Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Bubu79 válasza Xpod (#17) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez ilyen - megszokhattad volna, hogy mindenre akad kifogás ;)

A Csalagutat fúró gépek ott nyugszanak a csatorna alatt, iszonyat költség lett volna szétszedni őket, ezért egyszerűen fúrtak velük egy-egy vak alagutat, majd elföldelték őket.

Nem csodálkoznék rajta, ha suttyomban bevetették volna őket marketingeszközként, de nem hallottam ilyen jellegű infókat a metro alagutakról.

Én sem jártam annyira utána a dolognak - egyszerűen csak az ismétlésnek hála, párszor láttam a National Geographic-on a Csalagút építéséről szóló dokumentumfilmet. A költségek ott is túllépték az előre megálmodott keretet, nem is kevéssel :(

Nem vagyok alagút-szakértő, és eszemben sincsen védeni azt a csürhét, amelyik intézi az ilyen beruházásokat - sajnos kishazánkban minden beruházásnál elsődleges szempont, hogy a tűz közelében ülők jól járjanak, de míg nyugaton ez nem annyira divat ( legalábbis valószínűnek tartom, hogy nem olyan feneketlen bendőjűek, mint itt ), addig itt a végcél lényegtelen megvalósulás szempontjából.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.