Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tubi2


Tubi2
senior tag

Egy kis Samsung, egy kis Apple :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#2) Dr. 444Hertz válasza Tubi2 (#1) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

"...és mondjuk egy év múlva kidobni a saját néven futó verziót Mate 9 (2010) néven például, bőven lett volna rá akkor is vevő."
Nem 2017 (vagy 2018) ? :)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#5) juhasz22


juhasz22
aktív tag

240 fps és slowmotion na ez király

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#9) lezuvius válasza juhasz22 (#5) üzenetére


lezuvius
őstag

Mèg jó, hogy ezt 2015-ben már tudta az iPhone 6s... :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#11) snorbi82


snorbi82
senior tag

Azt lehet tudni, hogy miért nem hozzák hivatalossan EU-ba a Mate 9 Pro-t? Nagyon azt venném meg.
tudom, kintről vegyem meg. De az én hülyeségem, hogy nem rendelek onnan.

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#13) Obyboy


Obyboy
addikt

"Viszont a garancia (ami a Porsche Design kapcsán itthon 3 év), a szoftverfrissítés," Ez azt jelenti, hogy 3 évig fejlesztik is rá az aktuális android verziót vagy megkapja majd még az android 8.x-et (jobb esetben a 9.x-et is) és utána már 1500 dolláros kifutott terméknek minősül?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) Mercel


Mercel
senior tag

Hajaj egy Porsche Design P'9982 -es BlackBerry még mindig meg tudja melengetni a szívem..

Azért kifizettem volna a brutális felárat (ha tudom) mert mégiscsak egy full extrás BlackBerry - ezért a cucczért viszont akkor sem ha nem számítana a pénz.
Nincs bajom a Huawei-el, (azon kívül, hogy kínai) de egyszerűen nem Porsche Design kategória.

Marcel

(#15) atike


atike
nagyúr

Ezt nem hiányolom, a sima Mate 9-et sem tudom megvenni. :) :DDD

De hogy miért jó, hogy ez sem jön, az LG V20 sem jön... Nem túl biztató tendencia... :(

(#16) Shyciii


Shyciii
veterán

Az első oldalon levő második képen az a fa telefontartó hol kapható, vagy nagyon hasonló? Találkozott már valaki ilyennel?

(#17) Richie86


Richie86
senior tag

Na ez nem az átlag magyar vásárló pénztárcájának való :DDD

(#26) snorbi82 válasza Shyciii (#16) üzenetére


snorbi82
senior tag

[link]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#28) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Szerintem februárban veszem a Mate9-est T-nél :K

(#32) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi pénzért már 2 hangszóró beférhetett volna a telefonba simán. Sajnos amilyen telefonokkal került ezzel az árazással egy kategóriába, azok bőven rálicitálnak. Szerintem egy LG V20 jobb választás, igaz akkumulátorban gyengébb, de minden más téren tartja a lépést, sőt van amiben jobb is (S820). A Mate 9-ről nem éri meg váltani erre az 100%.

(#33) Shyciii válasza snorbi82 (#26) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi. Jó húzós ára van...

[ Szerkesztve ]

(#34) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Konkrétan mi az ára itthon ? ok megvan.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#37) Wesder válasza lezuvius (#9) üzenetére


Wesder
félisten

és? Most ez is tudja :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) hemaka válasza ->Raizen<- (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Adjal mar nekem egy japo telot, ami mukodik is idehaza :D

(#41) #16820480


#16820480
törölt tag

Érdekes telefon, szép is, de sosem értettem, hogy az ilyen termékekért ennyi pénzt értelme lenne adni. Kínában biztosan jól fog menni, ott szeretik a minél drágább termékeket, mert azzal látványosan el tudja magát határolni a plebsztől az újgazdag városi ficsúr.

Érdekes amúgy látni, hogy itthon többnyire pozitívan tekintenek az emberek az EMUI-ra, közben meg angol és amerikai szaksajtóban általában negatívumként jön fel.

(#43) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#41) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gondolom azért, mert itthon aki kicsit is foglalkozik az okostelefonok adta lehetőségekkel, az jól tudja, hogy egy UI szinte lényegtelen az Android témázhatósága miatt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44) MMiklos86 válasza Tubi2 (#1) üzenetére


MMiklos86
csendes tag

Kíváncsi lennék hogy állná az összehasonlítást teljesítmény szempontból a negyedannyiba kerülő Oneplus 3T-vel. Annak ráadásul nem qHD a kijelzője. Persze nagyon jól látta meg a cikkíró is: aki ilyen telefont vesz, magasról leszarja a teljesítményt csak villoghasson a logóval. Jó nagy kereslet lesz rá Kínában, Oroszországban, stb.

(#47) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Ha a mindennapi embernek azt mondják, hogy ez vagy az kínai akkor biztos nem a minőségre, megbízhatóságra, prémiumságra fog asszociálni... sőt... :U

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#48) #16820480 válasza Dr. 444Hertz (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem a témázhatóság a gond vele. Vagyis sok dolgot nem lehet témával megoldani, például a beépített appok törlését, vagy letiltását. A gyári fájlkezelőjük azonnal kilép, ha nem adsz neki internet jogosultságot? :N Nem lehet jóformán egyik sem tiltani, főleg nem az olyanokat, amik a rendszer alapvető működését befolyásolják, mint a Telefonkezelő.
Ha stock Androidot szeretnél, akkor ezek kellemetlenséget okozhatnak, mert belenyúlnak a memóriakezelésbe, a hardverelemek kezelésébe és egyebekbe, amitől a (stock rendszernél) megszokottól eltérően fog menni a telefon, és semmit nem lehet ellene tenni.

(#49) kriver válasza Wesder (#39) üzenetére


kriver
tag

Olyan erősen az életben nem nyomorgatja senki a mobilját, ahogy a tesztben nekimegy a csávó. Ahogy szerintem öngyújtóval, meg kvarchomokkal sem sűrűn találkozik egy átlag mobil. Tény, hogy a vékony kerámia hátlap alatt kispórolták a merevítést. De kb. féltucat másik márka is hasonlóan "könnyen" hajtogatható össze.
Hogy a témához is szóljak:
Azért hozták felénk is, mert nem tudtak annyit elpasszolni belőle, amennyit előre legyártattak. Ez még mindig egy Huawei, nem iPhone. Bármilyen másik márka is belebukna ilyen durva árazással. Frankó a teló, de nem ér ennyit. Nézzük meg fél év múlva árban. Illetve kíváncsi leszek, hogy kihozzák e az utódját. :D
Majd akkor esik nagyot, ha megjelenik az S8, vagy G6.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.