapálták, pedig középsulis évek alatt végig jó volt belőle. Ez 1 olyan tárgy amit ha fejre állsz se lehet tanulni. Ha érted, akkor megy ha nem akkor szopás van.

Azóta is talált 1 melóhelyet, ahol 0 tapasztalattal vették fel és 1 elég szép fizetést kap meg. A munka pedig legalább annyi nehézéséggel és probléma megoldási helyzettel állít szembe, mint 1 egyetem.

Én szintén a matek miatt nem mentem fősulira / egyetemre, mert tudtam hogy esélyem nem lenne emiatt, arról már nem is beszélve, hogy 1 papírért, amivel aztán kitörölhetem a seggemet itthon, nem fogok 4 éven át küzdeni.

Későbbiek folyamán majd amikor el akarsz helyezkedni esetleges más munkakörben (mert a szakmádban nem találsz azonnal), akkor majd tagadhatod le a diplomád, mert túlképzett vagy és nem fizetne ki annyit a munkáltatód...

Alapvetően szerintem itthon akkor éri meg a felső oktatásban gondolkozni, ha utána megvan a konkrét irány ami érdekel és van is belőle állás lehetőség. Szerencsére a mérnökinfó ilyen jelenleg, de ha olyan tárgyat választottál amiből nincs hiány utólag bizony lehet, hogy meg fogod bánni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#20) PumpkinSeed válasza h3lios (#19) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem tudom láttad-e valamelyik hozzászólásban is, hogy a matekra panaszkodom. Sőt az egyikben kifejezetten ki is emelem, hogy az és az algoritmusok hasznos volt. Szóval "Ez a világ legnagyobb f.szsága amit" most írtál.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#21) ricinus13 válasza PumpkinSeed (#20) üzenetére


ricinus13
senior tag

Szerintem az nem neked ment hanem annak hogy ha egyetemen nem boldogulsz akkor kösd fel magad, ami ebben a formában hülyeség.

(#22) PumpkinSeed válasza ricinus13 (#21) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ja tényleg látom, ebben az esetben elnézést. Amúgy nem tudom melyik félnek van igaza, mert nálunk aki elbukott és tartom vele a kapcsolatot dobozokat rak össze meg gombokat nyomogat gyárakban. De viszont sok olyan ismerősöm van aki ott hagyta az egyetemet és nagyon jó programozó.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#23) Gergosz2 válasza h3lios (#19) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én szintén a matek miatt nem mentem fősulira / egyetemre

Kitartás, tanulás, kitartás, tanulás, kitartás, kitartás... Röviden ennyi.
Azzal, hogy meg sem próbáltad esélyt sem adtál magadnak, sőt így eléggé érdekes, hogy nyilatkozol is róla, hiszen azt sem tudod milyen. "Azt halottam valakitől, hogy nehéz", meg "azt mondják, hogy nehéz" nem azt jelenti, hogy egy tárgy teljesíthetetlen, csupán azt, hogy többet kell vele foglalkozni. Akik meg azt híresztelik, hogy egy tárgy teljesíthetetlen, azok szoktak lenni akik harmadszorra ugranak neki és még így sem jutott el az agyukig, hogy többet kéne foglalkozni vele.

mivel aztán kitörölhetem a seggemet itthon, nem fogok 4 éven át küzdeni.

Énvédő funkció ON. Pesze vannak ilyenek, de ha egy normálisabb szaknál is így állsz hozzá, akkor nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) ricinus13 válasza PumpkinSeed (#22) üzenetére


ricinus13
senior tag

Erről nem tudok nyilatkozni, nálam kötelező a papír mert nem engednek vegyszer közelébe anélkül, meg itt tényleg hasznos dolgokat tanulunk szinte kivétel nélkül, najó 1 kivételével.

(#25) PumpkinSeed válasza ricinus13 (#24) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Jó, de a kémia nem változik olyan mértékben mint az informatika. Nem értek hozzá, de jobb esetben egy molekula ábrázolása ugyanúgy fog kinézni 10 év múlva is, nem adódik hozzá +1 oxigén atom. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#26) buherton válasza h3lios (#19) üzenetére


buherton
őstag

Vak tyúk is talál szemet, de általában nem ez az általános. Ha jól értem, akkor a te esetedben ez még el sem dőlt.

Bevallom neked őszintén, hogy a matek II-vel nekem is alaposan meggyűlt a bajom és éppen, hogy csak átslisszantam vizsgán, de megcsináltam végül.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#27) kmisi99 válasza h3lios (#19) üzenetére


kmisi99
addikt

Nagyjából egyetértek, nem mondom, hogy az egyetemek rosszak de elég sok esetben valóban csak kb mint egy kiképző tábor álló képességet ad, és kb bizonyítja a munkáltatónak, hogy volt eszem hozzá nem vagyok retardált. Persze van egy pár értelmesebb szak ami komoly piacképes tudást is felvértez.

Nekem pl nincs érzékem a matekhoz, nagyon jól tudok tanulni, de a matekot sehogy nem értem meg, de attól még nem jelenti azt, hogy instant kőműves segéd leszek, sőt hálózat mérnöknek képezem saját magam, Cisco képesítések megszerzésével pedig lesz is valamiféle "diplomám", hogy bizonyítsam mégis csak értek hozzá. És ahogy láttam ebben a szakmában csak a tapasztalat és tudás számít onnantól mindent leszar majd a munkáltató.
Én is a matek miatt nem mentem tovább, totál felesleges számomra!!

Példaként ahogy ismerősöktől hallottam, ugye algoritmusokat oda vissza tanítják, nekem semmit nem segítene a munkámban, ha tudnám a részletes matematikai hátterét, ilyen gráfokkal meg olyan gráfokkal a Dijkstra algoritmusnak, vagy a Bellmann-Ford nak, de azt nagyon jól tudom milyen routing protokollok használják és hogyan használják.

(#28) dabadab válasza PumpkinSeed (#11) üzenetére


dabadab
titán

"Amikor ide jöttem konkrétan a nulláról kellett induljak, mert az itt lévő technológiákat még csak nem is említik az egyetemen"

Welcome to the real world!

A legtöbb helyen olyan dolgokkal dolgoznak emberek, amiket sehol sem tanítanak, mert in-house fejlesztés, vagy az ember egyetemista korában már vagy még nem volt mainstream.

"pedig szerintem egy rendszerfejlesztés órára bőven befér mondjuk a Vagrant virtuális környezet mint fejlesztő környezet"

Egy óra alatt nagyjából azt lehet elmondani róla, amit te is el tudsz olvasni a Wikipédián két perc alatt, azzal meg nem vagy előbbre. Ha már valamit tanítani kell ebben a témában, akkor inkább érdemes arról beszélni, hogy milyen problémák vannak ezen a területen és ezekre milyen megoldások születettek, amiknek milyen előnyei meg hátrányai vannak - és ez alapján nagyjából be tudod lőni, hogy melyik konkrét környezet hol tart, mire jó, mire kell figyelni, meg így tudod értelmezni a híreket.

DRM is theft

(#29) dabadab válasza PumpkinSeed (#25) üzenetére


dabadab
titán

"Jó, de a kémia nem változik olyan mértékben mint az informatika."

Miért, az mennyire változik? Nagyon lassan.

DRM is theft

(#30) bambano válasza kmisi99 (#27) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"de attól még nem jelenti azt, hogy instant kőműves segéd leszek, sőt hálózat mérnöknek képezem saját magam, Cisco képesítések megszerzésével pedig lesz is valamiféle "diplomám", hogy bizonyítsam mégis csak értek hozzá." pont ilyenekkel vitatkozom a mikrotik topicban, hogy kell-e az összes tűzfalszabály vagy sem. szerintük kell, mert benne volt az x.y. professional képzés tananyagában. aki meg átlátná a mélyebb értelmét is, aszerint meg nem kell.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#31) PumpkinSeed válasza bambano (#30) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igen, nekem is egy nagy érvágás volt cisco után mikrotik eszközökkel foglalkozni, bár én alapból prog infos vagyok. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#32) kmisi99 válasza bambano (#30) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát na ellenkező példát is fel lehet hozni, persze a diplomával ellentétben az ilyen bizonyítványokat sokszor csalással meg lehet szerezni de az olyanok úgyis kiesnek a rostán. Nem tudom microtic világában hogy van, de cisco nál a létező legjobb oktató könyvek vannak, igaz cisco specifikus lesz az ember, de most ez olyan mintha BMW szerelőként nem értek a ladák szereléséhez. :D Nem teljesen tudom milyen tudást ad át az egyetem hálózatok terén, de az tudom, hogy rengeteg egyetem nélküli háló mérnök van, mert igény van rájuk. Cisco topicban van sok olyan akinek van mérnök infó végzettsége, de az igazi tudását otthon tanulással kapta meg ugyan így oktató könyvekből.

[ Szerkesztve ]

(#33) PumpkinSeed válasza kmisi99 (#32) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem a Cisco specifikussággal az a baj, hogy nagyon jónak kell lenni ahhoz, hogy az elég legyen. Legtöbbször system administrator-t keresnek inkább, most mondjuk jó vagy hálózatokból de nem tudsz Samba szervert konfigurálni akkor az nem túl jó, mert csak úgy nem beszélgetnek egymással a gépek. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#34) kmisi99 válasza PumpkinSeed (#33) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen vagy marhajó az ember benne vagy tanul mást is. Én is akarok mást is, linux tervben van, de első a Cisco mert azzal könnyebb elhelyezkedni, onnantól pedig indulhat a szerteágazás.

(#35) bambano válasza kmisi99 (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem microtic, mikrotik.

"igaz cisco specifikus lesz az ember": ami a legnagyobb létező hiba. ugyanis nem azt fogod megtanulni, hogy valamit hogyan kell megcsinálni és milyen szakmai indokok vannak mellette, hanem azt, hogy a cisco szakembergárdája szerint hogyan kell megcsinálni. óóóriási a kettő között a különbség, főleg a számla végösszegében. nyilván a cisco javára...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) kmisi99 válasza bambano (#35) üzenetére


kmisi99
addikt

Tudom épp ezért írtam az előző válaszomban, hogy később linux fele is akarok nyitni, csak a Cisco első körön egy kiváló ugró deszka. Igen az oktató könyvek sokszor alánk tolják a hibakeresési metódusokat úgy ahogy ők gondolják, pedig saját gondolkodást kell kifejleszteni, és az ér a legtöbbet.

(#37) bambano válasza kmisi99 (#36) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem nem a hibakeresési metódusokkal van a bajom. azt olyat csinál magának a cisco, amilyet akar.
hanem azzal, hogy a cisco elképzeli, hogy egy rendszert hogy kell összerakni, és azt erőlteti rád. és hiába kapálózol, hogy tele van felesleges cuccal, nem biztos, hogy ki tudod kerülni.

anno terveztem nagy hálózatot. jött a cisco-s ürge, felrakott egy gyönyörű architektúrát, tele volt elektromos csellentyűcskékkel. ha mindent megvettünk volna, a számla a csillagos eget is rugdalta volna. így lett minden alközpontba egy rendes pc, meg egy a központba, oszt jónapot, működött minden. anno vitatkoztam nortelessel is, hogy szerinte mit nem lehet megcsinálni. mondtam neki, hogy ott van előtte, próbálja ki, működik. de azt nem lehet. mondom ott van, működik. de nem lehet. akkor jó, szellemeket láttam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) kmisi99 válasza bambano (#37) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen mondjuk ezt kb minden embertől hallom, hogy a cisco egy nagyon érdekes állatfaj. Mindenesetre én szeretem ezt tanulni, ahogy láttam kelendő is, valóban sokszor idióta a gondolkozása, és piacvezetőként már elég pofátlan tud lenni, de más szoftver fejlesztő óriásvállalatok se feltétlen lettek azért elsők mert annyira jók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.