Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ViZion válasza Infranyuszi (#17) üzenetére


ViZion
félisten

Giga Aivia 8100 esetleg. Nekem olyan van, szeretem a világítást, a csuklótámaszt, a nagy gombokat. Nem mindenkinek van gyerek vagy női méretű keze, ezzel a szép lapát kezemmel is kényelmes legalább.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#52) Milka 78 válasza ViZion (#51) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bizony ez inkább az Avira kategória,bár az jóval komolyabb(sajnos nekem túl nagy volt,nem fért el),de még mindig jobb hasonlítási alap.Basszus frankón Revoltec,Modecom és Trust billentyűzetekhez hasonlítgatják ezt a klavit ami ki is meríti a vicc fogalmát. :U A jó isten mentsen meg a 6-8 ropis világítós izéktől elég volt egyszer végigpróbálni a palettát...

(#53) Vesa válasza tixem (#39) üzenetére


Vesa
veterán

Hagyjátok már ezt a csúszásgátlózást! Ez nektek hátrány? Vicceltek?
Be kell menni bármelyik barákácsáruházba, és 300Ft-ért utánatok dobnak egy 4db-os, öntapadós, kiváló minőségű pakkot...Ennyi önállóság sem szorul egyesekbe? Ha egyébként a billentyűzet kiváló az áráhhoz képest, akkor van az az ember, aki rongyos filléres gumitalpak miatt képes lemondani róla? Beszarok tényleg...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#54) htc07 válasza Infranyuszi (#8) üzenetére


htc07
addikt

[link]

bocsi, nem hagyhattam ki, ez túl irónikus volt. :DDD

(#55) Garada


Garada
őstag

Remek cucc be is szereztem :), régóta vártam rá és nagyszerű termék.

(#56) tixem válasza Vesa (#53) üzenetére


tixem
addikt

ennyi pénzért hadd ne kelljen már nekem utánaszaladgálni. Rohangálj akkor, köszi én vettem 5 ezerért NORMÁLISAT ami úgy jó ahogy van.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#57) Hunter2


Hunter2
addikt

ha esetleg valaki szeretne ingyen egy ilyet. ;) [link]

(#58) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Ilyet vagy egy Gigabyte k8100-at érdemes venni? Vagy van ebben az árban másik jóféle darab?

(#59) Bird válasza Hunter2 (#57) üzenetére


Bird
addikt

lol...A vírus marketing. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#60) baratod válasza Garada (#55) üzenetére


baratod
tag

Gratula! :C

(#61) coreduo


coreduo
csendes tag

Ozone Blade már megint nem lehet kapni érdemes várni rá vagy helyette ez is megfelelő Gigabyte Force K7 tudásban, minőségben melyik a jobb

(#62) Infranyuszi válasza coreduo (#61) üzenetére


Infranyuszi
tag

hát igen .. én január vége óta várok az érkezésére :) első körben úgy volt, hogy február elején jön, most úgy, hogy febr vége, de szerintem már nem fog jönni .. :( beszerezhetetlen :(

(#63) vjozsef válasza Infranyuszi (#62) üzenetére


vjozsef
senior tag

Februar 28-ra fut be.

(#64) Infranyuszi válasza vjozsef (#63) üzenetére


Infranyuszi
tag

Imádnám :)

(#65) vjozsef válasza Infranyuszi (#64) üzenetére


vjozsef
senior tag

Azt hallottam ajanlatos elorendelest leadni, mert mar labon elkelt a 95%a.

(#66) Infranyuszi válasza vjozsef (#65) üzenetére


Infranyuszi
tag

Januárban előrendeltem :)

(#67) Bird válasza vjozsef (#65) üzenetére


Bird
addikt

Igen és jó magyar szokás szerint a decemberi 13k vételárból 17k lesz, mert ugye hiánycikk. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#68) Flashget válasza Bird (#67) üzenetére


Flashget
félisten

hardverkernél 12,3K most...kíváncsi leszek febr. 28-án vagy utána mennyi lesz az annyi..

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#69) vjozsef válasza Bird (#67) üzenetére


vjozsef
senior tag

Dragulni fog arfolyam miatt, de nem ennyire.

(#70) vjozsef válasza Flashget (#68) üzenetére


vjozsef
senior tag

100-200ft-tal dragulni fog, tehat szerintem 500ft-tal fog kiskerben bruttositva emelkedni.

(#71) Bird válasza vjozsef (#69) üzenetére


Bird
addikt

ühüm....ja-ja nem megy fel, és pont ezért ez csak egy rossz példa azok közül akik 1-2 hét alatt "beszerzik". :U
Ugaron vagyunk egy andalítóan kicsiny bolha fején nőtt pattanásként amit magyar piacnak hívnak.... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#72) vjozsef válasza Bird (#71) üzenetére


vjozsef
senior tag

En a hivatalos disztribucio vonalrol beszelek, nem pedig "arrol". Merlinhardver nem a hivatalos utat jarja be.

Vesd ossze a ketto linket:

1. link
2. link

A het kerdese, vajh mik a kulonbsegek a ketto kozott? Es szandekosan tobbesszamban irtam.

Elarulom hogy min. 3 kulonbseg van.

[ Szerkesztve ]

(#73) Infranyuszi válasza vjozsef (#72) üzenetére


Infranyuszi
tag

Sorold kérlek!

(#74) Bird válasza vjozsef (#72) üzenetére


Bird
addikt

Köszönöm mester! Így már mindent értek... lol :DDD

Viccet félretéve pedig inkább maradnék a realitás talaján, az autópia nem az én világom. Tök mind1 hol szerzem attól fogom megvenni ahol olcsóbb. Ja, ha nem tudom kivárni a hivatalos boltot? Megveszem 17k-ért. Ennyi a történet se több se kevesebb.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#75) vjozsef válasza Infranyuszi (#73) üzenetére


vjozsef
senior tag

-HUN kiosztás
-24 hó garancia
-alacsonyabb ár
-készletről elérhető jelenleg

(#76) vjozsef válasza Bird (#74) üzenetére


vjozsef
senior tag

Latom, nem ment at a mondanivalom, lasd hsz #75.

(#77) vjozsef


vjozsef
senior tag

Meglepi. Megérkezett.

(#78) Infranyuszi válasza vjozsef (#75) üzenetére


Infranyuszi
tag

:R

(#79) Infranyuszi válasza vjozsef (#77) üzenetére


Infranyuszi
tag

Woohoooohooow! :)

(#80) Bird válasza vjozsef (#77) üzenetére


Bird
addikt

Oké, oké átjött megértettem. :R Visszaszívva minden.... :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#81) Flashget válasza vjozsef (#77) üzenetére


Flashget
félisten

:Y :C

Realme GT Master Edition

(#82) Flashget válasza vjozsef (#70) üzenetére


Flashget
félisten

nem drágult semennyit..meglepődtem :)

Realme GT Master Edition

(#83) Merlinclub válasza vjozsef (#72) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Kedves vjozsef

Kicsit meglepődtem a mondatodon:

Kérlek javítsd, miszerint "nem hivatalos utat járunk", mert ez nem igaz!!!!

Unióból vásárolunk, a belistázásakor az Ozon Blade kis hazánkban még csak nem is volt ismert!
Mindemellett ez teljesen hivatalos út! A mondatod pedig erős üzletrontás!

Hogy jobb árat tudsz adni, és a PH-n reklámozol céget, nos ez a NEM HIVATALOS!
Ütközik a szabályzattal.... De Senior Tagként ezt illene tudni

Nem linkelünk saját oldalakat ugyanis másokkal szembeállítva, és azokat hátrányosan feltüntetve.

Köszönöm.

(#84) vjozsef válasza Merlinclub (#83) üzenetére


vjozsef
senior tag

Allitadaim a szemelyes velemenyemet tukrozik. Amit allitok annak en jartam utana. Nem irtam arat es ceget sem. A google altal fellelheto linket adtam meg. Barki megtalalhatja. Gondolom link kozzeteteleert nem vagyok elitelheto. Tovabba probald ertelmezni azt amit leirtam.

(#85) Merlinclub válasza vjozsef (#84) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Tehát a Merlinhardver nem hivatalos úton jár?

A kép is google-n volt?? :F

[ Szerkesztve ]

(#86) vjozsef válasza Merlinclub (#85) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nem a hivatalos disztribucios uton szerzi be. Ennyi. Reszemrol ez mar a leragott csont esete.

(#87) TIT


TIT
veterán

Tényleg nem lehet alkalmazásokat programozni a gombokra?

(#88) SaGa59 válasza TIT (#87) üzenetére


SaGa59
őstag

Hogy érted? Végrehajtható programok indítását lehet, most próbáltam. Ha W8 appokra, akkor nem tudom, mert nem találtam magát az appot, csak az elvileg rá mutató linket, de arra csak a könyvtárat nyitja meg, amiben egy app.lnk van, ami ugyanoda mutat vissza. Azaz nincs mit felvenni a gomb konfigjához.

Más: pár napja van ilyen billencsem. Nem tudom, korábban milyen volt, de ezen a példányon némileg érezni, hogy occsó. Már nem az ára szerint, mert úgy nem igazán, hanem a kivitelezése. Az rendben van, hogy blade, de attól még az oldalán és az elején igazán lecsiszolhatták volna az öntési éleket hogy ne szabdalja össze az ember a kezét vele. Kb 5 másodpecnyi meló... A súlya rendben van, meg nem is csúszik az asztalon még kihajtott lábakkal se. Lefektetve meg pláne.

Viszont szerintem elég hangos. Legalábbis az eddig használt HP-mhoz hasonlítva határozottan "kopog". Lehet, ha előtte kipróbálhattam volna, nem áldozok rá ennyit...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#89) TIT válasza SaGa59 (#88) üzenetére


TIT
veterán

Úgy értem,hogy pl.F1-skype,F2-total commander
Jó,hogy írod,ezt akartam kérdezni,hogy mennyire gagyi,mert most vittem vissza egy genius-265-öt mert gagyi hatásúak voltak a gombok+hangos,kopogós és állítólag 20 felett van csak igényes világítós bill.annyit meg nem ér.
Akkor marad a logi k-300-am 5 rongyért,az legalább minőségi.
A gombok is gagyik,kényelmetlenek?
Jó,hogy mindenhol azt írják,hogy halk és minőségi.Ennyire ne értsenek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#90) SaGa59 válasza TIT (#89) üzenetére


SaGa59
őstag

F1-F2-re nem, de a bal oldali makró gombokra és a kurzornyilak fölötti 6 gombra (Insert, del, Home, end, pg up, pg down) lehet.

A gagyiság eléggé relatív. Maga a műanyag nem rossz minőség, csak ezek az öntési élek/sorják maradtak rajta a széleken. A billentyűk nem rosszak, csak szoknom kell a távolságukat, mert az eddigi HP-hoz képest közelebb vannak egymáshoz.

Nekem eddig "üzleti" billentyűim voltak: Régen Cherry, IBM (jó 20 éve), azóta meg Compaq, Dell, HP, illetve a nagy MS Ergonomikus. Azokhoz képest sem rossz, de nem halkabb a HP-nél és Dellnél, amiket mostanában használtam-használok, sőt.
Nem vészesen hangos, de van egy jellegzetes kopogása. A gombok útja rövidebb, mint az asztali billeknél szokás. Valahol a notik és az asztaliak között van.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#91) TIT válasza SaGa59 (#90) üzenetére


TIT
veterán

Köszi úgy gondoltam(F1 csak példa volt)
Az jó ha rövidebb az útja,nekem is közel vannak a gombok mert ez is kompakt.
A éles szélek még elmennek csak elég ciki ennyiért ilyen apróságon elhasalni.

(#92) OtrodonTIME


OtrodonTIME
csendes tag

Sziasztok!

Hirtelen felindulásomban olyat csaptam szegény kis Ozone Blademre, amit az egyik lába bánt... Meg tudtam ragasztani de ott van bennem az a kis félelem hogy egyszer csak megint letörik.
Nem lehet valahol tartalék lábakat venni hozzá?

Első kerék műhely, hátsó kerék roncstelep...

(#93) SaGa59


SaGa59
őstag

Némileg csalódtam ebben a billencsben. Mint billentyűzet tökéletes, de a festésével valamit nagyon elcsesztek a kicsi kínaiak. Azt gondoltam, a billlentyű kupakok sötét műanyagból vannak és csak a betűknél eresztik át a háttérvilágítás fényét, de nem. A kupak áttetsző, fényáteresztő és egy maszk van ráfestve, ami a betűk, írásjelek helyén nem takar. Amíg ez így van, jól is néz ki, bár eleinte kicsit vékonynak találtam a vonalakat, de meg lehet szokni, csak a fényerőt kell jól felhúzni.
Viszont a hét végén észrevettem, hogy némelyik billentyűn erősen kopik a festék és a betű helyén már csak egy elmosódó paca látszik, illetve az oldalsó élük is halványan de már világít.. Furamód nem azok a billentyűk koptak meg, amit a leginkább igénybeveszünk (wasd), hanem a T, V, E, G.
Természetesen nem estünk neki semmilyen oldószeres cuccal, és az ujjaink sem hígítót izzadnak

Megkérdem a boltot, hogy erre vonatkozik-e a garancia, de még ha ki is cserélik, ez akkor is bosszantó

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#94) gigaherz válasza OtrodonTIME (#92) üzenetére


gigaherz
tag

Én is így jártam, nem is egyszer. Először a monitorom dőlt rá szegényre, le is tört mind a kettő. Kerestem mindenhol tartalék lábakat, de nem találtam, végül sima mezei pillanatragasztó szépen megfogta, egészen addig, míg rá nem csaptam. Újra pillanatragasztó tartja, de tökéletesen működik. :) (lassan már egy éve)
Szóval szerintem ne aggódj, nem fog csak úgy magától eltörni megint.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#95) SaGa59 válasza SaGa59 (#93) üzenetére


SaGa59
őstag

Kicserélték, vita nélkül. Az új valamivel jobb minőségű, mert ennek az éleit nem kellett biztonsági okokból lesorjázni, mint az előzőét, cserébe a kicsi kínai egy csavart túlhúzhaott, mert a csuklótámaszán volt egy repedés, de ezt megoldottam...

Ezt a műanyagot az aceton kiválóan oldja, így aceton tartalmú ragasztókkal gond nélkül javítható. Pl retro Technokol rapid.

Ha megint elkezdenek kifényesedni a billentyűi, lehet, hogy meg küldöm egy réteg színtelen lakkal a gomsapkákat, akkor talán nem kopik le a festés....

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#96) marco0007


marco0007
tag

Sziasztok! Szóval ha nagyon kopnak a billentyűk akkor azt kicserélik nekem gond nélkül? Még fél éves sincs és így néz ki: A,S és a Space Hozzányúlni nem akarok, mert garis.

[ Szerkesztve ]

(#97) vadorzó válasza marco0007 (#96) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Sajnos nem rendeltetésszerűen használtad :DDD ;]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#98) princesama2


princesama2
tag

Sziasztok remélem, még valaki olvassa ezt a témát

Most tervezek billentyűzetet venni ahol a fő szempontok a macro, világítás, magyar kiosztás, és persze hogy max 15ezret szánnék rá.

Szerintetek ez az a billentyűzet amit keresek?
Illetve az érdekelne, hogy tényleg nem kapcsol ki a világítás ha kikapcsolom a gépet?
(Nem szeretnék díszkivilágításban aludni) [Vagy úgy kell megoldani, hogy pc kikapcsolása előtt kikapcsoljam a világítást rajta?]

Esetleg ti milyen billentyűzetet ajánlanátok ehelyett?

Köszi a válaszokat előre is!

(#99) gigaherz válasza princesama2 (#98) üzenetére


gigaherz
tag

Én csak jót tudok róla elmondani, nagyon megszerettem.
Másik billentyűzeteket nem ismerek, előtte a legolcsóbb Geniusom volt.

macro - sokmindent be lehet állítani, talán kicsit lehetnének közelebb a gombok, de csak ritkán használom őket
világítás - nekem inkább tettszik mint nem, hogy a betűk között is erősen szűrődik át a fény
magyar kiosztás - pipa
15k - pipa

A világítás nem kapcsol ki, ha a gépet kikapcsolod, vagy elhúzod a csúszkát, vagy legfeljebb kettőt nyomsz a színt változtató gombon, és akkor nem világít. (nincs világítás -> piros -> kék -> nincs világítás)

Egyes lapokon meg ki lehet kapcsolni, hogy leállítás után is menjen 5V az USB portokban.

Egyik hátránya talán, h kopik (lassan másfél éves lesz)

[ Szerkesztve ]

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#100) szatocs78


szatocs78
csendes tag

Aki ilyet vesz az készüljön fel rá hogy egy 12 hónap intenzív használat után megkopnak a billentyű festések, és a karakter amiket sűrűn nyomogatunk, az szépen eltűnik, felismerhetetlenné válik.

De ezt már képekkel is illusztrálták előttem is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.