Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez valahogy nem meglepő..hátha elgondolkodnak egy PS porton is.

Sic Parvis Magna

(#2) marcarc válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

Szerintem nem az a baj h nem akarnak portot PS4 re hanem, hogy a microsoft ezzel a kitetellel adja a szervereit, hogy exclusive lesz 6-12 hónapig.

(#3) 30z.Samu válasza marcarc (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

De még az Amazon szerveren vannak, nem?

Sic Parvis Magna

(#4) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szvsz PC 1.0 ugyanolyan bughalmaz lesz, mint amelyen most.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5) oriic válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegyes. Amazon és MS szerver is.

Live-Die-Respawn

(#6) Imilenni válasza NandorHUN (#4) üzenetére


Imilenni
addikt

PC: Optimizálatlan és rossz szerver
XBOX: Optimizálatlan, de legalább a szerver nem hulladék.

Press "F" to pay respects.

(#7) mindfreak válasza NandorHUN (#4) üzenetére


mindfreak
őstag

Eladták a szart egy halom embernek. Büszkék lehetnek magukra.

(#8) Imilenni válasza mindfreak (#7) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát el, minden XBOX-os ismerősöm isteníti a játékot, hiába küldtem el nekik hogy mégis milyen frame-et produkál a játék.
Az egyikük az egyik webshopban még azt is olvasta hogy szebb a grafika mint PC-n...
Vicc amit leművelnek a játék körül . :W

Press "F" to pay respects.

(#9) bulikavagyok válasza mindfreak (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valószínűleg azért játszanak annyian vele mert akkora sz**. :U

[ Szerkesztve ]

(#10) mindfreak válasza bulikavagyok (#9) üzenetére


mindfreak
őstag

Akkor módosítok, eladták a szart egy halom hülyének (köztük nekem is...)

[ Szerkesztve ]

(#11) bulikavagyok válasza mindfreak (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez még az előző megfogalmazásnál is szerencsétlenebb lett, ráadásul sokakra nézve sértő is. Én is módosítok: ha megveszed és utána rájössz, h sz**, akkor nem játszol vele többet. Az emberek többsége viszont folyamatosan ezzel játszik, tehát lehet, h nem is olyan sz**.

(#12) 30z.Samu válasza Imilenni (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig van egy videó, aminél egymás mellé rakják a két platform grafikáját. Ég és föld, ettől eltekintve nem csúnya Xboxon sem szerintem.

Sic Parvis Magna

(#13) mindfreak válasza bulikavagyok (#11) üzenetére


mindfreak
őstag

Ez a játék egy bughalmaz. A PC és az Xbox verzió is. Aki tagadja az hazudik. Én már egyáltalán nem játszok vele és ha sikerül elérnem, hogy csak egy embert is visszatartsak attól, hogy pénz dobjon erre a - most képzelj ide egy nyomdafestéket nem tűrő jelzőt -, akkor elértem a célomat.
Tudom, most jönni fog egy okos, aki megmagyarázza, hogy ez Early Access. Én meg azt mondom, hogy ez részemről elvi kérdés, és nem adunk ki kezünkből **pénzért** ilyen igénytelen munkát! Legalizált rablás.
A játéknak kiváló a markeingje, a létező összes streamer ezzel játszik már, így már csak menőségből is mindenki ezzel játszik és ugye tudjuk a hülyeség amúgy is ragadós.
Nem tudom mit lehet élvezni azon, hogy nem tudok 3 métert megtenni a játékban anélkül, hogy ne dobjon vissza a kezdőpontra, vagy épp 3 métert szalad az ellenfél azután, hogy rálőttem és utána esik össze. Tiszta betárcsázós modem nosztalgia, csak épp már gigabittel csatlakozunk az internetre. Meg azért a <60 fps very lowon i7700+1080Ti-vel is elég vicces volt, csak épp nem örömömben nevettem.

Egyértelműen azt látom, hogy a játék hírét kihasználva dobálják most kifele minden platformra igénytelen félkész állapotban is csak a további profit érdekében, viszont érdemi fejlesztést - ne adj isten egy értékelhető és ÉLVEZHETŐ játékmenetet azt nem sikerült még összehozni abból a sok-sok millióból amit már lehúztak a kedves játékosokon.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mister_X válasza mindfreak (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

“ne adj isten egy értékelhető és ÉLVEZHETŐ játékmenetet azt nem sikerült még összehozni”

Pedig pont a játékmenettel nincs semmi gond. Hogy technikailag hulladék, az tény és zavar, de ez még nem vette el a kedvünk, hogy játszunk vele. Mert megvan a maga hangulata, rendben van az alap koncepció és élvezzük a játékmentet.

Persze lehetne sokkal szebb, tarthatna legalább stabil 30FPS-t, nem kellene kifagynia, nem kellene framedroppolnia, lehetne jobb a hitbox/magasabb a server tickrate, meg még lehetne sorolni. De én azt mondom, hogy 5800Ft-ot Xboxra nekem megért, mert élvezem (márha nem fagy ki, mert általában azt olyankor sikerül, amikor nem kellene).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) gyuribácsi88 válasza mindfreak (#13) üzenetére

"nem adunk ki kezünkből **pénzért** ilyen igénytelen munkát"

De aranyos :B Hány éves vagy, 10? :DDD

Most felsoroljam neked azokat a játékokat, amiket hosszú évek (2-3) fejlesztése után kiadtak, teljes áron ( nem 30 hanem 60 euróért) és még legalább egy fél, de inkább 1 évig játszhatatlan volt?

Pc-n a test szerver már tejesen rendben van, 20.-tól mindenkinek elérhető lesz, és mindenki megnyugodhat, már persze értem ezalatt a pc játékosokat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16) nemlehet válasza mindfreak (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem megnyugodhatsz, ha így folytatódik a PUBG fejlesztése a már beharangozott és folyamatosan csordogáló konkurencia el fogja nyomni. A Fortnite is elég sok embert elszívott, pedig a TF2 szerű grafikája elég megosztó.

Amúgy nagy igazság van abban, hogy a PUBG divat és már csak ezért is játszanak vele sokan. Pl unokatesóim osztályában konkrétan csúfolják azt aki nem tol PUBG-t. Olyan mint a kosaras kártya amikor én voltam 5.-es :D

Az összes meghatározó streamer ezt tolja, nem csoda, hogy zabálják az emberek. A battle royal formátum izgalmas és játékmenetileg elég jól összerakott. Ha lesz hasonlóan jó játékmenetű alternatíva jobb technikai szinvonalon akkor be fog zuhanni a PUBG.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) YASKATIR válasza bulikavagyok (#9) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Azert jatszanak vele ennyien mert egy rakas streamer ezzel tolja, mivel a bluehole szponzoralja oket. A bluehole konkretan jobb marketinget csinalt maganak, mint az apple.

A jatek pedig sosem fog elkeszulni, mert amig a streamerekre vodorrel ontik a penzt, addig talicskaval kapjak vissza az azokat nezo emberektol.

Ott a Fortnite BR, rohadt hangulatos, hetente kuldik ki a 2-4GB-os updateket, folyamatosan tesznek bele uj dolgokat viszont az epic nem onti vodorrel a penzt a streamerekre, igy nem is tolja ennyi ember. Viszont erdemes olvasni reddit-en a kommenteket, hogy hany ember jott at pubg-bol fortnite-ra, mert egyszeruen szanalmas, amit a bluehole muvel a jatekkal

[ Szerkesztve ]

(#18) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Játékkal egyébként semmi bajom, csak nem reális ez az árazás érte. 30 euró és nem fut rendesen még erős kártyával se, tele van buggal, 4 évvel ezelőtti grafika és 2 pálya (?)
Ez nagyon gyenge ennyi pénzért.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) NandorHUN válasza YASKATIR (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez már az emberek hülyesége.

Sose néztem stream-et és nem is fogok.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) Imilenni válasza NandorHUN (#19) üzenetére


Imilenni
addikt

Emberek hülyesége, sajnos a kiadónak ez a jó.
Fszt érdekli hogy a 8 éves Józsi fizeti ki az apja fizetéséből vagy egy épp ésszel élő 20-as 30-as ember.
Orrba szájba reklámozzák már, mindenhonnan ez csorog sajnos, meg a sok marketing szöveg :))
De énis várom már a konkurenciát, ami nem F2P lesz ala Fortnite (nincs vele bajom!)
:W

Press "F" to pay respects.

(#21) YASKATIR válasza NandorHUN (#19) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Hat nem is mondtam, hogy nem az emberek hulyesege. Viszont gondolj bele valamibe. Van az egyszeru gamer, aki igazabol szarik bele mindenbe (ez a 90%). Barmikor felmegy twitch-re, akkor azt latja, hogy szinte mindenki pubg-vel tolja. Mi kovetkezik ebbol? Megveszi a pubg-t, mert azt hiszi, hogy ez tenyleg ilyen jo, abba pedig nem gondol bele, hogy azert toljak ezzel, mert a bluehole szponzoralja oket, nem pedig azert, mert hudejo a jatek

Ez kb olyasmi, mint amikor bemesz barmelyik random telco-hoz, es szinte mindenhol samsungot meg apple-t fognak ajanlani, mivel ez a ket ceg kolt a legtobbet marketingre.

Ellenpeldanak ott a fortnite, ami valoban jo, jol optimalizalt, jol karbantartott jatek (a grafikai megvalositast most ugorjuk at, van akinek bejon, van akinek nem), viszont az epic-nek nincs annyi penze marketingre, mint a bluehole-nak (leven, hogy a jatek ingye van), igy nem is tudja szponzoralni a streamereket, legalabbis nem annyit, amennyit a bluehole

[ Szerkesztve ]

(#22) NandorHUN válasza YASKATIR (#21) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szvsz amit mondasz az illegal. Tudommal fel kéne tüntetni, ha a tartalmat sponzorálja valaki.

Bár Twitchet nem ismerem, életemben ha 1x voltam fent fél perc erejéig.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23) wjbhbdux válasza NandorHUN (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ott is jelezni kell #ad vagy #sponsored a címbe, ha hiszel abban hogy mindenki megosztja a háttérben kötött üzleteket.
bármelyik népszerűbb youtube vagy twitch csatornának 1 szavát se hinném el - illetve azt se amit a képen látok, hiszen nem magától játszanak vele vagy tesztelik a hardvert stb. ha őszintébb véleményeket akarsz a kicsiket kell keresni. ez természetesen már a magyar csatornákra is vonatkozik, itt is nagyon sok a reklám.

[ Szerkesztve ]

/s

(#24) Polllen válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ő legalább próbál igényes maradni és ragaszkodik egy színvonalhoz. Nem mentség az, h más mit csinál. Szerintem ezt ovis korban tanítják már a szülők.

Amúgy az hatalmas probléma, h egyre több játékot lehet felsorolni, aminek a kivitelezése fostalicska és mégis fogy, mint a cukor...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) gyuribácsi88 válasza Polllen (#24) üzenetére

Azt is ovis korban tanítják hogy nézz meg egy terméket mielőtt megveszed, esetleg próbáld is ki ha lehetőséged van rá, (a mai világban 100 millió videó van mindenről a YT-n) erre tessék.

Szerk; aki meg igényes akar maradni a videójátékok világában, 5 évente vehet 1 játékot (max)

Arról már nem is beszélve hogy aki igényes, az nem vesz EA játékot, szóval ...

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26) sTERNI


sTERNI
senior tag

Bughalmaz, tény, de rettentően szórakoztató még így is. Amíg nem jön hasonló stílusú, de optimalizáltabb battle royale, nálam megmarad.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#27) Polllen válasza gyuribácsi88 (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az kemény, ha oviban már vásárolni tanítottak... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) myckie2 válasza sTERNI (#26) üzenetére


myckie2
őstag

Én is így vagyok vele. Lehet, hogy egy optimalizálatlan bughalmaz, de szórakoztató és kész. Fortnite-tal próbálkoztam, de az rettentő gagyi.

(#29) AMD Power


AMD Power
titán

Sok jatekos, gyenge jatek. Remeljuk patch lesz ra minnel elobb.

(#30) Scholes9 válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az a baj, h amíg az emberek fizetnek az ilyen játékokért, addig a fejlesztők le..arják a többi részét...pedig inkább karóba kellene őket húzni, mert azt érdemlik, nem azt, h a zsebeiket tömje a nép. És érdekes, h ez semmit sem változik, pedig évek óta megy már...:(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) Televan74


Televan74
nagyúr

Töretlen a sikere eddig,van valami benne ami azzá teszi.De lehet hogy csak egy ország teszi ennyire sikeressé. Én nem játszom vele és ígérem nem is fogok,de akinek tetszik nem ítélem el érte.Hiszen valaki meg a Witcher3 játékot nem szereti, én mégis 1300+ órát toltam eddig bele,és még szerintem nincs vége.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#32) RudY válasza sTERNI (#26) üzenetére


RudY
addikt

Pontosan a hangulata viszi el az egészet, de hogy ez mennyire lesz tartós, az majd elválik. Lehet, hogy 2-3 hónap múlva üresek lesznek a szerverek, mert kifutja magát, hiszen több pluszt aligha lehet már hozzátenni. Addigra pedig hiába optimalizálják (ha egyáltalán megteszik), a bevétel és a nyereség rendben lesz (van).
Kénytelen voltak ilyen állapotban már kiengedni, az év végi szünetben lehet megfogni a tömeget és sokat eladni, akármilyen problémás is.
Nem tartom valószínűnek, hogy évekig tartsa magát (pl. CS, Quake, UT stb.), mert mérföldekre van ezektől, sokkal valószínűbb, hogy egyes klónok majd nagyobb sikereket érnek el ezzel az ötlettel. Persze ez csak saját vélemény, nem tényhalmaz :K

[ Szerkesztve ]

(#33) Polllen válasza RudY (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amíg nem jön ki valós konkurencia (hasonló graf, de kevesebb bug), addig töretlen marad. A játék menetet imádják a játékosok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34) ribizly válasza Polllen (#33) üzenetére


ribizly
veterán

Hiába bughalmaz, de sok munka van így is benne és az látszik. Folyamatosan jönnek rá a javítások, hogy a release sima lehessen.
Tökéletes úgysem lesz, de egy komoly konkurenciának legalább mindazt tudja kellene, amit ma ez, de ahhoz rengeteg fejlesztésre lenne szükség. Így szerintem igazán nagy rivális nem hinném, hogy megjelenne egyhamar. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) Imilenni válasza ribizly (#34) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért ne túlozzunk, nem tud azért olyan sok mindent :DD
Én csak azért játszottam rajta elég sokat, mert szórakoztatott, mint a Fortnite.
Csak abban sajnos van ez az építkezős dolog is, amit nem tudok lenyelni, de még mindig jobb mint a rengeteg BUG!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#36) Tanisz


Tanisz
senior tag

Nem tudom, hogy itt miért gondolja sok ember, hogy a fejlesztők sz@rnak az optimalizáltságra :D

A fejlesztő azt csinálja, amit mondanak Neki, ami a vezetők és a marketing elvár. Hiába akarja optimalizálni, ha azt mondják, hogy most máshova kell az erőforrás. Nem fogja megcsinálni. Sőt ha saját szabadidejében mégis megteszi/javítja, megoldja a problémát még akkor sem pakolhatja bele az éles kódba, mert engedély kell hozzá, amit le kell tesztelni (ismét ktg), extra költségeket meg a menedzsment bírál el.

Fejlesztőként (nem játék) 1000x futottam bele olyanba, hogy megtaláltam mi a probléma, miért lassú valami, vagy optimalizálatlan, vagy döcög. Jeleztem, hogy ez van x idő lenne kijavítani. Legjobb esetben elbírálták, majd 90%- ban az volt a válasz, hogy majd később, vagy nem kell. Persze soha nem lett kijavítva. Csak akkor, ha megrendelték, vagy a működésben komoly problémakat okozott, vagy estleg a vásárlói elégedetlenség túl nagy volt ilyen téren. Persze akkor azonnal kellett :D

Itt a PUBG-nél is hasonló lehet.
Ilyen állapotba is sokan játszanak vele, nem erőlteti meg magát a vezetőség, mert hozzák a számokat így is.

Sok probléma van a jatékkal az tény, lehetne szebb is, de pl nekem a 100+ órát beleölt idő után sem mondanám trágyának.
Azt tény, hogy párszor jókat röhögtem egy pár bug-on. Azt hiszem 15EUR-ért vettem, annyit bőven megért.
Játszottam már 60EUR-os játékkal ami sokkal problémásabb volt.

Tényleg, ha valakit ennyire zavarnak ezek a dolgok nem kell játszani vele. Aztán ha zuhannak a számok, akkor talán a menedzsment összekapja magát.
Rosszabb esetben hagyják így, majd kukázzak. Belevagnak valami újba ahol ugyanezt el lehet játszani :(

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#37) #52588800 válasza Tanisz (#36) üzenetére


#52588800
törölt tag

Akkor most tényleg ez lesz a járható út, hogy befejezetlen játékok tömkelegét fogják pályánként meg lassan képkockánként eladni 5-10-15 euróért, mert mindig lesz pár millió magas ingerküszöbű ember a 7,5 milliárdból, akinek ennyit megért? Megéri ezért tönkretenni egy egész iparágat? Úgy látom meg.

[ Szerkesztve ]

(#38) oriic válasza #52588800 (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4 éve léteznek már early access játékok. Ha eddig nem tették tönkre az ipart, már most sem fogják szerintem.

Live-Die-Respawn

(#39) nemlehet válasza oriic (#38) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát azért ezzel lehetne vitatkozni. Persze a tönkre tétel talán nem jó kifejezés, de a negatív hatás egyértelműen érezhető.

Amikor már AAA címek érkeznek úgy a legfontosabb megjelenési időszakokban úgy, hogy érezhető, hogy még legalább fél év reszelgetés kéne nekik az sokat elárul. Persze régen is voltak bugok vagy szarul megvalósított játékok, de relatíve kevés game breaking dologra emlékszek, vagy olyanra, hogy a játék teljesítménye a "csúcshardveren sem fut"-ról egy "750Ti-n röhögve elmegy"-re változzon 6 hónap patchelgetés után.

Én az early acces terjedését egy rosszul beépülő dolognak tartom, sajnos mivel tolja felfelé az átlag józsi ingerküszöbét oda is beszivárognak az early acces címek problémái ahol nagyon nagyon nem lenne helye...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) Scholes9 válasza nemlehet (#39) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Teljesen egyetértek, de amíg az emberek kiadnak minden xarra pénzt, addig ez nem fog változni sajnos :U :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41) #52588800 válasza oriic (#38) üzenetére


#52588800
törölt tag

4 év ehhez kevés idő, de a negatív irányvonal már tisztán látszik.

(#42) oriic válasza #52588800 (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz mint negatív irányvonal?Továbbra is külön műfaj szerintem az early access világ, mert lényegében senki nem kötelez rá, hogy fizess érte most, elég csak akkor ha megjelenik. A minőség olyan amilyen, nyilván ezen nem lehet vitatkozni, de ez ugye fejlesztő függő dolog marad.

Live-Die-Respawn

(#43) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Most mondom a tutit :K
Ha a youtube-on Minecraftot streamelnek akkor mindenki Minecraftozik. Ha twitchen pubg-znek akkor a birkák pabdzsíznek. Ennyi.
A Bioshock Infinite bukása jól bizonyítja,hogy az eladások sok esetben nem az értéket tükrözik

Life, Uh, Finds A Way

(#44) gyuribácsi88 válasza hombre[EU] (#43) üzenetére

Ez egy nettó baromság, nem a tutit mondtad, hanem egy blőd ökörséget. Soha nem minecraftoztam mert nem érdekelt, nem CS:GO-zok azért mert az sokan streamelik, nem játszok a dota 2-vel csak mert azt sokan streamelik, nem ültem fel anno az overwatch hype vonatra hiába játszottak vele milliók, nekem nem tetszett és még sorolhatnám azt a rengeteg játékot amivel nem játszottam, pedig ezrek streamelték és milliók játszották.

Azért vettem meg a pubg mert tetszett a játék, menete, hangulata, stb.stb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#45) Tanisz válasza #52588800 (#37) üzenetére


Tanisz
senior tag

Érdekes ez a problémakör.

Mindent a pénz határoz meg.
Nem ismerem a PUBG mögött álló céget, erőforrásait, még lehet kezdetben nem volt elég tőke, nem tudom, de most tuti van (és ezért jogos a felhasználói elégedetlenség).

Viszont mint AC-nek van létjogosultsága.
Saját példa, munka mellett játékot is fejlesztünk páran, írtam is róla logoutos cikket, már elég régi sajnos.
Folyamatosan fejlesztjük, de mivel ezért pénzt mi nem látunk (családnak meg enni is kell) , így mindenki szabadidejében csinálja, ezért nagyon lassan haladunk. Itthon sz@rnak az ilyen fejlesztőkre mint mi, nincs egy befektető vagy cég, aki esetleg szponzorálni tudna (hogy főállásban tudjuk ezt folytatni).
Így saját erőből oldjuk meg a dolgot. Lehet 2-3 év múlva adjuk ki a véglegest, lehet 1 év múlva, ki tudja, most előre nem látjuk, hogy mennyi szabadidőnk lesz rá.
Volt egy durva becslésünk/számításunk ,hogy kb mennyi pénz kellene, hogy mindenki főállásban csinálja a dolgot és 1 éven belül kész legyünk a minőség is a saját magunk támasztott színvonal is meglegyen és még hasznot is hozzon, hát nem kicsit kaptunk sokkot. Több 10 millióról HUF-ról beszélünk.
Mivel a projektünk nem olyan, amit AC-ben meg lehetne oldani, így ez a lehetőség is kiesett.

Szóval bárhonnan nézem pénz beszél, kutya ugat, sajnos :(

Az összes kiadó, fejlesztőcég és a többi ipari résztvevőnek is az a célja, hogy pénzt/profitot termeljen.
Mellé még bejön az is, hogy a felhasználók is egyre türelmetlenebbek (most nem PUBG-re értem, röhej, hogy 1 év után is ilyen állapotok vannak ennyi bevétel után :D ).
Az egy jogos elvárás a felhasználótól, hogy minőségi terméket szeretne, de ahhoz meg idő kell, ha nem 1 évig fejlesztenek valamit, hanem 2-3 évig, akkor azt finanszírozni kell. Arról nem is beszélve, hogy a játékosok sem bírnak annyit várni, ha már egy projekt csúszik, akkor is megy a "rinyálás".

Nem egyszerű ez.

Az AC pedig önszabályozó, vagy megveszed, vagy nem, rád van bízva és jól látszik a PUBG tekintetében is, hogy kifizetik azt a pénzt egy félkész programért, mert nem akarnak várni és/vagy túl nagy a hype körülötte.
Nekem pl ez volt az első AC játék amiért fizettem (jó akciósan, még szerencsére :D ), de pl a duo/quad-kat nagyon élvezem :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#46) Imilenni válasza gyuribácsi88 (#44) üzenetére


Imilenni
addikt

A 88-as a nevedben gondolom hogy a születési évedet takarja.
Nos, gondolom nincsenek fiatal ismerőseid, akik középbe járnak, ott bizony ha nem nyomod a híres játékokkal akkor te vagy a sz@r, ósdi hogy nem zárkózol fel.
Lásd iPhone, ha neked nincs akkor egy senki vagy (középsulis felfogás)

Press "F" to pay respects.

(#47) Wesder válasza hombre[EU] (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod, hogy Bio "3" bukàs volt? Ha nem toltam ki 10x, akkor 1x sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A 20millió 1%-a amirōl beszélsz

Life, Uh, Finds A Way

(#49) #21946880 válasza hombre[EU] (#43) üzenetére


#21946880
törölt tag

A Bioshock Infinite bukása :Y :Y
Elég is már az internetből. Van ember, aki ilyet le mer írni...

(#50) hombre[EU] válasza Wesder (#47) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Teljes áron jó ha 1 milliót eladtak (preorder+1hét ilyen 800k kelt el) nagyon gyorsan lenyomták az árát úgy sikerült 4 köré felvinni. Most 10 fölött jár,de ingyen adták :)

Life, Uh, Finds A Way

(#51) NandorHUN válasza hombre[EU] (#43) üzenetére


NandorHUN
addikt

"A Bioshock Infinite bukása jól bizonyítja,hogy..."

nem nagyon vagy képben

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#52) hombre[EU] válasza NandorHUN (#51) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Belinkeltél egy cikket ami több,mint 2 évvel a megjelenés után íródott 👍
Az angoloknál vettem megjelenés után pár hónappal £39 a játék pedig £59.99 indult. Gondolj bele mennyibe kerüllt 2015-ben steamen, $5 ? A 10millió sem óriási siker multiplatformon, mert egyesek ezt simán hozzák egyre

Life, Uh, Finds A Way

(#53) NandorHUN válasza hombre[EU] (#52) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lol... ok, hogy Te CoD-on nőttél fel és neked a standard az, ha minden bírka viszi a játékot, de egy single-player fps esetében 10 millió igen is sikernek könyvelhető el.
Játék a legsikeresebb volt az összes Bioshock között. Szerinted készítők arra számítottak, hogy az új számozottlan részből majdnem annyi fog elmenni mint addig megjelent 2 epizódból összesen együttvéve? Nem hiszem. - de látom még újonc vagy itt. :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#54) nemlehet válasza hombre[EU] (#52) üzenetére


nemlehet
őstag

Így van. Nem fogyott jól a játék megjelenéskor és később is csak az akciók miatt talált magára. De azért lássuk be nem 5 dolláros áron akarta a kiadó sem értékesíteni a címet.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#55) #52588800 válasza nemlehet (#54) üzenetére


#52588800
törölt tag

A megjelenést követő 3 hónap alatt azért elment belőle 4 millió. Annyi fogyott belőle, mint kb az első 2 rész együttvéve. Ha anyagilag nem is volt siker, egy 11+ millió pédánnyal azért a bukott játéktól messze van.

(#56) ribizly válasza Imilenni (#35) üzenetére


ribizly
veterán

Ezzel nem értek egyet. Mitől jó egy Battlefield, egy CS, egy Far Cry vagy CoD? Mitől nem jó egy Homefront? Apróságok, de mégis az egyikkel elvagy évekig, a másikat meg fél óra után refund-olod. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.