Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blitz23


Blitz23
tag

A marketing jó volt, videókat jól tudnak összevágni, de a gameplay hulladék. [Elég az első 20mp-t megnézni.]

(#2) Plazmacucci válasza Blitz23 (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

rip game

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Kellően poénos a trailer, de a játék borzasztóan arcade, illetve köszönőviszonyban sincs a történettel és hőseivel :(

(#4) Z10N


Z10N
veterán

Leeroy?!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#5) anulu válasza Z10N (#4) üzenetére


anulu
félisten

nekem is ez ugrott be :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) duvi


duvi
nagyúr

Úgy látszik, hogy nem vagyunk egyedül a véleményünkkel :( . Ma startolt el és közel félezer vélemény alapján:

(#7) Plazmacucci válasza duvi (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kellenek az ilyen pofonok mert a fosgyár így se fog leállni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) duvi válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindenképpen és különösen haragszom erre a csapatra, mert egy nagyszerű világ, nagyszerű hőseiből csinált egy kritikán aluli játékot :(((

(#9) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Mit csesztek el ennyire benne?

(#10) duvi válasza Heroes fan (#9) üzenetére


duvi
nagyúr

Kb. amit lehetett. Talán a látvány ami még elmegy szódával. A harcrendszer nevetséges, vagy fogalmazzunk úgy, hogy gyerekes. A grafikus UI szintén a 10 éveseknek készült. Az eredeti karakterek képességeit alig vették figyelembe. Pl. Catti-brie többet kungfuzik :U , mint az íját használja. Drizzt egy csomót varázsol, mintha nem a kétpengés harc mestere lenne. Az ellenfelek sokszor csak állnak és várják, hogy lemészárolják őket, szóval az AI sincs a helyzet magaslatán. Eddig három streamet néztem meg, de kb. elég is volt belőle :W

(#11) saelin válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg rip. Review-ok alapján borzasztó rossz játék. Pedig egy jó kis coop hack and slash simán elfért volna a piacon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Fitzgerald válasza Heroes fan (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt hogy megvették a license-et. Manapság rengeteg olyan "játék" készül, ami valamelyik híres franchise farvizén próbál meg egy kis pénzt keresni. Cyanide pl. az egyik ilyen igénytelen stúdió, a Werewolf meg a Cthulhu franchise is náluk vannak.
De a Warhammer játékok is rendre ugyanilyen minőségűek, csak az elmúlt pár évben megjelent vagy 2 tucat, talán 1-2 volt közöttük, ami élvezhetőre sikerült...
Recept: ha púró kis fejlesztő/kiadó vagy, vásárolj be valamelyik relatíve olcsón megszerezhető, de mégis kellően nagynevű franchise-ból (Cthulhu, Vampire, Warhammer, D&D a legegyértelműbb választások). Készíts belőle videójátéknak csak erős jóindulattal nevezhető valamit, keress egy kis pénzt megjelenéskor, utána meg szarj mindenre, és kezdd elölről az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#13) yericho800


yericho800
aktív tag

A név megaláztatása :(

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#14) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Drizzt Do'Urden és Guenwhyar?

(#15) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Én örülök, hogy nem lett jó, marad időm másra :D (nekiestem a Yakuza szériának és hjajj hosszú lesz)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Pedig nagyon vártam. Már vagy 9 könyvet elolvastam a Drizzt legendákból. Lehet megveszem GOG-on a Menzoberranzant régről, az legalább jó lett :DDD

(#17) Heroes fan válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


Heroes fan
őstag

Szomorú hogy ilyen trágyákat csinálnak mostanság. Legalább a nexus jó lett.

(#18) aerosmith


aerosmith
őstag

leeroy jenkins?

(#19) aerosmith válasza Blitz23 (#1) üzenetére


aerosmith
őstag

A világ szép, a karik nem rosszak de az ui meg a gameplay meh

(#20) Hintalow


Hintalow
senior tag

Hát 20 év asztali D&D után valahogy 20 mp-ig bírtam ezt a vackot :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.