Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) robertel


robertel
senior tag

85e Ft??? :Y
79 EUR is sok érte ezek alapján, mondjuk annyiért még megvenném:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#3) szezso15


szezso15
addikt

Szép-szép, de látszódik, hogy nem fektettek óriási energiákat bele :(

A recsegő-mocorgó ház nagyon is gáz, ilyet nem engedhet meg magának a Palm...

Azért a leértékelt árért persze vennék egyet, de ez így nem éri meg :(((

*Hajrá Loki!* i15+

(#4) sippet


sippet
senior tag

gyalogos, autós és tömegközlekedés-alapú módszert is választhatunk (bár utóbbi nem működik kis hazánkban)

tényleg nem működik? ki is próbáltad, vagy csak úgy rutinból írod?

(#5) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Kár érte, pedig jól is elsülhetett volna :(

(#6) gomsadi#


gomsadi#
tag

Ez most nekem nagy csalodas! Kar volt ezt a tesztet elolvasni. Nekem a palm mindig kedes volt, volt szamomra valamilyen baja, ami miatt mindig vagytam ra. A webOS-sel azt hittem vissza kapaszkodik, erre jott a HP felvasarlasa. Egyik szemem sirt, a masik nevetett. Azt hittem, a HP ettol komolyabb ceg, azt hittem beindul igy egy kicsit a webOS. Ez nem jott ossze!

Nem ia banom, meg is erdemli a HP, hogy elerte oket a valsag. Evek ota semmi extrat nem rakott le az asztalra szamomra. Most meg tonkre tette ezt a "kellemes" rendszert.

Have a Lot of Fun!!

(#7) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Végül is ha bedobták a törölközőt, akkor már ezt a rakás ....-t is piacra dobhatták.

(#8) Dave1984


Dave1984
őstag

Webos rendszer nagyon tetszik.Remélem nem hagyják veszni.Kár lenne érte!
Magát a telefont viszont nagyon elszurtak.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#9) Gengi válasza lugosi (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez már tavaly november óta a piacon van :D... A pre 3-ra volnék nagyon kiváncsi.

"lévén a HP leállította a webOS fejlesztését."

Viszont a HP nem állt le a WebOS fejlesztésével! Csak a hardware gyártó részleg megy ki. A WebOS sorsa még nem dőlt el. Jelenleg a licenceltetésen gondolkodnak és fejlesztik tovább.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) Brutális eb válasza sippet (#4) üzenetére


Brutális eb
addikt

Talán mert az android verzió.......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) larryking


larryking
senior tag

Szerintem semmi gond nincs se ezzel, se az előző két telefonnal. Ezek így lettek megalkotva így kell elfogani. Nekem jönnek, mennek a telefonok, de a pré örök............és szerintem az is marad, mert mindent tud, amit kell, és érintős és qwerty-s egyben, ami ritka.

[ Szerkesztve ]

"We'll meet you where the lights are...."

(#12) Taki30


Taki30
tag

Szerintem csak annyira csúnya, amennyire drága.

(#13) Gery85


Gery85
tag

Sg-n is volt szó a webosről
[link]

(#14) tschyllagh


tschyllagh
tag

A tegnapi naptól kezdve egy darabot nem fognak eladni 450 ojróért :D

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#15) Psychop Ata


Psychop Ata
csendes tag

Szerintem drága. Nem kicsit. 85 lepedőért jópár ütős telót lehet kapni.. (K.f. új természetesen)

(#16) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Elég tré ez a Pré. :(
Biztos leakciózzák itt is a megmaradt készleteket.

<< Heimdal >>

(#17) domi007


domi007
őstag

Azért ROFL, hogy egy TouchPad ennek kb. negyede árban :DDD :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#18) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A külcsiny még mindig nagyon szép.De az OS kiirtása és a gyenge kamera igencsak beárnyékolja az összképet:(

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#19) baliii


baliii
senior tag

Szerintem ezt a telefont még a Palm fejleszette, uh a HP-nak nem sok köze van hozzá, max annyi hogy a nevével adták ki, de lehet hogy még ez sem. A Pré3-hoz már kicsit több köze van, arra sokkla inkább kíváncsi lennék, nameg a kis Veer-re, az nagyon érdekel. A Pré3 80 euroért nem lenne rossz, bár nem sok esélyt látok rá, hogy bárni is szerezzen magának az országbol :D

(#20) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Szerintem ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de úgy néz ki, mint valami játéktelefon.Pl.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#21) Maxentius


Maxentius
addikt

Ha ez az összeszerelés nagyságrendekkel minőségibb volna, meg a Pre3 akciós áráért adnák, akkor még megfontolandó lehetne, de így nem sokat ér...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#22) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Ennyi pénzért akadozó oprendszer és ilyen összeszerelés :F
Ennél még egy androidos telefon is jobban megérné, nemhogy egy wp7. :(((

(#23) larryking válasza zsoltyyy (#22) üzenetére


larryking
senior tag

Én amondó lennék, hogy nézzetek meg egyet működés közben, tapogassátok meg, illetve próbáljátok ki. Hidjétek el, nem olyan rossz, mint ahogy az fel van tüntetve.
Mondom úgy, hogy van egy bb és egy omnia 7 is.

[ Szerkesztve ]

"We'll meet you where the lights are...."

(#24) zsoltyyy válasza larryking (#23) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

És mégis hol próbáljam ki? :B

(#25) larryking válasza zsoltyyy (#24) üzenetére


larryking
senior tag

Én is felajánlom egy próbára. De ezt csak azért írtam, mert egy teszt alapján szerintem nem lehet eldönteni. A tesztet írónak ez a véleménye, amit tiszteletben tartok, de nem biztos, hogy a te véleményed is ez lenne. A pré tesztet annó én is olvastam, és mégis kellemes volt a csalódás.

[ Szerkesztve ]

"We'll meet you where the lights are...."

(#26) Napfénysüti

Ez elég sovány lett a HP-től. :(

Més que un club!

(#27) ricezox


ricezox
csendes tag

"amúgy is kevés résztvevős okostelefon-piac"
hogy mi? kevés?

Akit nem tanítottak meg válaszolni a kedves felmenői, azokkal nincs mit beszélnem..

(#28) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ezt nagyon elcseszték... Talán jobb is hogy visszavonulnak........

All→M8

(#29) zsirfecske


zsirfecske
addikt

fél nap alatt lemerül?? akkor még szerencse hogy van indukciós töltő hozzá :)

(#30) cefre00


cefre00
tag

Inkább úgy nevezném, hogy Palm tré...nincs több kérdésem. :S

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#31) larryking


larryking
senior tag

De ha egy harapot alma lenne rajta a logó, mekkora sikertermék lenne...............

"We'll meet you where the lights are...."

(#32) daninet


daninet
veterán

Hát ez nem sikerült, egy olyan telefont pedig végképp nem vennék, aminek kétes a jövőbeli supportja.. főleg ennyi pénzért..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#33) myl válasza larryking (#31) üzenetére


myl
csendes tag

Kezdjük ott, hogy Jobs ilyet ki sem engedne a gyárból, az biztos. :)

(#34) larryking válasza myl (#33) üzenetére


larryking
senior tag

Hidd el, ezt leírták már az elsőnél is, és nem olyan vészes mint a többi telefonnál.
Teszem azt HTC dream, desire 7 és egyébb.
Nem a legjobb, de nem egy katasztrófa. És ha már alma, hogy van az, hogy a búrkolat megreped, és mindenki azt mondja, hogy ááá ez iphone betegség, de ha teszem azt egy nokia repedne meg, akkor mekkora egy fos és hogy mért gyártanak ilyen szart. Kérdem én, hogy akkor az almát hogy engedik ki a gyárból ha tudják hogy megreped?

"We'll meet you where the lights are...."

(#35) zsoltyyy válasza larryking (#31) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Átlagos használat mellett egy iphone 3g, 3gs szerinted hol akad meg (sokkal gyengébb hardverrel)? Mert a videó alapján ez nem is kevésszer.

Lehet itt sok mindenre fogni azt, hogy ez a telefon az árához képest gyenge, de szerintem egy iphone-nal köszönőviszonyban sincsen...
Sőt (mint már írtam) ennyiért még az android is jobb választás lehet.

(#36) larryking válasza zsoltyyy (#35) üzenetére


larryking
senior tag

Ne haragudj, de én az összeszerelés minőségről és kialakításról írtam véleményt, nem az oprendszerről.
Van a családban 1-2 iphone, és van, mint ahogy az aláírás mutatja, palm masina is, így meg tudom ítélni, mi a különbség a két operációs rendszer között.

"We'll meet you where the lights are...."

(#37) zsoltyyy válasza larryking (#36) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

"De ha egy harapot alma lenne rajta a logó, mekkora sikertermék lenne..............."

Én erre válaszoltam, nem pedig a #34. hozzászólásodra.

Ráadásul az összeszerelésről is ugyanaz a véleményem. Míg (ha jól emlékszek) egyik iphone-t sem húzták le az összeszerelés miatt, a Palm Prē-ből eddig mindkettőt.
Az igaz, hogy Palm Prē-t még nem fogtam élőben, de szerintem a tesztelőknél kicsit több telefon járt már mint nálad meg nálam együtt, tehát én hiszek nekik.
És pl iphone4-nél jobban összetett telefont nemigen láttam...

[ Szerkesztve ]

(#38) larryking válasza zsoltyyy (#37) üzenetére


larryking
senior tag

Ajánlok egy két nokiát a figyelmedbe, persze vannak minőségben kifogásolható készülékek, de ha nagyon akarunk bele köthetünk bármibe, mert tökéletes nincs.

[ Szerkesztve ]

"We'll meet you where the lights are...."

(#39) Youri


Youri
veterán

Egyet áruljon el valaki, egy telefonnak, minek kell nagy betekintési szög?

RTX ON

(#40) Phülöp válasza Napfénysüti (#26) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem ebbe a készülékbe a HP mindent beletett, amire lehetősége volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41) Napfénysüti válasza Phülöp (#40) üzenetére

Az lehet de valahogy meg ez is kevés lett. :(
Én is szurkoltam a HP-nak de nem jött össze nekik igazán. Remélem valaki majd folytatja azért a WebOS-t. :K

Més que un club!

(#42) Maxentius válasza Youri (#39) üzenetére


Maxentius
addikt

Hogy irigykedhess (némely honfitársunknak értsd: könnyen beazonosíthasd és ellophasd a villamoson) h a másiknak milyen csúcskészüléke van... :P :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43) larryking válasza Youri (#39) üzenetére


larryking
senior tag

Vagy ha asztalon messze van tőled és csörög, de néma módban van, hogy lásd.
Megjegyezném, hogy az első prén szerintem gyengébb a kijelző, de smmi baj nincs a betekintési szöggel. Első generációs, színes kijelzőkön felnőve, szerintem nem vészes.

"We'll meet you where the lights are...."

(#44) stevve válasza Napfénysüti (#41) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez üzleti döntés. Nem azért állítják le, mert gyenge a telefon, hanem azért, mert nem akarnak egy rakás pénzt hosszabb időre ebbe ölni. Ettől még szerintem az új Pre3 és a Pre2 is remek telefonok.

(#45) Napfénysüti válasza stevve (#44) üzenetére

Oké hogy üzleti döntés de már eleve a felvásárlással beleöltek egy vagon pénzt és ha most abbahagyják az azt mutatja hogy nem igazán jött össze nekik. Nem rossz készülékek de valahogy nincsenek is a toppon. Meg azért a HP sose adta olcsón a telefonos termékeit. És a magas árért cserébe többet vár el egy vevő.

Més que un club!

(#46) Phülöp válasza Napfénysüti (#41) üzenetére


Phülöp
addikt

Arra próbáltam utalni (némi szarkazmussal), hogy a HP-nak semmi köze nem volt a Pre2-höz... az még Palm.
A Pre3, a Veer és a Touchpad már HP.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#47) stevve válasza Napfénysüti (#45) üzenetére


stevve
nagyúr

Az igaz, maga az akvizíció sem jött már össze. :(

(#48) Napfénysüti válasza Phülöp (#46) üzenetére

Sorry nem esett le pedig igazad lehet. :B

Més que un club!

(#49) Youri válasza larryking (#43) üzenetére


Youri
veterán

Nem hiszem, hogy 178 fokból ki tudnám olvasni, hogy mi is van a kijelzőn, csak annyit, hogy világít, amit amúgy is észre veszek. De amikor a buszon ülök, kellemetlenebb, hogy a mellettem ülő is látja, hogy mi van a telefonomon.

RTX ON

(#50) larryking válasza Youri (#49) üzenetére


larryking
senior tag

Nem 178 fok-ra gondoltam, mert az világos hogy nem, de itt van az asztalomon 50 centire a bb és az omnia, és a bb már ilyen szögből is nehezebben olvasható.

"We'll meet you where the lights are...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.