Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyen a Magyar Posta. Mondjuk elég merész ajánlott küldeményt behúzni. Mert, sztem ezt itt mindenki tudni fogja, aki elolvasta, hogy nem "elhányták". Ilyen okból küldenek sok külföldi helyről ide, mert tudják, hogy fura módon eltűnnek a csomagok. Nekem sima feladással küldött csomagom tűnt el az éterben, máik se tom, hogy hova lett egy Zalman VF-900-as hűtőm. Havernak pl. meg, ide volt címezve a csomagja, és innen több 100km-re kézbesítették valakinek, úgy, hogy szegedi cím volt a csomagon, kérdem én, ezt mégis, hogy?

Ami belefér méretben, és súlyban a levél határba, én is levélként szoktam feladni. Síma csomagnak sincs túl sok értelme, ha akarják az is csak pikk pakk eltűnik, ugye az üzleti csomag és a többi, meg közel 2000 Ft.

Ennyit tud a Magyar Posta, és csodálkoznak néha, amikor anyáznak velük az emberek. És igen, kiszúrják az ember szemét ennyivel. Mondjuk ismerek olyat, aki addig anyázott velük, amíg visszafizették az egész árat.

@Dave: Levélre is kérhetsz értékbiztosítást, ilyen árú cuccra meg, a premium csomag díja nem éppen a "megéri" kategória, meg, elhiheted, mire visszakapod a pénzed, ha egy ilyen csomag is eltűnik, addigra már lehet megbánod, hogy szenvedsz vele... Sajna hallottam már pár embertől, hogy ilyen csomagja tűnt el, és nem egyszer.

És hát igen, ettől függetlenül: Sok boldogságot a későbbiekben !

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.