Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Húú ezek a sztorik :) Nekem kettő jut kapásból eszembe ami saját.

Exbarátnőnek gép kell fősulira koleszba, kevés péz, de tft kell, stb. ph-s hirdetések közt találtam neki valót, árban jó, új és nem gagyi alkatrészek, 2 év gar, számlával, átvétel nyugatiban.
- "Az nem jó, nekem azt mondta anyukám hogy boltból kell, csak az a megbízható, stb"
Nosza le is mentek Szegedre vmi hipermarketbe, vettek nem kicsit szarabb gépet noném cuccokból 3 ezerrel olcsóbban, örömködtek, aztán másnap visszavitték mert laphibás volt.

Másik a konnektoros sztorival kapcsolatban.
Feldolgozó cég, frankó új kompresszor, 1 szalagot vitt, mikor rákapcsolták a másodikat, szénné égett a motorja. Nosza javítottuk nekik 40k-ért (99-ben aszem, ez még nagy péz volt). Járattuk 1 napig, átadtuk, másnapra leégett megint. Na, akkor saját pézből újra megjavítottuk, járattuk 1 napig, kivittük nekik, bedugtuk a 380ba és apám elkezdte ész nélkül méricskélni. Kiderült hogy a cég fő villanyszerelője által falra szerelt 4 pólusú 380as aljzatba be volt kötve 2fázis+föld+nulla a 3fázis+föld helyett, 2 fázissal nem bírta a terhelést és leégett... és még ránk verték volna a második javítást, sőt talán a (szerencsére) meg nem történt harmadikat is, ha nem figyelünk.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.