Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86) DarkGubi válasza BalanceR (#77) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Részben én is tudok ezekre válaszolni főleg úgy, hogy nekem is volt (még meg van) LiveView "órám".
Olyan, hogy kapcsolódási gond NINCS. Ha lecsatlakozik, újra vissza is fog automatikusan. A távolság pedig nagyon jó. Szerintem a 10 méter sem lehetetlen, én úgy vettem észre, hogy 7-8 méter a távolság (az telefon a házban volt én meg a kertben, fa válaszfalakkal és falakkal, de még nem kísérleteztem a távolsággal jobban). A Liveview ehhez képest nokedli.
Van offline mód, be lehet állítani az időt és "ébresztőt" telefon nélkül is.
Az akku sok mindentől függ. Én a Pebble Canvas-t használom számlapnak, rajta pedig naptár, időjárás, most játszott zene infó és persze a dátum-idő és a telefon akkuját írja ki. Napi min. 10-15 mail/SMS, Zene vezérlés Music Boss app-pal bizony beleharap az aksiba. Kb. 4-6 nap így. Egy egyszerűbb számlappal biztos tovább bírná, de nálam nem ez a lényeg.
Strapabírásról nem sokat tudok írni, nekem még elég új az órám, de ez biztos nem fog (nem is tud) úgy leesni a karodról mint a Liveview. Óraszíjat pedig valóban azt raksz fel amit akarsz, totál szabvány.

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.