Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dr. Kind válasza Lenry (#18) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Köszi, utánanéztünk a hibának, most már megy a dolog.

(#52) dr. Kind válasza Fecniii (#50) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Amíg a hibát javítottuk, leszedtük a marketről.

(#53) emvy válasza hemaka (#46) üzenetére


emvy
nagyúr

1) Ugyanez
2) Az új hozzaszolas gomb miert ugyanakkora, mint a tobbi? Es miert szerepel minden HSZ felett? Egy (ketto) darab kellene belole, jo nagy. Ez igy kicsit helypazarlo, es kenyelmetlen is.

while (!sleep) sheep++;

(#54) Fecniii válasza dr. Kind (#52) üzenetére


Fecniii
tag

köszi a gyors választ, már csak az érdekelne hogy lesz e gamepod-hoz is? :)

(#55) radi8tor válasza dr. Kind (#51) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Wáó MŰKÖDIK! Nem dob hibát indulásnál.

Most már csak azt kéne megtalálnom hogyan érem el a fórumot az Android app-ból. :U

Nu, megtaláltam, az egyik hír HSZ-eiből elérem a fórumot.

Továbbra is nagy problémám, hogy a kedvenc topicjaimat nem találom se m.prohardver.hu se az app-ban. Lesz ilyen funkció benne?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#56) MontyCrew válasza Fecniii (#50) üzenetére


MontyCrew
senior tag

X10en sajnos a belépést nem tudom megoldani, mert el van csúszva, viszont kezdésnek jó. remélem lesz frissítés ami ezt a problémát megoldja

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#57) emvy


emvy
nagyúr

Mas:
Marha nagyok a kepek. A kep+a titulus elveszi a fel oldalt (Nexus One, fuggoleges kepernyo).
Itt egy shot:

A kepernyo 25%-a hasznos informacio (hozzaszolas). A tobbi felesleges, kihagyhato. Nincs szukseg a teljes datumra, vagy nem ekkoraban. Nincs szukseg a 'privat' feliratra minden user mellett -- inkabb kattinthatonak kellene lennie az usernevnek, igy kapasbol ki lehetne hagyni 3 linket.

Komolyan, nezzetek meg a blog.hu-t, ezer baj van azzal is, de a forumfeluletuk mobilon kenyelmesebb, mint asztali gepen.

while (!sleep) sheep++;

(#58) canniball


canniball
nagyúr

Wow! Köszönjük!
Hozzászólni viszont nem tudok m.ph alól. :(

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#59) radi8tor válasza emvy (#57) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HTC Hero-n nincsen ilyen probléma (screenshotot nem tudok mutatni). Teljesen jól mutatja a fórumot az app. Csak a kedvenc fórumaim linkjét hiányolom belőle.

⭐ Stella

(#60) emvy


emvy
nagyúr

HWSW:

Blog.hu:

Ertem, hogy sokmindenben mas a PH forum szerkezete, de az informaciosuruseget mindenkepp novelni kellene szerintem.

while (!sleep) sheep++;

(#61) emvy válasza radi8tor (#59) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem az approl beszelek, hanem a webes mobilfeluletrol.

while (!sleep) sheep++;

(#62) radi8tor válasza emvy (#61) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaa :)
Ez a topic az app-ról szól. Van a mobil.prohardvernek külön topicja. ;]

Szerk: jogos, csak az ilyen kérdésekre még nem reagáltak érdemben. App-os dolgot már javították is.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#63) emvy válasza radi8tor (#62) üzenetére


emvy
nagyúr

Ah, nekem ugy tunt, hogy a mobiloldal a hangsulyosabb a hirben.

while (!sleep) sheep++;

(#64) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

iPadom van és nem akarok mobil nézetet + kommentelni sem lehet a mobil verzió alól (hibás kapott adatok) + hiába nyomok a teljes nézetre, nem megy. :O

[ Szerkesztve ]

(#65) Pantal


Pantal
senior tag

Vártam már, hatalmasak vagytok, nagy respect érte, nincs nagy mobilnetem, de így nyugodt szívvel fogom nyitogatni az oldalaitokat! :R Most már csak egy WP7-es app-re várok, de azt hiszem, lehet nem is fontos már annyira, a mobil verziós oldal kárpótol! Köszönet érte!

(#66) Solten


Solten
addikt

:C Koszonjuk.

Saor Alba

(#67) bozont válasza emvy (#60) üzenetére


bozont
veterán

Az app alól viszont elég korrekt a fórum nézet szerintem:

Mondjuk az még jó lenne ha lehetne nagyítani (legalább a betűméretet), mert az én szemem szerencsére még nagyon jó, de a gyengébben látók már nem biztos hogy el tudnák olvasni a 320x480 felbontású 3,5" kijelzőn a szöveget.
Amúgy nagyon tetszik ez az app, jó lett nagyon. :R

[ Szerkesztve ]

(#68) eszgé100 válasza ep75w (#38) üzenetére


eszgé100
őstag

Néztem az új mobil oldalakat iPhone 4-en ios5-el gyári Safarival, Dolphin browserrel, Opera Minivel valamint egy SE K660i-n szintén Opera Minivel és csak az eddig felhozott hibák jöttek elő nekem is, viszont a K660-as gyári böngészőben sajnos használhatatlanok. Egy sorban csak kb 4-5 betű van, de úgy néz ki, mintha dupla szóközzel lennének szerkesztve. Viszont ahogy észrevettem így gyorsabb lett az oldal, szerintem a leírt hibák javítása után teljesen jól lehet majd használni őket. Ja és én is várom mar az iPhone appot

Azért ment offba, mert csak így engedte elküldeni az on-ba szánt "érvénytelen adatokat"

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#69) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
A teljes verzió gomb nem irányít vissza a teljes verziós oldalra. Iphone 3gs ios5 ről próbáltam.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#70) radi8tor válasza Mr.Grincs (#69) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, ez a helyzet nálam is.
Csak úgy tudom nézni a teljes verziót, ha a böngészőben beállítom, hogy IE6-ot emuláljon. :(((

⭐ Stella

(#71) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Érvénytelen adatos bug javítva!

A teljes verziós buggal foglalkozom amint tudok - szóval akkor, ha már aludtam :D -, az Apple-nek úgy néz ki van valami a süti- illetve javascript-kezelésével, mivel ilyen alapon megy az átirányítás letiltása. Akinek nem megy, meg tudnátok nézni, hogy a teljes oldal linkre kattintása után a .prohardver.hu (vagy .mobilarena.hu) domainhez tartozik-e no_mobile nevű süti 1-es értékkel?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#72) radi8tor válasza lezso6 (#71) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha elmondod hol lehet megnézni a sütit, akkor megnézem szívesen (HTC Hero)

⭐ Stella

(#73) Kolondrum

Nálam nem jó, akármit csinálok a rendes nem jön be. Ez a mobilos verzió él mindig. Marhagyorsan kapcsoljátok ki.

(#74) apollo12


apollo12
veterán

egy kérdés, ingyenes T-mobilosoknak ??

(#75) negyedes


negyedes
addikt

az app nagyon jo, tetszik a kialakitasa. de kisfelbontason nehezen olvashato a szoveg sajnos. a mobilos verzio meg eleg csunya lett es kisse atlathatatlan.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#76) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Juhé! WP7-re üdvözlöm!! De az androidosomon viszont jobb szeretném továbbra is a teljes verziót Opera Mobile által betördelt változatban. WP7-en megváltás. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#77) #56573440 válasza apollo12 (#74) üzenetére


#56573440
törölt tag

az app senkinek se fizetős, az adatforgalom viszont nem. ez nem facebook...

(#78) tzsolesz válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Operával nem vált teljes verzióra. :N Gyárival nem néztem. Egyébként minden flottul megy.

(#79) randras


randras
veterán

Szóval már tudok kommentelni? :DDD

Csak offban... az egyik major bug, az Android app indulása már ŐK, komoly hiba már csak ez maradt.

Amint lesz időm, végignézem a fontos Android browserekkel, és csinálok print screeneket is, ha kell.

Ugye a post oldal még fejlesztve lesz?? Nekem nagyon hiányoznak a smileyk....

[ Szerkesztve ]

(#80) samgar


samgar
őstag

Köszönjük!

Oppo Find X5 PRO

(#81) Kommy


Kommy
veterán

Nem tudom ezek segítenek e valamit

(#82) darvinya


darvinya
titán

Hát ez nem sikerült annyira jól!
1. Nem latom pontosan, hogy én léptem be és privat üzeneteimnél friss érkezet-e.
2. Nem látom az eddig látogatott forum oldalakat és van rajta friss.
3. Mobil böngészökön ahány fajta annyiféle képpen jelenik meg.
4. Hozzászolás írásnál nincs semmi a szővegdoboz és off topikon kivül.

Tudom ez inkább a régi kinézet, de Opera minin a két kinezet között 5Kb a különbözet.
Ez elenyésző az átláthatoságért.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#83) apollo12 válasza #56573440 (#77) üzenetére


apollo12
veterán

akkor fizetős? :F

(#84) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Örülök a fejlesztésnek, de nem találom a témákat ahol hozzászóltam. Full verziora nemtudok váltani iphoneon

Üdv: Csabee.

(#85) GeneraL_XTX válasza darvinya (#82) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

tökéletesen egyetértek. Nem értem mi szükség volt erre az átláthatatlan, butított verzióra :(((

(#86) randras válasza apollo12 (#83) üzenetére


randras
veterán

hacsak neked nem ingyen adja a szolgáltatód a netet...

(#87) joey04


joey04
titán

Remélem hamar ki lesz javítva, mert kéne a teljes verzió, ez nem jó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) Csabee. válasza joey04 (#87) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem teljesen jó volt a régi normál verzió. Ïgy megvagyok löve iphoneon...

Üdv: Csabee.

(#89) Tim82 válasza Epsylon (#76) üzenetére


Tim82
nagyúr

De az androidosomon viszont jobb szeretném továbbra is a teljes verziót Opera Mobile által betördelt változatban.

+1, meglehetősen bosszant, hogy így nem tudok átváltani Hardverapróra, hogy uppoljam az aprómat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#90) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Atyaúristen, ez valami katasztrófa, ennyire divat az öngyilkosság? Kérem vissza a régit, nem kell semmi mobilos változat!

Cseberből vederbe

(#91) Gicz


Gicz
addikt

ne haragudjatok, szép meg oké, de iPhoneon nem tudok rányomni a teljes verzió gombra, folyton tovább tölti az oldalt lefele, ha sikerül is rányomni nem vált át.

ez remek azoknak akikne a ANDROIDOS gépében NINCS gpu támogatás, és egy weboldal recseg ropog rajta, de most iphonon pl nemtom megnézni az oldalt, csak a mobilt. elhiszem h sok munka volt vele, de ezek szerint még lesz is sajnos....

sory ha megbántok valakit, de már minden oldal elkezdi magát mobilosítani, és már idegesítő h mindenhol előbb teljes verzió gombra kell nyomni mire azt kapom amit akarok, illetve amit megszoktam évek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#92) madgie válasza adriankoooo (#64) üzenetére


madgie
titán

Dettó. Vagy átváltok Terra browser-re (ott be lehet állítani, milyen böngészőnek hazudja magát) vagy a megszokott Safarin átnyergelek az itcafe-ra vagy bármelyikre, amelyik nincs még mobilosítva :) Jó volna, ha menne a teljes verzióra ugrás Safarin, csak azt szoktam meg...

(#93) domerator


domerator
veterán

Operamini használatnak annyi.

Ez a mobil változat nagyon gáz. Nem lehet behívni a teljes változatot, minden egyes topikhoz könyvjelzőzni kellene, megszűnt az "itt szóltam hozzá" lehetőség... pedig Minin is szinte teljes értékű volt.

Kénytelenek vagyunk teljes böngészőt bevetni... Opera Mobilról megy a teljes, de ott csak a Turbo a lehetőség és nyakamat rá, hogy azzal is legalább 2x akkora az adatmennyiség, mint Minin.

Miért is kellett a mobil változat, amikor jópár éve létezik Opera Mini?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#94) burgatshow


burgatshow
veterán

WP7-en a menüben lévő nagyító ikon a keresés gombon nem jelenik meg (a belépés után). Ha gépen nézem a böngészőben, akkor viszont ott van.

Egyébként tetszik és jóval gyorsabb mint a fullos verzió. :)

Láájk..

Mod: Ja és itt sem megy a teljes verzióra ugrás funkció. Viszont ha átállítom a telefonomat, hogy hazudja magát desktop-nak akkor minden fasza.

Mod 2: Esetleg egy "Remember me" funkciónak (és talán még egy időkorlát meg IP korlátozás nélkülinek is) örülnék a mobilos verzión is.

[ Szerkesztve ]

(#95) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sajna egyelőre használhatatlan így az oldal....Mobilos nézetben nem látom a fórumnál a kedvenc topikjaimat, az utolsó hsz-eimet, stb. Ez számomra így nem jó, legalább egy link lehetne, ami a normál nézetet nyitja meg.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#96) burgatshow válasza hülyegyerek (#95) üzenetére


burgatshow
veterán

Ott van a lap alján, hogy teljes verzió. Csak még nem működik. :D De fog.

(#97) hülyegyerek válasza burgatshow (#96) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor megnyugodtam, remélem menni fog hamarosan... szerk: prohardvernél az a gáz, hogy sohasem jutok a lap aljára, mert folyamatosan tölti be az új híreket, ergo nem tudom megnyomna a "teljes verzió" gombot...

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#98) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Nem tudom hogy panaszolta-e már valaki rajtam kívül, de opera minin qrva sz@r. Nem működik a lapozó gomb, teljes verzió gomb, nincs hardverapro, és nekem túl nagyok a betűk. Lesz valami módosítás?
Szerk: hol szóltam hozzá, kedvencek, sehol.. :(

[ Szerkesztve ]

(#99) Parci válasza Kolondrum (#73) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

különben mi lesz? furán tudnak bugreportolni egyesek, rögtön jön egy követelőző ultimátum mellé, ingyen, 2-in-1. :DDD (gy.k.: nyilván nem maradnak benne a bugok, addig viszont, akár egy napig is, nem lesz hibátlan a cucc. jujjjjj!)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#100) hodostamas válasza ro_bert17 (#98) üzenetére


hodostamas
addikt

Teljes verzió szintén nem jó minivel, ugyan úgy betölti vissza az m verziót :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.