Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hm...Érdekes...
Én adok neki egy esélyt... A Hitman is jóféle lett... :K
Sőt, nekem még a Doom is tetszett..!:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) GreenGuy


GreenGuy
tag

Ezt is Uwe Boll fogja rendezni?:(

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ebben a filmben hogyhogy nem jason statham lesz? ;] 1próbát kap tőlem is a film...

(a hitman nekem úgy-ahogy tetszett, de a doom nem... :( )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) atike


atike
nagyúr

Én is várom. Nem lesz az rossz.... :)

(#5) nrgia


nrgia
őstag

He he na erre befizetek...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) kaik_holi válasza nrgia (#5) üzenetére


kaik_holi
tag

mmmmmm....Kíváncsian várjuk... :K

....mAximum mInimal....

(#7) hétalvó válasza mephi666 (#3) üzenetére


hétalvó
addikt

pedig a doom is jo volt csak nem kellett tole csodat varni, mi mast tudtal volna kihozni a filmbol?

moziban nem mehetett volna az az iszonyat hent mint a jatekban, bar sokan el birtuk volna viselni, hetekig remalmok jottek volna a vilagra ;]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#8) infectedmann válasza GreenGuy (#2) üzenetére


infectedmann
őstag

Azért mérföldekkel jobb rendezőt kapot a project Mike Newell személyében.

Amúgy már csak a látvány miatt is megér majd egy mozit ha lesz rá keret ;)

[ Szerkesztve ]

(#9) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Doom tényleg nem volt nagy durranás (látványfilm), Hitmant nem láttam, viszont erre kiváncsi leszek nagyon... Kép bejövős, találtak egy Prince fejű ipsét ^^ (nemár, ez a Holnaputánból a Samu krapek? ehh)
Sejtem teli lesz falonrohangálással, pörgős-braekelős henteléssel. Ezt valahogy hiányolnám... :U

Arra lennék még kiváncsi, hogy vajon itt is csak simán Herceg lesz a neve? Játékban nemigen derítettem ki más nevet, de ha mégis van rendes neve Prince barátunknak, akkor igencsak elkerülte a figyelmemet... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) feka007


feka007
nagyúr

Gyllenhaal szerintem jó színész, nekem a Jarheadben eléggé tetszett az alakítása.

(#11) Kanczy


Kanczy
veterán

Egy biztos : a képen látható felszerelés első osztályúan lett megcsinálva :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) ChromeX


ChromeX
addikt

az effekteken áll vagy bukik a dolog szerintem meg ö férfiságán, hogy alakitja a herceget, amugy meg ha királyak az effektek és nem nagyon ocso megoldások lesznek akkor valoszínüleg finom lesz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13) Slayer Valor válasza ChromeX (#12) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Nem hinném, hogy megengednék maguknak egy Prince of Persia film olcsón való megcsinálását :DDD Ebből inkább bevételt akarjanak, és ne bukást.

(#14) kaik21


kaik21
tag

Tuti jó lesz a vizuális és hanghatás de a sztorit még így is elbasz..... a srácok..
reméljük nem

Feel me, Lick me, Love me....

(#15) spyke79


spyke79
tag

Csak nehogy alibaba és a 40 rablo filing legyen amugy várom remélem jo kis mozi lesz belöle :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.