Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) updog válasza mexicanraven (#30) üzenetére


updog
senior tag

Örök vitatéma :) Nyilván mindenki a saját igazát próbálja védeni, viszont az a tapasztalatom, hogy akinek "nem jött be kint" (márpedig vannak ők is azért bőven), azok utána sunyítanak itthon, szóba sem szokott kerülni a dolog, pedig amíg kint voltak, nagy hangon hallottam tőlük ugyanazt amit te is írsz (minden jobb, jobb ott élni stb.). Ne érts félre, nagyjából egyetértek veled: aki itt tróger, az kint is tróger lesz, és ott sem lehet csak úgy ellebzselni.

De egy jó tanács, többen írták: ne a hazádra haragudj. Ez egy gyönyörű ország, sok jó emberrel. Haragudhatsz az el****tt történelmünkre, az ország évszázadokra visszamenőleg rossz döntéseket hozó vezetőire, a megszállókra, 1-1 nagyhangúra aki idegesít, bárkire, de (és ne vedd személyeskedésnek): az ellen egyedül te tehetsz (tehettél volna) hogy normálisan megfizessenek. Lehet más munkáltatót keresni, elköltözni, más szakmát tanulni, vállalkozni, stb. És senki nem kényszerített hogy menj, az a te döntésed volt, mert úgy gondoltad, ott élhetőbb jövőd lesz. Ezt tiszteletben tartom, de ne ránk haragudj ezek miatt :R

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.