Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

nice ride pal

gottagofast

(#2) j.bravo


j.bravo
addikt

Múltkor kiretusáltad a rendszámot, most csak elmaradt, vagy szándékosan maradt?

Whatever.

(#3) lesaux


lesaux
veterán

EHH! ;] És 486-os, te komputeristen, le se tagadhatnád. :)

Szerk.: amikor hirtelen ránézek a képre, mindig azt hiszem, hogy taxi.

[Szerkesztve]

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A múltkori képnél j.bravo azt írta ronda előlről, szerintem nem ronda. Egyébként meg szimpik a lexus-ok, és szerintem nem néz ki rosszul elölről sem.

Amúgy sokat eszik a ''kicsike''?

Ja és tényleg, lemaradt a rendszám retusálás.


[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#5) Parci válasza PazsitZ (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ehh :), elfelejtettem kiretusálni, most jó.
j. bravo nem erre a kocsira írta, hogy ronda elöl, hanem a keopsz által linkeltre. erre már csak azért sem írhatta, mert ez szép :D

kajál azért, v8 4 liter, automata, klíma. városban 15 liter, pályán 9,5 liter. relatíve iszonyú jó, abszolútértékben azért nem kevés. viszont nem romlik el. soha. (kopp-kopp)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) ALI_G válasza Parci (#5) üzenetére


ALI_G
veterán

saját benzinkutad van? Úgy könnyű...

(#7) Parci válasza ALI_G (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a másik megoldás, hogy egy használt kisautót veszel (kb hasonló áron), arra viszont ráköltöd a szervizben azt, amit itt benzinre fizetsz ki. nem állítom, hogy nem lehet olcsóbban autózni, de messze nem olyan drága egy ilyen jószág, mint azt sokan hiszik.

manapság itthon nem lehet eladni nagy benzinmotoros autókat, pedig ezek iszonyú jól bírják a gyűrődést. másrészt benzinre annyit költesz, amennyit használod a kocsit. változó költség. (én amúgy nem megyek sokat, ha évi 30e+ km-t tennék a kocsiba, nagy lenne már a különbség)

és persze mindig ott lesz, hogy nem akármilyen vasban ülsz. 25-30m ft egy LS újonnan. egy hasonló korú járgányt megkapsz 1,1 - 1,3m ft-ért. és ha jót fogsz ki, működik. minden!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) PazsitZ válasza Parci (#5) üzenetére


PazsitZ
addikt

Akkor rosszul értelmeztem. :B
Hát az a városi 15l nem kevés, de ha nem használod minden nap, végülis....
Ha nem romlik el soha szerencsés vagy, jó kocsit fogtál ki.

- http://pazsitz.hu -

(#9) Parci válasza PazsitZ (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze ezen is kell cserélni kopó cuccokat, de bármikor beülsz és elmész külföldre. meg nem teljesen szerencse kérdése, ha nem ölték szét a járgányt, akkor egy 4 literes motor örökké él (200e km után simán tök hibátlanul mennek még ezek, as new, mondjuk szelephézagolás nem árt, de ennyi). ezt kapod a magas fogyasztásért cserébe.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) j.bravo válasza PazsitZ (#4) üzenetére


j.bravo
addikt

Parci jól írta, nem a Lexusra írtam, hanem a linkelt RollsRoyce-ra. Erre pont az írtam h szép :) Visszafogottan elegáns.
Persze ha lenne egy olyan RR-om amit keopsz linkelt, azért örülnék ám :D

[Szerkesztve]

Whatever.

(#11) TaZ666


TaZ666
csendes tag

Ez egy igazi WooooooooooooooW Ride!!! :C :C :C :)) :))

(#12) Parci válasza TaZ666 (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaja, kedves ex-tulaj :D:D:D:D:D:D:D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) ALI_G válasza Parci (#7) üzenetére


ALI_G
veterán

bocs, szmájlit is akartam rakni a végére :)

(#14) djtoomi


djtoomi
addikt

Ez télleg egy jó kocsi nekem is ilyen volt.Fél éve már egy vadi új GS-em van.Méghozzá hibrid. :P Azért meg is bántam meg nem is hogy cseréltem erre,ez azért kevesebbet fogyaszt sokkal(városban nem száguldozok igy kb 4 litert eszik max,de azért nem olyan nagy dög és nem olyan jó de ez újabb technológia,amúgy eddig csak gumit cseréltem meg olajat benne.Szal birják ezek. :) Ha jó volt előző tulaja akkor nagy mázlista vagy! :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#15) Speed® válasza djtoomi (#14) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:U Most vagy én szenvedek tudathasadásban, vagy te...Parci, priv megy.

Cool a verda ;)

(#16) djtoomi válasza Speed® (#15) üzenetére


djtoomi
addikt

Fiamé a reg te őt ismered én ritkán jutok gépközelbe most én irtam mert fiam per pillanat nem van itt.Na ez nem jó.Fiam per pillanat suliban van és nekem van Lexus GS-emés én irtam nem Ő. :) Igy már érted?
Szerk.: OFF :B

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#17) Speed® válasza djtoomi (#16) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én ezt értem, de nem csak erről van szó :P

(#18) djtoomi válasza Speed® (#17) üzenetére


djtoomi
addikt

Hanem?Ezt nem értem? :F Go to ---------> privi :)
Bocs Parci hogy szemetelünk. :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#19) Speed® válasza djtoomi (#18) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mit nem érteni tetszik? :) Parcinak írok egy privit, miért kell azt neked elmondanom hogy miről :U .(jó,az ominózus mondatban egy sortörés elfért volna a ... után, így értem hogy mit értesz ott :) 1ébként nyugi, Parcinak hatásos eszközei vannak az OFFok (és OFFantók :DDD ) kitakarítására ;)

(#20) djtoomi válasza Speed® (#19) üzenetére


djtoomi
addikt

Ja egy sor elfért volna.Azthittem velem kapcsolatban irsz privit.Mert az is OFF-ban volt és egysorban velem.Na jó hagyjuk... :) Tudom Parcinak milyen eszközei vannak a takaritásra,pl.: proszivó,lombseprű,BAN,IP BAN,portörlő,Temp BAN... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#21) Parci válasza djtoomi (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most azonnal regelj neki vagy magadnak egy másikat, de két ember egy nickről nem fórumozhat. kérlek, amint megvagy vele, add meg az új nick adatait, és ha mégegyszer meghallom, hogy többen használjátok ezt a nicket, bannolom.

nincs semmi baj, de kb 1 perc regisztrálni, és 1 nick = 1 ember.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22) Speed® válasza djtoomi (#20) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

''Veled'' kapcsolatban írtam, vannak bizonyos fenntartásaim a duplanickekkel, de aktuális vonzata is van a dolognak. Most nincs időm rádprivizni, mert indulnom kell BPre, estig meg szerintem már tisztázódik a dolog. De majd írok :R
Parci eszközei közt ha szándékosan írtad, akkor :C proszívó :DDD


Az első kérdés tisztázva, mint látom. Ne érts félre, no offense,csak próbálok a szabályoknak megfelelően élni és ezt másoktól is el lehet várni :B De a probléma olyan mint a hagyma (nem,nem büdös :) ), többrétegű. Tényleg írok majd püt ha hazaérek :R


proszívó :DDD .. ezen kiakadtam :DD

No tényleg EndOFF.

[Szerkesztve]

(#23) djtoomi válasza Parci (#21) üzenetére


djtoomi
addikt

Ja okés értettem.Amúgy ritkán forumozok de akkor most beregelek egyet.Köszi hogy szólsz.

Szerk.: Speed(R): szándékosan irtam azt hogy proszivó.Mindig mielőtt irok vmit kétszer átolvasom de az szándékos volt. :)

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#24) Bagman válasza Parci (#21) üzenetére


Bagman
csendes tag

Itt az új nick ez lessz az enyém,adatok tudod a szokásos AL-on.Remélem nem lessz több gond belőle. :) Remélem megérted hogy most ugyan nem mert nem otthon vagyok de legtöbbször ha otthon vagyok lehet IP ütközés.Ugye nem gond? Remélem másik MODERÁTOR vagy HÁZIGAZDA nem törli ezt a nick-em vagy a régit.
Vagy mégis ez lessz az övé?Nem tudom még...

[Szerkesztve]

(#25) Parci válasza Bagman (#24) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rendben. találjátok ki, nekem mindegy, de legyen egy ember egy nick mögött. köszi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) I_Am


I_Am
veterán

Azt hiszem a logout nemsokára konkurenciát jelent majd a carstyling számára. ;] :))

(ha igy folytatod, akkor már el kellene gondolkozni egy web2-es autós oldalon is. :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.