Hirdetés

2020. január 24., péntek

Gyorskeresés

(#51) hcl válasza potyautas (#49) üzenetére

hcl
(nagyúr)

Az ég meg kék - persze, minden országban van fluktuáció, csak nem mindegy, hogy milyen ösztönzőkkel. Bővebben itt.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#52) potyautas válasza hcl (#51) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog

Elolvastam. Minha egy amerikai film tartalma lenne leírva, amiből 12 egy tucat. (azokban persze a jó mindig győz, de valahonnét csak merítik az ötletet)

(#53) hcl válasza potyautas (#52) üzenetére

hcl
(nagyúr)

Áh, akkor semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#54) Narxis válasza hcl (#51) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

"Szoktam látni tüntetéseket Jerevánban. 22-en vonulnak zászlókkal hangosbeszélőbe skandálva."

WTF :Y Ez hogy látott a jövőbe? :D

(#55) mexicanraven válasza potyautas (#47) üzenetére

mexicanraven
(aktív tag)

Az ír és skót eleve bevándorló, tehát, hmmm, én ezt nem kezelném releváns adatként....
Az igazi angolok pedig jóléti változás miatt igen ritkán hagyják el életvitel szerűen a hazájukat (persze vannak akik a munkájuk miatt töltenek el kulfoldon idot, de az csak érdekeltség, illetve az egyetemi oktatással köthető össze még némi kintlét), a fiatalok pedig az iskola után gyakran csinálnak egy kaland tripet, elmennek Európába, etc etc, tudást, tapasztalatot, élményt gyűjtenek utána haza mennek.
Ezeket nem olvastam sehol, angolok mondták, és magam tapasztaltam.

szia <3, just szia <3. take it easy, bro!

(#56) potyautas válasza mexicanraven (#55) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog

Remélem az írek, meg a skótok ezt nem olvassák. Annyira bevándorlók, mint a székelyek Erdélyben.

[ Szerkesztve ]

(#57) hcl válasza potyautas (#56) üzenetére

hcl
(nagyúr)

Meghódítottak :D

(#58) mexicanraven válasza potyautas (#56) üzenetére

mexicanraven
(aktív tag)

Remélem sokkal beszéltél és elmondták, hogy ők mennyire tartják magukat angolnak! :))

HussarF: "ugyanannyi pénzből itthon jobban kijössz, mint külföldön"
Mai vásárláskor fotóztam, bár gondolom így sincs igazam. :C

[ Szerkesztve ]

(#59) potyautas válasza mexicanraven (#58) üzenetére

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog

Eggyel se beszéltem, de tudom, hogy semennyire nem tartják magukat angolnak, ezért is vettem külön az angolokat , meg az egyesült királyságbelieket. (130, illetve 350 ezer)

(#60) mexicanraven válasza potyautas (#59) üzenetére

mexicanraven
(aktív tag)

Ezert mondtam, hogy aki tkp elhagyta Irorszagot tekinthető "bevándorlónak", és őket is eszerint kezelik.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.