Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Dáin


Dáin
csendes tag

Nagyon szeretem ezt a stúdiót, jókat játszottam sok éven át a játékaikkal, kölyökkorom óta.

Amikor még önállóak voltak, akkor Kickstarteres formában próbáltak meg tőkét bevonni a következő programjaikhoz.

Az első a Broken Age volt, én támogattam, és a progi mellett egy nagyon komoly dokumentumfilm sorozat is járt pluszban, fejlesztésről, programozó portrékkal, ami számomra többet ért, mint maga a játékprogram. Több órás, szakmai titkokkal, nagyon de nagyon pozitív emlékek maradtak bennem, amikor megnéztem a részeket.

Egy cseppet sem bántam meg, amikor a Fig-platformot elindították, akkor ugyanígy tettem a következő programmal a Psychonauts 2 vel. Támogató lettem ott is, a még csak csírájában létező játékprogramot ismét előfinanszíroztam.

Sajnos az évek peregtek, közben az én életem is megváltozott, így a játék, hiába fog megjelenni, már nem fogok tudni játszani vele.

Így ha valakit érdekel, akkor diszkontáron, lesz egy saját *eladó* támogatói Psychonauts 2 Pc-s Steam kódom a teljes játékhoz. A legelső napon, a premier napján kapom meg az ígéretek szerint.

Első kézből. Ha érdekel valakit, szeretné megvenni tőlem, kérem írjon.

Lehet kamu dumának tűnik, de tényleg vérző szívvel fogok megválni tőle...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.