Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bublee


bublee
csendes tag

Haláli!!! :R :R :R :R

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Komoly kis szerkezet! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#3) copass


copass
veterán

nem pite a cucc, hiába a p3 tua rohadt jó kis proci! :)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Na végre megjelent az alkotásod! :R
Most nézem, elég komoly hűtőid vannak a géphez. :)
Gratuláció. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Valami nem stimmel... miért nem zöldséggel hűtöttél? ;]

mod: :C előre 2ghz on zöldség! Egyébként n1 cikk ez is :K

[ Szerkesztve ]

(#6) bacsis válasza BloodyEddie (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mert még nem volt rá szükség.. talán majd 2GHz környékén ;]

(#7) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Már pont írni akartam, hogy nem lesz több cikked mostanság? :DD :DD :DD

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#8) zuchy


zuchy
őstag

Ez nagyon nagy lett! :C :R

Most sem csalódtam benned. :DDD

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#9) cizoe


cizoe
őstag

megarespekt! Jó kis masina ez! Én a crysist először Bartonos Athlon XP-n 1 giga rammal és agps 7300gtvel toltam végig. Low-mediumon ment is szépen :D

[ Szerkesztve ]

(#10) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Grat hozzá, élvezet volt olvasni:]

(#11) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Megnyugodtam, végre, hogy csak tavaly váltottam át tuáról core2-re (illetve Pentire), nem is volt az a gép kevés...

anno :-)

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#12) Marczi


Marczi
csendes tag

Szép! :K

Nincs valakinek véletlenül működő DDR-es Tua alaplapja? (1 procis!!!) Mert nekem van SD-s, amit egyik ismerősöm újrakondizott, de nem lett 100%-os...

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Te még mindig beteg vagy! :DDD :C :C

(#14) grabber


grabber
addikt

Grat nem kis munka lehetett :R

Nekem Gf2 mx 400-om volt,de fejlesztés miatt lecseréltem egy Gf4 Ti4200-ra amin Most wantedel játszottam.Proci az 1ghz-es PIII alaplap Abit bx133 2x AGP,emiatt csak 4x agp vagy kisebb kártya mehetett bele :Y

(#15) fekeandras


fekeandras
őstag

Nagyon jó írás! :R

(#16) SpZ


SpZ
senior tag

komoly cikk
-Respect-
:C
mennyibe volt ez a brutál konfig? :D

valaki megnézhetné mit tudnak a san diego magos procik napjainkban

(#17) eziskamu


eziskamu
addikt

:C
Lehet annó inkább kellett volna keresnem egy normális lapot az 1,3-as tua cerkámhoz, minthogy 1,8-as duronra fejlesszek, mert az feszkóemelés nélkül ment 1,7-et AMD-hez való rézmagos hűtővel. Csak az az EPOX VSA3 (vagy mi volt a neve) egy rohadt förmedvény volt (lassú a többi laphoz képest, néha berecsegő hang), vagy csak én fogtam ki egy selejteset. Egyszer szereztem egy ST-6-ot de annak meg az AGP portja volt szar.

(#18) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

Ez nagyon jó cikk, gratula! Én soha nem tapasztaltam a Tualatin erejét, egyszer volt nekem, egy laptopba cseréltem le az addigi 1000es Coppermine-t egy 1266-os Tuára, de a SiS chipset kitolt velem és gyakorlatilag semmi különbség nem volt. Azon meg merőben csodálkozom, hogy egyáltalán elindult AGP 4x-be a 3850, nem semmi :D
Hát még1x gratulálok, keep up the good work! ;)

csak 1 észrevétel: a 423-as P4-ek Willamette magosak voltak :)

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#19) Napfénysüti

Nem semmi teszt. :C
Tényleg elég erősek ezek a P3-as procik. A játékokon ledöbbentem hogy mentek. :Y

Més que un club!

(#20) 14adam


14adam
addikt

Köszönjük Mester :R :R

[ Szerkesztve ]

(#21) Dany007


Dany007
veterán

Hát nemsemmi!
Végre megérkezett!
Gratula. Újabb nagyszerű elmebeteg mutatvány volt ez! :D
:R

(#22) forras2 válasza sz0k3e_ (#18) üzenetére


forras2
őstag

Grat! :R
Nagyon jó kis teszt lett! :R
Azért ez meglepő,elég szépet alkotott a kis p3! :K

[OFF]Lehet hogy én nem értem az ilyen szófordulatokat,de ez 1 kicsit furcsa nekem :B :U :
Sikerült kifognom egy nagyon CPU igényes tesztrészt, mert hiába a szénné tuningolt Dual proci, bizony még akkor is beakadt, mint állat, mikor a városba bemegyünk a hídnál, lassul be iszonyatosan, azt a részt leszámítva amúgy többnyire játszhatóan futott a játék

Nem kötekedni akarok,lehet hogy csak én nem értem! :U[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#23) 14adam


14adam
addikt

Találtam néhány hibát: Filmnél : " álatlános számítási "
Meg a winrar táblázatát rosszúl irtad ki: "winar"

forras2:minden bekezdést külön kell Offolni ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

grat :R nagyon jó írás lett megint... nem semmi munka lehetett benne... már vártam nagyon, hogy kész legyen :) nem gyenge, hogy mit ki lehet hozni egy ilyen "öreg" rendszerből...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Gratulálok ehhez a nagyon jó cikkhez! :C
Minden elismerésem, a munkádnak meglett a gyümölcse, pedig nem ment minden zökkenőmentesen :R
Én a Crysison, a CPU Queenen és a FullHD-n lepődtem meg rohadtul egyébként... Most már érthető, hogy a Core szériánál miért nem a P4-et vették alapul :D
Ja és respect ennek a két Tualatinnak is :R :)

sweetlou6.wordpress.com

(#26) aram01


aram01
nagyúr

le a kalappal :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) #43960832


#43960832
törölt tag

Végre megszületett a teszt. :)

Csodálkozok, hogy a 3850-es ment ebben a deszkáben, mikor az 8x-os AGP-t tud. A kártyán hány bevágás van?

(#28) Balage21


Balage21
tag

Nah ez tuti kis teszt volt.Esküszöm az ilyen tesztek jobban lekötnek mint egy corei7 akármi... :)

(#29) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

IMádom az ilyen régi gépek moddolását, nyúzását mai dolgokkal. A procis művelet nem piskóta:DDD

Köszönjük szépen! :):)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) gfefe


gfefe
őstag

Eldobom az agyam.... komolyan mondom, hogy a legjobb és a legérdekesebb teszteket tőled olvasom nem pedig a ph főoldalán ;]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#31) Oliverda


Oliverda
félisten

Még egy malacot azért megsüthettél volna rajta a tesztek közben. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Kiralysag, nagyon tetszett a cikk!

(#33) Bocaa


Bocaa
senior tag

RESPEKT :R
komoly ember vagy

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#34) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nyah akkor megpróbálok válaszolgatni mindenkinek, először is köszönöm az elismeréseket, tényleg rengeteg munka volt benne, de megérte :R :R
SpZ! A gép sokkal többe volt, mint amennyit valójában ér :DDD , pontosan nem tudom ,de egy kisebb core2-es rendszer ki jött volna belőle :B
forras2! Mit nem értesz? Az a lényeg, hogy ahol nagyon belassúlt a Call of Juarez, oda valószínüleg még több processzor erőforrás kellett volna, azért volt sokkal erősebb a lassulás, így világos? :B
14adam! Köszönöm hogy jelezted a hibákat, igyekszem javítani őket :R
area_51! a HD3850-esen 1bevágás van csakúgy mint a többi ilyen korú AGP-s kártyán, viszont az alaplapi AGP porton, nincs bevágás, azaz univerzális, szóval a 4MB-os AGP-s kártyától kezdve a legújabb 512MB-os HD3850ig minden létező AGP kártya belemegy, az más kérdés hogy működik is, de egy kis mókolással, mint látod, megoldható ;)
Oliverda! Látod erre most nem is gondoltam, talán majd legközelebb :)) :R

(#35) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

De megnézném a különbséget a 3850 és 1950pro között ugyan ebben a rendszerben :K
Jó írás ,gratula hozzá :R Élvezet volt végigolvasni.

(#36) Móci


Móci
addikt

Nagyon jó teszt, köszönöm, hogy megcsináltad! :R
Jó látni, hogy azért mennek ezek a tua procik még...
Remélem lesz még több ilyen teszt!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#37) bacsis válasza P.e.t.ya. (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

valőszínüleg nem lenne egy deka különbség sem :(

(#38) gabor85 válasza bacsis (#37) üzenetére


gabor85
őstag

Nagyon király! PDA tuning mikor lesz? ;]

(#39) tzimash


tzimash
őstag

Fantasztikus! minden elismerésem, igazán remek teszt! :C

(#40) Klemice


Klemice
senior tag

a szintetikus szó nem a szín szóból ered ezért nem hosszú í

(#41) CPT.Pirk válasza bacsis (#37) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszont kapnál DXVA támogatást, amit MpcHC-val simán ki is tudnál használni, és nem lenne akadály többet a HD. - bár aránylag a 2 proc is elég hozzá... - Főleg h. ilyen jó filmeket nézel. :C

Amúgy jó kis lap, nemrég vettem én is dual P3-as lapot, de egyik procifoglalat döglött volt, úgyhogy ment vissza sajnos.

Kicsit régebben mikor rá voltam szorulva, kvázi végigtoltam a System Shock2-őt egy átlagos p3 + voodoo3 társaságában, jók még ezek a gépek!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#42) P.e.t.ya. válasza bacsis (#37) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Egy próbára még mindig szívessen odaadom :K

(#43) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Megmondom őszintén, hogy ez az első cikked, amit elejétől végéig elolvastam, és frankón nem vagy semmi csávó. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#44) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Jó teszt, vazze! :D

Azért nem semmi cuccokat gereblyéztél össze, hallod e. Még ha aranyáron is volt, szerintem ne adj túl rajta!

Mint mindig, jár a :R :R :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#45) peti_s


peti_s
addikt

Tényleg jól sikerült teszt lett, sztem fel kéne hagynod a főzés-sütéssel, és több hasonló tesztet csinálnod. :)

(#46) Carsee


Carsee
tag

Elképesztően érdekes cikket hoztál össze, gratulálok! Feltörtek az emlékek. A mai napig egy ilyen kis tualatin 1,2-es szolgál az otthoni "szerveremben" 7x24-be immáron 1 éve. Elnyűhetetlen processzor és az erejével teljes mértékben meg vagyok elégedve, amire nekem kell arra elég (SSH proxy,torrent,némi fileshare). Gondolkodtam, hogy cserélek Atom-ra, de az pénzbe kerülne, ez meg ingyen van :)

(#47) mephi666 válasza peti_s (#45) üzenetére


mephi666
nagyúr

ne mondj ilyeneket... én szívesen megnéznék mondjuk egy procira műtött kotyogó kávéfőzőt, hogy terhelés alatt mennyi idő alatt főzné le a kávét :)) kimondottan szeretem az elvetemült teszteket... több soron is végigolvastam mindet :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) zse-


zse-
csendes tag

Nagyon komoly hogy mit ki lehet hozni egy P3-ból.Mondjuk hallottam hogy azonos órajelen gyorsabb mint a P4, de ez azért durva. :R

(#49) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hihetetlen, hogy az emberi leleményesség és kitartás mit nem képes kihozni egy "régi" rendszerből. Egyszerűen nem is kell gondolkozni most már, hogy milyen gépet rakjunk össze a nagyinak netezni. Hajrá P3! :C :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#50) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

nem rossz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.