Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet rossz, ha a legrosszabb értékelés 80%

***

(#2) oriic válasza ollie (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Metán egy 70 van összesen, szóval jó lesz úgy érzem. [link]

Live-Die-Respawn

(#3) eL Geri


eL Geri
őstag

Váó, pedig elég vacakra számítottam!

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Psychonauts 2 on Xbox Series X|S

X - 1440p 120 FPS & 4K 60 FPS.
S - 1620p 60 FPS and 1080p 120 FPS

Ha valaki majd konzolon jàtszanà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nemrossz...első részt szerettem.

(#6) Szabi® válasza BoneDragon (#5) üzenetére


Szabi®
addikt

+1 Van egy egyedi megvalósítása az biztos.

(#7) gbors


gbors
nagyúr

Kellemes meglepetés, hogy ilyen jó a sajtója. Az ára egy kicsit kevésbé kellemes, ha nem is óriási meglepetés...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

imadtam az elso reszt.abszolut nem vagyok meglepve.biztos brutal jo lett.ezert egy centet sem fogok sajnalni.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#9) Silεncε válasza gbors (#7) üzenetére


Silεncε
őstag

GamePass?

(#10) floatr válasza Silεncε (#9) üzenetére


floatr
veterán

Ott lesz megjelenés napjától [link]

(#11) gbors válasza Silεncε (#9) üzenetére


gbors
nagyúr

Ja, ott sokkal olcsóbban meg lehet úszni, ha valaki egyszer végig akarja tolni, oszt' kész, vagy ha folyamatosan van előfizetése. Meglássuk - nem sietünk :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12) Luck Dragon

Jónak ígérkezik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Dáin


Dáin
csendes tag

Nagyon szeretem ezt a stúdiót, jókat játszottam sok éven át a játékaikkal, kölyökkorom óta.

Amikor még önállóak voltak, akkor Kickstarteres formában próbáltak meg tőkét bevonni a következő programjaikhoz.

Az első a Broken Age volt, én támogattam, és a progi mellett egy nagyon komoly dokumentumfilm sorozat is járt pluszban, fejlesztésről, programozó portrékkal, ami számomra többet ért, mint maga a játékprogram. Több órás, szakmai titkokkal, nagyon de nagyon pozitív emlékek maradtak bennem, amikor megnéztem a részeket.

Egy cseppet sem bántam meg, amikor a Fig-platformot elindították, akkor ugyanígy tettem a következő programmal a Psychonauts 2 vel. Támogató lettem ott is, a még csak csírájában létező játékprogramot ismét előfinanszíroztam.

Sajnos az évek peregtek, közben az én életem is megváltozott, így a játék, hiába fog megjelenni, már nem fogok tudni játszani vele.

Így ha valakit érdekel, akkor diszkontáron, lesz egy saját *eladó* támogatói Psychonauts 2 Pc-s Steam kódom a teljes játékhoz. A legelső napon, a premier napján kapom meg az ígéretek szerint.

Első kézből. Ha érdekel valakit, szeretné megvenni tőlem, kérem írjon.

Lehet kamu dumának tűnik, de tényleg vérző szívvel fogok megválni tőle...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.