Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Végre! :C
(szolid pezsgőpukk)

[ Szerkesztve ]

(#2) Sanya


Sanya
nagyúr

Gratulálunk! Hiánypótló!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) Emosz


Emosz
tag

Végre karcsúsítva, ph! lite mobilra :)
Iphone app lesz?

(#4) Parci válasza Emosz (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz, előbb-utóbb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Воланд


Воланд
titán

Egy Kedvencek box-ot nem lehetne? :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szuper.
Danke! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) cer


cer
tag

Hogy lehet azt elérni Android 3.0-án, hogy ne automatikusan a Mobil oldalra irányítson?
Van erre opció amit ki lehet kapcsolni?

Mellesleg mire jók azok az APP-ok? ( Sorry, I'm amatőr Androidos )

[ Szerkesztve ]

(#8) bocsika


bocsika
aktív tag

Navégre. Derégenvártukmár. :)

(#9) Lenry


Lenry
félisten

összeomlik a PH app. el se indul.
ZTE Blade, Android 2.3.4.

küldtem hibajelentést

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Parci válasza cer (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

le van írva a hírben, amihez most hozzászóltál. remélem működik is. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) pzstm


pzstm
titán

viszont az elmentett kedvenc topikjaimat hol láthatom a mobil verzióban? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) Воланд


Воланд
titán

WP7-nél ebben a formában nem fog menni a Teljes verzióra való váltás. IE9 beállításainál a website preference a mobil verzióra van állítva, akkor hiába megyek át a ph-n a teljes verzióra, a böngésző visszairányít a mobilos oldalra.

(#11) pzstm: Sehol. :(

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Parci válasza Lenry (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hmm, lehet, hogy kind is kell még hozzá, h engedélyezzen valamit. írok neki, illetve lehet, hogy akkor csak holnap élesedik. thx!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Remélem iOS-re is csináltok PH! app-ot. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#15) Bibby


Bibby
addikt

Még nem tudtam hozzászólni belőle, de tetszik.
A cikkekhez való visszaugrás a fórumból fog működni?

Ελευθερια η θανατος

(#16) Parci válasza Воланд (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs még. jópár dolog nincs még a fórumban. tényleg nem leváltani akarjuk a desktop verziót, hanem kiegészíteni. ettől függetlenül semmi sem kizárt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Parci válasza Bibby (#15) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hú, ez jogos. igen.. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) Lenry válasza Parci (#13) üzenetére


Lenry
félisten

feltelepül, csak el nem indul

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Parci válasza Lenry (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

okok, rajta leszünk!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Megnéztem, nekem tetszik, csak egy kicsit "puritán". Itt nem arra gondolok, hogy legyen tele felesleges képekkel és cicomával. Csak ne legyen annyira egyszerü se, mint egy faék. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#21) cer válasza Parci (#10) üzenetére


cer
tag

Kikészültem....ááááááá.... :DDD

Megyek le.. Betöltés.. Majdnem rányomok... nem sikerül...->
Megyek le.. Betöltés.. Majdnem rányomok... nem sikerül...->
.
.
MEgint megyek.. Betöltés_Ordítok... Majdnem rányomok.. nem sikerül...
.
.
Sikerült-> Hibaüzenet: Nincs elegendően gyors internetkapcsolata. PEDIG van!

Ilyenkor mi van? :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry


Lenry
félisten

a teljes verzió gomb nem irányít vissza a teljes verzióra, pedig ki akartam próbálni, hogy lehet-e már mobilról képet feltölteni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Plusz egy szavazat az Iphone appra!!

(#24) cer válasza Lenry (#22) üzenetére


cer
tag

Megoldás a problémámra: Nem szabad gyorsan leverni az oldalt az aljára. Akkor rá lehet nyomni :)

De sajnos nem elégíthettem ki magam a teljes verzióval, mert nekem se irányít át.

[ Szerkesztve ]

(#25) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

bugok vannak, köszi, hogy gyűjtitek őket, már készítjük a rovarirtót!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) roxan


roxan
senior tag

Mobil nézetet hogyan lehet kiiktatni? Teljes verzióra nem csinál semmit.

Fórumba belépve elmentett topicok, "itt szóltam hozzá" fül hogyan érhető el?

Mert amúgy meg jó lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#27) randras válasza cer (#24) üzenetére


randras
veterán

Király-király, tök jó, hogy haladtok a korral. Szerintem viszont ezeknek az önálló appoknak nem sok értelme van, tulajdonképp csak betölti az oldalt ugyanúgy a webkittel (legalábbis mobilaréna ezt csinálja, prohardver meg nem indul).

Amúgy engem meg átirányít, de postolni már nem tudok: a kapott adatok érvénytelenek hibát kapok! :(

Akárhogyis legyen, további sok sikert a fejlesztéshez & keep up the good work! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Lenry válasza roxan (#26) üzenetére


Lenry
félisten

nem leugatni akarlak, ne érts félre, de baszki!
mindkét kérdésedre ott a válasz ebben a szaros 25(!) hozzászólásban. fanatikus tagként azért már illik megtanulni visszaolvasni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) leviske


leviske
veterán

Jóval pofásabbra sikeredett, mint a HWSW mobil változata. Grat!

(#30) t-bali3


t-bali3
senior tag

Grat!
Gyorsan meg is lesem mindjárt... :)

(#31) roxan válasza Lenry (#28) üzenetére


roxan
senior tag

Melyik hozzászólásban, hol is?

Még egy: mobil oldalnál belépés után a többi, korábban belépett helyről kidob, nem lehet belépve maradni. És fordítva. Ha máshol lépek be, a telefonról dob ki.

(#32) DemonDani


DemonDani
addikt

"readable" változat lesz valamikor? mármint csak a hirboxot töltené be semmi piszok felesleges adatot, így lenne igazán gyors és kényelmes, de már alakul :K ami dicséretes

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#33) Parci válasza DemonDani (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ennél puritánabb verziót nem fogunk csinálni... ráadásul most még hirdetés sem aktív a mobilos oldalon, pedig lesznek, mert ennünk kell.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#34) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én nagyon örülök neki. Nálam minden flottúl működik! :C

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#35) randras válasza randras (#27) üzenetére


randras
veterán

Update: megsem, jelentem csak azert mukodott elsore, mert gyari bongeszoben kikapcsoltam a mobil nezetet! :(

Remelem van localhoston legalabb egy mantisotok, mert az elkövetkező néhány órában ozonleni fognak a hibajegyek... ;]

(#36) DemonDani válasza Parci (#33) üzenetére


DemonDani
addikt

hát megértem magatok ellen dolgoznátok :DDD
marad a d7 reader ha ilyen kell

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#37) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nokia 5800-val( :B ) sem véltem még hibát felfedezni....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) ep75w


ep75w
csendes tag

...Jópár ilyen és elsőre akár meghökkentőbb funkciók, eszközök is hiányoznak. ...

Ez nem meghökkentő, gyakorlatilag tökéletes. Ez mobilos felület, ennek megfelelően kell kezelni. Sőt, kicsit jobban, mert láthatóan, vannak benne egész érdekes ötletek, nem semmi.... Mint fejlesztő (nem itt), azt mondom: Juhhéj! :) És persze, HŰ... :)

És most jön az hogy, de...

Igen, tudjuk, hogy a Hardverapró túl van a fél éves késésen... dolgozunk rajta.
És pl:
Jóval pofásabbra sikeredett, mint a HWSW mobil változata. Grat!

Írjak valami nem annyira jót is :)
Egy, ez, nem fél éves késés volt, hanem több éves...

Kettő, a HWSW, nem csak android, hanem egy egyszerű 4.1, 4.2 JAVA-s mini operán is megy, de még egy SE K310, W220 belső böngészőn is. Emiatt olyan, amilyen.
Lehet hogy gagyi, de sokan tolják ám még java-s minivel... Ez tapasztalat (sajna). XHTML, WML, bizony még mindíg megy, és más oldalak már évekkel ezelőtt megoldották. Persze nem probléma, ha jól tudom itt kicsiny a csapat, van dolguk épp elég, épp ezért illeti meg őket a dicséret. Szóval nem kell trollkodni (illetve nem érdekel), mert a lényeg; nálam többféle felületen is, tökéletes a cucc.

Zárszó, köszönjük a fejlesztéseket, az érdekes megoldásokat; mert vannak ám,
látni ;) túl azért ne terheljétek a gyengébb mobilokat.

További jó munkát nektek. Jók vagytok, így tovább!

Szerk:
Nokia 5800-val( ) sem véltem még hibát felfedezni....
Mert, nincs :C

[ Szerkesztve ]

(#39) Integra


Integra
titán

szerintem még most kellene a lapcsaládot egy app alá bevenni, mielőtt még 2-3 másik különálló alkalmazás is megjelenik. bár úgyis hosszú távon ez lesz a végeredmény.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Lenry válasza roxan (#31) üzenetére


Lenry
félisten

11, 12, 22, 25

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Könyörgöm, állítsátok vissza a régi verziót, vagy legalábbis működjön az a funkció hogy a teljes nézetet láthassuk, mert ebben a formában ez így nagyon gáz.

Nem tudom miért kellet erre áttérni, hiszen a teljes oldal böngészése se nagyon fogyasztotta az adatforgalmat és megfelelően gyors is volt. Legyen ez egy lehetőség, de ne alapértelmezett, ha kérhetném. :(((

(#42) hemaka


hemaka
nagyúr

felül a linkek direkt nem működnek még, mert ez a teszt? És utána lesz átnyomva a többire csak más színekkel?

[ Szerkesztve ]

(#43) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ami nagy bajom az m.prohardver.hu-val, hogy ha próbálok rákattintani az oldal alján a Teljes verzióra vagy nem csinál semmit vagy nem tudok rákattintani mert rögtön tölti be a korábbi cikkeket.

Ha prohardver.hu-t írom be akkor is m.prohardver.hu-ra lép be. Kénytelen voltam beállítani a telefonban, hogy IE6-os böngészőnek mutassa magát.

Azért kellett ezt csinálni, mert a fórumba ha belépek nem láttam a kedvenceimet.

⭐ Stella

(#44) roxan válasza Lenry (#40) üzenetére


roxan
senior tag

11-12: itt csak annyi, hogy más is írta, nincs kedvenc topic és visszairányít a mobilos oldalra. Miért válasz a kérdésemre?

22: ...nem irányít vissza, stb.

Ez megint nem válasz a kérdésemre.
De tényleg, hagyjuk, nem akarok vitát szítani. :) Csak leírtam, ami elsőre nekem nem stimmelt.
És veszem a fáradságot, el szoktam olvasni a hozzászólásokat! Ha nem, akkor azzal kezdem, hogy nincs időm, stb...

De ezzel nem csak nekem van bajom, az látszik. Mindenkinek "neki lehetne menni"?

[ Szerkesztve ]

(#45) Harigata


Harigata
tag

Még hasznos lehet.
Köszönjük. :R

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

módosítani akartam a szövegemet, de ezt kaptam: [link] :F

(#47) radi8tor válasza hemaka (#46) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem szereti az iPadot ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#48) GeneraL_XTX válasza hemaka (#46) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nálam ez egy sima hsz küldésénél jött elő (iphone4)

nem lesz ez így jó :( :(

(#49) radi8tor válasza GeneraL_XTX (#48) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szemmel láthatóan reszelnek valamit a fórumon. Nem működött egy pár percig az oldal.

⭐ Stella

(#50) Fecniii


Fecniii
tag

Az hogy van, hogy a Mobilarena Android App elérhető Galaxy Mini-re (GT.-S5570), de a Prohardver App meg nem kompatibilis?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.