Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) kano válasza fery02 (#7950) üzenetére


kano
nagyúr

Azt hiszem én rendeltek egy akkut kintről. 10$ körül van. Kipróbálom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7952) fery02 válasza kano (#7951) üzenetére


fery02
addikt

Jaj de kíváncsian várom!
Tulajdonképpen ezzel a két dologgal teljesen rendbehozható manapság egy PS. 🙂

(#7953) kano válasza fery02 (#7952) üzenetére


kano
nagyúr

:K Már csak egy fejlesztő kellene, aki esetleg még rendbetenné a nem működő részeket (időjárás, hívószám kijelzés, stb).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7954) fery02 válasza kano (#7953) üzenetére


fery02
addikt

Ezek szerencsére pont nem érdekelnek (havi párszor hív csak valaki), szóval nekem tökéletes lenne az óra a hardveres rendberakással. 🙂

(#7955) kano


kano
nagyúr

Fitbit Versa 2-ről van valakinek véleménye? Nagyon gondolkodom egy ilyen vásárlás, főleg az NFC fizetés miatt. De ahogy nézem az értesítéseket is jól kezeli (Pebble hasonlóság).
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7956) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok! Van egy fekete, két éves PTS-em nagyon szép állapotban. Az akku még mindig ugyanazt az üzemidőt tudja produkálni, mint új korában. Mivel már megvan az utódja, gondoltam rá, hogy eladom. Mennyi lenne most a reális ár érte, hogy a vevőnek is megérje?

(#7957) Memmaao válasza kaszibat (#7956) üzenetére


Memmaao
addikt

Megtartani nem akarod? Már most kuriózumként mennek a Pebble órák. Én biztos, hogy megtartom a PTR órámat!

My name is Bond, James... Dean.

(#7958) zeon.hu válasza kaszibat (#7956) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondjuk ezt 1 héttel korábban is írhattad volna... :D

#?*@&!

(#7960) xhege


xhege
addikt

Srácok megvettem kaszibat fórumtárs PTS óráját. Minden király lenne de nem jelez semmilyen értesítést. Viber messeneger Gmail volt tesztelve. A hívást jelzi. Rebble párosítás megvolt előkerültek a sok évvel ezelőtti számlapjaim is :). Notification fül alatt beállítottam mely appok értesítéseit jelezze. Mit bénázok el?

(#7961) Ernesst válasza xhege (#7960) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Feltételezem, a Pebble appnak megadtad az engedélyt az értesítések olvasásához. Régebben a Wear OS app is kellett bizonyos értesítési funkciókhoz (megnyitni sem kellett, csak legyen telepítve). Mindezekkel együtt nálam is előfordul, hogy semmilyen értesítés nem jön át az órára, pedig látszólag minden okés. Ilyenkor az órát újra csatlakoztatom, ha nem segít, a mobilt is és az órát is újraindítom. Utána megjavul.

(#7962) xhege válasza Ernesst (#7961) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm! Amit leirtál mind megvolt, ami meg kellett hogy a wear-nek is meg kellett adni az engedélyt az értesítésekhez. Így működik most.

(#7963) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

Engedjetek meg egy lehet, hogy ostoba kérdést. A Pebble-t működésre lehet még bírni Iphone telóval ma is?

(#7964) Ernesst válasza xhege (#7963) üzenetére


Ernesst
aktív tag

‎Szia!
Nyáron pár hétig kipróbáltam a "másik oldalt", átköltöztettem a dolgaimat egy iPhone-ba, hogy ismerkedjek az érzéssel. (Végül maradtam Androidon, pedig egyébként kellemes csalódás volt a próba.)
Akkor még működött iOS-sel a Pebble, gond nélkül beléptettem a Rebble fiókba is. Értesítésekkel nem volt probléma, sokat nem bűvészkedek vele, nekem ez a fontos része. Viszont például a gyors válasz lehetőség eltűnt az óra menüjéből, iOS-en ezek szerint (már) nincs ilyen opció. Ez viszont hiányzott.
Az App Store-ban még elérhető a Pebble alkalmazás (jó kérdés, meddig):
link

(#7965) xhege válasza Ernesst (#7964) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm a válaszod! Nekem csak az értesítések kellenek, mást nem használok. :) Időnként megfordul a fejemben, hogy átálljak IOS-re. 2-3 hétig használtam, és volt ami nagyon tetszett benne, de volt sok dolog, ami hiányzott az Androidról....

(#7966) domojko válasza xhege (#7963) üzenetére


domojko
senior tag

Igen, működik iPhone-al a mai napig is.
Az értesítések talán még jobban működik mint Apple Watch-al.

(#7967) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Google Play-ből törölték a Pebble appot, de a telefonomon van. Android 6-os telefonról át tudom majd vinni újabb androidos verziójú telefonra?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7968) Ernesst válasza tknof1871 (#7967) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Biztonsági mentéssel talán átvihető. De innen le is tudod tölteni az appot: link

(#7969) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Valaki hozzáértőbb... Ugye anno a Fitbit megvette a Pebble-t. Most egy másik nagyobb hal igyekszik megvenni a FitBit -et. Mint látható volt a Fitbit a Pebble örökséggel nem sok mindent kezdet. Van arra valami remény, hogy ha Google -hez kerülnek a Fitbit által birtokolt jogok leporolják és végre a Pebble-nek lehet szellemi örököse!?
Vagy az techóriásnak tényleg csak a 28M fitbit felhasználó e.ü. adata kellene?

(#7970) xhege válasza gubacsino (#7969) üzenetére


xhege
addikt

Szép lenne, de én nem hiszem, hogy így lesz.

(#7971) kano válasza gubacsino (#7969) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudni, hogy a Google mit is akar a Fitbittel. Először is szerintem használható órát kellene letenni az asztalra. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7972) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Pebble Classic
Kiesett 1 műanyag nyomógomb. Megtaláltam. Másnak is esett már ki? Hogyan tette vissza?
A gyárban hogyan teszik fel a rugóra a műanyag gombot? Ha kiesett ugyanúgy kell visszatenni?
Hogyan lehet megelőzni, hogy a többi műanyag nyomógomb is elkezdjen kiesni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7973) kano


kano
nagyúr

Képzeljétek el rendeltem még november végén 2db akkut az órámhoz és most ránéztem már a trackingre, hogy mi a helyzet vele. December 15-én hibás címzés miatt visszafordították Kínába a cuccot.
Azt hittem, hogy agyvérzést kapok. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7974) xhege válasza kano (#7973) üzenetére


xhege
addikt

Pár éve egy fülessel én is jártam így... :W

(#7975) kano válasza xhege (#7974) üzenetére


kano
nagyúr

Azért remélem még nem küldték fizikailag vissza, esetleg ki tudják még emelni.
Hétfőn reggel felhívom őket, hátha.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7976) xhege válasza kano (#7975) üzenetére


xhege
addikt

Sok sikert! Remélem sikerül elcsípned még. Én anno megszívtam újra kellett rendelnem.

(#7977) kano válasza xhege (#7976) üzenetére


kano
nagyúr

Gyanítom nekem is ez lesz. Bár még csak a Postakicserélő Központban van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7978) MasterMark válasza kano (#7973) üzenetére


MasterMark
titán

Melyiket rendelted meg?

Switch Tax

(#7979) kano válasza MasterMark (#7978) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi, telóról tudom most beszúrni:
[link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7980) MasterMark válasza kano (#7979) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi, én Pebble Time Roundhoz rendeltem most akksit, remélem hamar megjön.

Switch Tax

(#7981) kano válasza MasterMark (#7980) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem pedig kötekedik a kicsi kínai.
Valahogy éreztem... :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7982) siskad


siskad
őstag

Sziasztok!
Van valami ötletetek arra, hogy miért nem írja ki az óra (Time) az utolsó 30 napra vonatkozó átlagos lépésszámot és alvási adatokat? Illetve a tipikus napi adatokat sem írja ki. Viszont ha az alkalmazásban nézem akkor ott vannak, csak az óra nem jelzi :F

Xiaomi 13

(#7984) kano


kano
nagyúr

Ez szakmai topic, hirdetni csak a megfelelő felületen (HA)!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7985) kano válasza kano (#7984) üzenetére


kano
nagyúr

Sikerül beszereznem egy Garmin Venu sq órát. Egyelőre tetszik, 2 dolog hiányzik a Pebbléhez képest:
- hívó nevének kijelzés (csak számot kellett ki);
- az állandóan aktív kijelző.
Egyébként szeretem!
Hogy miért kellett csődbe mennie a Pebblének. Egy Pebble TS-be tettek volna 1-2 szenzort, GPS-t, csináltak volna egy Pay részt és hajrá. :O :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7986) xhege válasza kano (#7985) üzenetére


xhege
addikt

Mondjuk az megőrjítene, ha nem írná ki a nevet csak a számot...
A mai napig a Pebble a legjobb! Remélem ez a TS ami nálam van még sokáig életképes lesz. Jelenleg karcmentes és az akksi is tud 8-10 napot az én felhasználásom mellett. :K

(#7987) iscsu válasza kano (#7985) üzenetére


iscsu
tag

Adj a Connectnek hozzáférést a telefonkönyvhöz. ;) :K

(#7988) axioma


axioma
veterán

En konkretan a harmadik pebble2-t nyuzom... az elsoknek sincs semmi baja azon kivul hogy nem hasznalhato a gombok megszunese miatt... termeszetesen amit most karacsonyra kaptam az refurbished, de remelne'm hogy mar valami javitott anyaggal, mintha mas lenne a nyomasi reakcio is, de lehet hogy csak belekepzelem.

(#7989) Memmaao válasza kano (#7985) üzenetére


Memmaao
addikt

Ki fogja írni a hívófelet, amint beállítod. Én azért vettem instinctet, mert az a leginkább Pebble feeling a transzflektiv kijelzővel.

My name is Bond, James... Dean.

(#7990) kano válasza Memmaao (#7989) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönöm mindenkinek így tényleg jó lett. :C
Volt most USA-ban 100USD-ért vivoactive 3 óra akcióban, de nagyon nem jön be a kerek design (árulom a Xiaomi Pace-m is, mert egy percig nem volt rajtam).

Axioma
Ha lenne a PTS-hez valamilyen Pay szolgáltatás (és ugye az NFC chip benne) én is azt használnám.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7991) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Pebble Classic 1 héten bellül már kétszer frissült. De a cégnek vége. Akkor honnan jön a frissítés és miért? Az óra kijelzője mindkét esetben valamilyen stilizált(?) gombsort mutatott amin egy kézfej van. Ránéztem a telefonon a Pebble appra, hogy mi van. Erre elindult az órán a frissítés, egy status bar-t mutatott. Végül újra mutatta az időt.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7992) Ernesst válasza tknof1871 (#7991) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Mi a build száma az órád rendszerének? Egyébként ha csatlakoztál a Rebble szolgáltatáshoz, onnan akár jöhet frissítés. De úgy tudom, ők a Classicra nem adtak ki egy frissítést sem. Itt szerintem inkább valami olyasmi történt, hogy az óra valamilyen szabálytalan művelet, vagy hasonló után újraindult recoveryben, és "újra töltötte" a saját szoftverét. Amit update-ként jelenít meg. Jártam már így én is. A build szám változatlan maradt.

(#7993) tknof1871 válasza Ernesst (#7992) üzenetére


tknof1871
őstag

Firmware 3.12.3

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7994) Ernesst válasza tknof1871 (#7993) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Ez a verzió 2016 májusában jött ki a Classichoz.

(#7995) tknof1871 válasza Ernesst (#7994) üzenetére


tknof1871
őstag

Ez annak a jelen, tönkre fog menni az óra?
Nem értek hozzá, de mondjuk van egy firmware verzió amit a gyárban "beleégettek" a Pebble Classic memóriájába, Read-Only Memory tárolja, a frissebb verziót meg Random Access Memory tárolja. A RAM meghibásodott, elfelejti az új verziót, az óra automatikusan áttér a "beleégetett" régebbi verzióra, megnézi van-e újabb verzió és akkor letölti 3.12.3-as firmware-t?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7996) Ernesst válasza tknof1871 (#7995) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Igen, ez jó kérdés, ehhez én sem értek. Nálam a Classicon eddig csak néhányszor volt ilyen. Viszont van Time-om is, az egy időszakban nagyjából naponta újraindult, aztán az általad leírt képernyőre dobott, miközben a mobilom update-ként töltött valamit. Végül lecseréltem az akkoriban használt watchface-t (már nem emlékszem, melyik volt), hátha az okozza, utána megszűnt a jelenség.

(#7997) xhege


xhege
addikt

Azt hiszem eljött az idő és megválok a Time Steel-től. Az óra patika, egészség funkciók használata nélkül 8-10 nap sok értesítéssel az üzemidő. Egy baj van vele, illetve velem: sajna már nem látom rendesen :( Meg hát beszippantott az Apple...

(#7998) Ferenczi Áko válasza xhege (#7997) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ugyan így vagyok vele, csak én egy Honor magic watch 2-t használok.. De nem adom el, mert egyrészt nincs keresete, másrészt ha el is tudnám adni, aprópénzt kapnék érte..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#7999) xhege válasza Ferenczi Áko (#7998) üzenetére


xhege
addikt

Hát a Pebble- re hátha ugrik majd valaki. Amit nem használok nem szeretem tartogatni a fiókban.

(#8000) Ferenczi Áko válasza xhege (#7999) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mármint a Pebble-nek nincs kereslete.. Én egyszer eladtam, 3 hét alatt 1 jelentkező, 16500 ft-ért volt hirdetve..hibátlan, dobozos Time steel volt..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.