Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SmikOne


SmikOne
tag

Én ma rendeltem meg innen, szerintem az ára sem rossz.... :)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#52) solaris17


solaris17
aktív tag

Talán ha nem lenne az elején az a húsz szögletű csuklótámasz, mely szerintem iszonyatosan vágja az ember tenyerét egy idő után, talán érdemes is lenne megvenni. Kár érte..

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#53) Bulitt válasza solaris17 (#52) üzenetére


Bulitt
őstag

A logout megjelenése óta folyamatosan ezt használom. Nem vágja a kezem :K

(#54) coreduo


coreduo
csendes tag

Ozone Blade már megint nem lehet kapni érdemes várni rá vagy helyette ez is megfelelő Gigabyte Force K7 tudásban, minőségben melyik a jobb

(#55) Bulitt válasza coreduo (#54) üzenetére


Bulitt
őstag

Mind a két billentyűzet jó. Talán a gigának jobb a műanyag minősége. De most olvastam Computermode facebook oldalán, hogy Feb. 28-tól ismételten kapható

(#56) Flashget válasza Bulitt (#55) üzenetére


Flashget
félisten

Hardverkernél is van már.

Realme GT Master Edition

(#57) Spectrum válasza Flashget (#56) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Sajnos mire ott értesítenek, hogy beérkezett a termék, addigra cm-nál 100+ elfogyott. Én pl. lemondtam a foglalást és átnyergeltem pont emiatt.

(#58) Flashget válasza Spectrum (#57) üzenetére


Flashget
félisten

kedden jött az értesítő..cM hétfőn jelezte, hogy megjött..hát...

Realme GT Master Edition

(#59) vjozsef


vjozsef
senior tag

Ne aggodjon senki. Biztos forrasbol tudom hogy lesz utanpotlas...raadadul a sracok visszatartanak belole. Tehat elore es tessek megrendelni.

(#60) vjozsef


vjozsef
senior tag

Egyebirant pedig konnyelmuseg levonni kovetkeztetest abbol ha vki egy rossz peldanyt fog ki. Minden termeknel van selejt. A kerdes csak az hogy mekkora a selejt aranya.

(#61) Flashget válasza vjozsef (#60) üzenetére


Flashget
félisten

Eddig kop-kop semmi baja.

Realme GT Master Edition

(#62) aentreri válasza Bulitt (#55) üzenetére


aentreri
újonc

tegnap vettem egy blade-et én is
nagyon kényelmes, a műanyag tényleg az átlagos minőségből való, de gépelni egy álom vele
ennek ellenére az én példányomnak vannak betegségei:
-apróbb "együtt lehet vele élni" probléma hogy a betűk, és a szövegek kicsit gagyin lettek rá felvive... delete-nél pl a d betűből hiányzik egy kis darab, és ehhez hasonló apróságok... főként akkor feltűnő ha benyomja az ember a világítást
-ami viszont nem kis gond az a tróger festése a gomboknak... világítást belőve elég sok billentyű körül erősebb volt a fény... azt hittem a ledek miatt, vagy valami fényvisszaverődés( http://imgur.com/iVLylvZ ), de kiderült, sajnos egyik se, valami nagyon ótvar módon festették le( http://imgur.com/fdzkAjs , http://imgur.com/IoBq5Rj&fdzkAjs#0 ), és ezeken a le nem festett részeken simán átvilágít.... rettentően zavaró, hogy nem egyenletes a világítás, hanem foltokban erősebb... sötétben igen kellemetlen

blade tulajdonosok, ti találkoztatok ezzel a problémával? ismertek rá megoldást?

(#63) Bulitt válasza aentreri (#62) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem nincs ilyen problémám vele. Beszélj az eladó céggel hátha cserélik vagy valami, bár nem mechanikai hiba. Vagy fesd le fekete festékkel azokat a részeket ahol kimaradt a festék.

(#64) ianos


ianos
csendes tag

Tapasztalatom szerint nem a leghalkabb billentyűzet és a gombjai nekem elsőre egy kicsit magasnak tűntek, de azért hozzá lehet szokni. A világítás ami elég gyenge rajta, elsősorban vizuálisan kelt jó hatást. Viszont a piros színű megvilágítás valóban nem bántja a szemet a gépelésnél. A festés, az gagyi rajta :N A makró billentyűk a nagy távolság miatt számomra használhatatlanok, bár lehet hogy az én újaim rövidek hozzá ;] Egyébiránt elsőre egy hibás szériát sikerült kifognom. Szóval gamernek gyors, de nálam akkor is 10/6-os marad csak...

[ Szerkesztve ]

(#65) princesama2


princesama2
tag

Sziasztok remélem, még valaki olvassa ezt a témát :D

Most tervezek billentyűzetet venni ahol a fő szempontok a macro, világítás, magyar kiosztás, és persze hogy max 15ezret szánnék rá.

Szerintetek ez az a billentyűzet amit keresek?
Illetve az érdekelne, hogy tényleg nem kapcsol ki a világítás ha kikapcsolom a gépet?
(Nem szeretnék díszkivilágításban aludni) [Vagy úgy kell megoldani, hogy pc kikapcsolása előtt kikapcsoljam a világítást rajta?]

Esetleg ti milyen billentyűzetet ajánlanátok ehelyett?

Köszi a válaszokat előre is!

(#66) Bulitt válasza princesama2 (#65) üzenetére


Bulitt
őstag

11.-hóban lesz 3 éves a billentyű. Mióta meg vettem azóta használom. Remekül teszi a dolgát mind a mai napig. Nem koptak le a felíratok, nem gyengült a háttérvilágítás és nem kezdtek "leragadni" a gombok :) Nekem megérte. Bár igaz, hogy egyre kevesebbet játszok de az anno 12k nagyon megérte érte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.