Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) bkercso


bkercso
nagyúr

Én is el vagyok könyvelve ilyennek az életmódom miatt, bár sosem voltam aktivista, és nem is akarok az lenni.
Biztosan nagyon intelligens kollégáid vannak. Kb. annyit látnak a szituból, hogy hogyan lehet beleerőltetni 1-2 poént feléd. Bizonyos társaságokban én is tapasztaltam, hogy lehetetlen komolyan beszélni kb. bármilyen témáról, mert olcsó (és esetleg sértő) poénkodás lesz csak belőle.

Amúgy a húsevés nem fenntartható, ennélfogva tehát nem lesz fenntartva a jövőben. Így vagy úgy, de ennyi ember nem fog tudni ennyi húst enni, amikor a termőföldek termőképessége kiürülőben van, és az ivóvíz is egyre komolyabb gond sok helyen.
Egy napi szinten húst evő ember 10x annyi termőföldet és 15x annyi ivóvizet vesz igénybe, mint egy vegán.

Arról meg ugye hiába is írnék, hogy a csirke, disznó, tehén mennyire fejlett érzelmileg, ehhez képest pedig mit művelünk velük; milyen életet kénytelenek miattunk élni milliárdszámra... :O

Én >1éve nem eszem húst (néha halat, 1-2-3 hetente) és semmi bajom. Csak az alvásigényem csökkent le napi több órával, mert nincsen mindig tele a gyomrom. (A húst 2..2,5 napig emészti az ember, míg minden mást 2..2,5 órán belül megemészt.)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.