Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Borg76 válasza jozsi252 (#100) üzenetére


Borg76
tag

Ennyi volt? :))

(#102) jozsi252 válasza Borg76 (#101) üzenetére


jozsi252
veterán

őő ez nem az enyém, egyik ismerőssel együtt vettem őneki volt ennyi. én jól elvagyok vele bár 10k körül most leragadtam : S

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#103) Borg76 válasza jozsi252 (#102) üzenetére


Borg76
tag

Na azért :)
Kitartás, menni fog az !

(#104) jozsi252 válasza Borg76 (#103) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen igyekszek de egyszerűen 10k környékén nemtudok rájönni hogy merre illetve hogyan forgassam hogy feljebb tudjam tornázni a rpm-et :( neked 10k fölött mozog az alkarod is vagy csak inkább a csuklóddal forgatod?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#105) Borg76 válasza jozsi252 (#104) üzenetére


Borg76
tag

Én 10k után után alkarból mozgatom de addig csukló.Elképzelhető, hogy nem jó a technikád, vagy még erősödnie kell az alkarodnak, ezt Te érzed.De jó példa rá mennyit számít a technika.Kollégám nem gyenge gyerek, egész nap 50kg-os zsákokat pakol, tonnás raklapokat tologat és mégis képtelen 10k fölé menni :DDD .Egyszerűen nem érzi a lényeget.Sok gyakorlás, probálgatás, megtalálni az ideális fogást, és menni fog az.

(#106) jozsi252 válasza Borg76 (#105) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen sok sok gyakorlás énis így vettem észre most pl 10300 környéke ment, igaz a héten volt munka bőven nemnagyon volt időm gyakorolni de most hétvégén tudtam aztán csak felmentem 10k fölé. és thx az eddigi helpet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#107) Nimrod


Nimrod
addikt

Versenyek már nincsenek? Régen láttam itt-ott meghirdetve Powerball versenyt, de most már sehol semmi.

(#108) Borg76 válasza Nimrod (#107) üzenetére


Borg76
tag

Szerintem itthon nincs verseny, én is kerestem de semmi infó, talán külföldön.
Ha jól értettem hivatalos powerball fórumon Akis se csinált már új rekordot olyan 1-2 éve, bár még foglalkozik vele.Persze minden számban ő tartja a csúcsokat, és azokat megdönteni.. Hát valószinü nagyon nem egyszerü :) Viszont ott jópár ember még mindig csinálja és foglalkozik vele, ott lévő topikok közt lehet eredményeket feltölteni.

(#109) Nimrod válasza Borg76 (#108) üzenetére


Nimrod
addikt

Mennyi most egyébként a rekord a simával? Nem vagyok benne biztos, hogy a 16k megfelel a valóságnak, meg tudtommal modelltől is függ, hogy meddig lehet hajtani.

(#110) Borg76 válasza Nimrod (#109) üzenetére


Borg76
tag

16732 ha jól tudom, ennyi a csúcsa Akisnak a simával.Van róla video youtube-on.Miért ne lenne valóság?Elvileg 16k-ig már a számláló, de van a raptor amivel meg 20k felett pörget.Én kinézem belőle :)

(#111) ABE válasza ABE (#96) üzenetére


ABE
őstag

Jut eszembe, pénteken ejtettem meg végül a látogatást a Reflexshopban. Srác nem tudott mit kezdeni a dologgal, azt mondta, hagyjam ott, elküldik Debrecenbe, de csak kb. 2 hét múlva kapnám vissza, mert a szervizes külföldön van. Vagy szólnak nekem, hogy mikor hozzam be inkább, és akkor csak pár nap. Inkább vettem 950-ért egy csúszógyűrűt (meg az alátétek is benne voltak), beraktam, kicsit csökkent a kotyogás. Aztán átjött haverom, felváltva nyúztuk a cuccot vagy két órán át, egész szépen kiment belőle a lötyögés, majdnem tökéletes. És végre be tudom indítani kézzel is, de csak a bal kezemben tartva. :D

[ Szerkesztve ]

(#112) Nimrod válasza Borg76 (#110) üzenetére


Nimrod
addikt

Azt hittem a sima modell csak 14k-ig bírja.

Abe: még mindig nem tudtam megtanulni az ujjal indítást, pedig több videót is láttam róla. :W

(#113) ABE válasza Nimrod (#112) üzenetére


ABE
őstag

Én sem ujjal indítom, hanem tenyérrel. :D És az is csak úgy megy, ha a bal kezemben van a cucc, és jobbal indítom, fordítva nem működik, pedig a jobb kezem az ügyes. :)

(#114) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Ez de szar ... :N ennyi hülyeséget ... :((

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#115) Borg76 válasza Tibor_560sec (#114) üzenetére


Borg76
tag

Aztán miért lenne hülyeség?

(#116) Borg76 válasza Nimrod (#112) üzenetére


Borg76
tag

Neten van nem egy videó ahol bőven 14k fölött mér a számláló.Csak nem sikerült 14k-t tekerned? :DD

(#117) Borg76 válasza ABE (#113) üzenetére


Borg76
tag

Ujjal kb 1 hónap után tudtam beinditani, most már simán megy.Nem egyszerü megtanulni, de csak egyszer sikerüljön, utána már egyre könnyebb lesz !

(#118) ABE válasza Borg76 (#117) üzenetére


ABE
őstag

Hogyan tanultad meg? Videó alapján nézted a technikát, vagy csak gyakoroltad és kitapasztaltad magad? Mondjuk egyelőre az is elég, hogy nem kell a zsinórral szenvedni. :DDD

(#119) Borg76 válasza ABE (#118) üzenetére


Borg76
tag

Ahogy mondod, videó alapján.Aztán megpróbáltam a nekem legkényelmesebb módon megtanulni.Lehet nem pont úgy csinálom mint a videókon, de működik.Viszont az első 3 hétben nekem is csak tenyérrel ment a beindítás :)

(#120) Nimrod válasza Borg76 (#116) üzenetére


Nimrod
addikt

Én még csak a 10k-s régióban tartózkodok. Azért a 14k picit még odébb van, a 16k meg pláne.

(#121) Nimrod


Nimrod
addikt

Kipróbáltam, hogy milyen kesztyűben és anélkül powerballozni, már csak azért is, mert nekem eléggé izzadós a kezem.
Sok különbséget nem látok, talán egy leheletnyivel biztosabb a fogás kesztyűben, illetve ami előnye, hogy amikor kezet váltasz vagy partnernek adod át, akkor nincs meglepődés amikor véletlenül a mozgó alját fogod meg. :DDD

(#122) cozmo


cozmo
őstag

Csatlakozom :)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#123) rep3at


rep3at
őstag

A videó brutális :DD

Nem tervezek ilyesmibe ruházni, az én kezemet azért megedzi a rendszeres billiárdozás.

Forward thinking. كرر

(#124) Phülöp


Phülöp
addikt

A csuklóműtétem után nagyon sokat segített a cucc, a csuklóm erősebb lett, mint előtte volt - cserébe nem tudok azzal a kezemmel sokáig szorítani, hamar begörcsöl a kezem. Bár arra is van biztos valami erősítő gyakorlat.
12k fölé sose tekertem, de nem is az volt a cél. Inkább a 8k körüli tempó, de az váltott kézzel akár fél óráig is. Most újra elővettem, 8500 fölé fel se bírom hajtani. Baaah.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.