Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) mindfreak válasza bulikavagyok (#11) üzenetére


mindfreak
őstag

Ez a játék egy bughalmaz. A PC és az Xbox verzió is. Aki tagadja az hazudik. Én már egyáltalán nem játszok vele és ha sikerül elérnem, hogy csak egy embert is visszatartsak attól, hogy pénz dobjon erre a - most képzelj ide egy nyomdafestéket nem tűrő jelzőt -, akkor elértem a célomat.
Tudom, most jönni fog egy okos, aki megmagyarázza, hogy ez Early Access. Én meg azt mondom, hogy ez részemről elvi kérdés, és nem adunk ki kezünkből **pénzért** ilyen igénytelen munkát! Legalizált rablás.
A játéknak kiváló a markeingje, a létező összes streamer ezzel játszik már, így már csak menőségből is mindenki ezzel játszik és ugye tudjuk a hülyeség amúgy is ragadós.
Nem tudom mit lehet élvezni azon, hogy nem tudok 3 métert megtenni a játékban anélkül, hogy ne dobjon vissza a kezdőpontra, vagy épp 3 métert szalad az ellenfél azután, hogy rálőttem és utána esik össze. Tiszta betárcsázós modem nosztalgia, csak épp már gigabittel csatlakozunk az internetre. Meg azért a <60 fps very lowon i7700+1080Ti-vel is elég vicces volt, csak épp nem örömömben nevettem.

Egyértelműen azt látom, hogy a játék hírét kihasználva dobálják most kifele minden platformra igénytelen félkész állapotban is csak a további profit érdekében, viszont érdemi fejlesztést - ne adj isten egy értékelhető és ÉLVEZHETŐ játékmenetet azt nem sikerült még összehozni abból a sok-sok millióból amit már lehúztak a kedves játékosokon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.