Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #97716736


#97716736
törölt tag

Nem nézz ki rosszul, de a következő billem biztos hogy mechanikus lesz :))

(#2) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Na ennél olcsóbb mechanikus nincs az biztos :Y

Szerk: Ja hogy ez már nem, csak az előző volt az, ez meg membrános... Hát ennyit egy membránosért nem adnék azt biztos :DDD Szvsz szebbet kapni 2500-ért...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#3) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

tavaly november óta kb beszerezhetetlen ... januárban újra reneltünk belőle, február elejére ígérte a computermod, most a cikk szerint február vége .. igazából ezen a pár napon már nem múlik, csak jönne már .. ár/érték arányban szerintem nagyon megéri. :)

(#4) #97716736 válasza BlackSoft (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az biztos hogy ennyi pénzért szebbet kapni, meg inkább az ember megpótolja egy kicsivel, és vesz egy mechanikusat :K

(#5) Infranyuszi válasza #97716736 (#4) üzenetére


Infranyuszi
tag

Muti ennyi pénzért a szebbet pls! :) (magyar legyen,világítós és ne a revoltech)

(#6) #97716736 válasza Infranyuszi (#5) üzenetére


#97716736
törölt tag

Arról nem volt szó hogy legyen világítós, de nekem jobban bejön a letisztult design-al rendelkező billek.
Ebbe inkább ne menjünk bele. :R

(#7) dgabor80


dgabor80
tag

Karácsonyra szereztem be magamnak...8-ért nem volt rossz annyira...a programozható funciók elég hasznosak!

A világítás nagyon kényelmes tud lenni...megszokás után nagyon kényelmes kezelni...közepes logitech-et cseréltem le...

Egyenlőre FPS-ben szépen és gyorsan reagál (1000Hz USB)...de én valamiért 10 gombra emlékeztem...amit egyszerre elvisel...vagy az a makrók száma... :F

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#8) Infranyuszi válasza #97716736 (#6) üzenetére


Infranyuszi
tag

as u wish :B

(#9) #13110016


#13110016
törölt tag

De baromi jól néz ki, és tényleg nem drága...

(#10) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Microsoft Sidewinder x4-et szeretnék már régóta, helyette érdemes ilyet venni?

(#11) BlackSoft válasza Infranyuszi (#5) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szvsz ezt előbb megvenném :B

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#12) Rayyy


Rayyy
senior tag

Egy félelmem van, hogy az elején az két lépcső műanyagból nyomni fogja az ember cs(i)klóját. Bár biztos kipróbálták, ha le merték gyártani... mindenesetre a headsetjeik nagyon jók.

Minden a legnagyobb render!

(#13) Infranyuszi válasza BlackSoft (#11) üzenetére


Infranyuszi
tag

csini, de nem világít .. :) vagy pedig de ?

[ Szerkesztve ]

(#14) F34R


F34R
nagyúr

Nekem egyaltalan nem tetszenek eze ka fele bill-ek, de jo latni hogy egyre tobb a hasonlo es egyre tobb mecha magyarorszagon is.

(#15) BlackSoft válasza Infranyuszi (#13) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jaaaj, a világítás, mekkora innováció :DDD Van olyan is 5000-ért, mert nemrég vett egy ismerősöm, csak nem tudom pontosan milyen...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Korrekt darab, de a csuklótámaszt csinálhatták volna lecsatolhatósra is, szerintem ez így túl kemény egy hosszabb használat során.

(#17) Infranyuszi válasza BlackSoft (#15) üzenetére


Infranyuszi
tag

Ó, TE! :W
Hát nem az a lényeg, hogy mennyiért lehet világítósat kapni .. hanem hogy normális (elfogadható) ÁRON jó MINŐSÉG és emellett VILÁGÍTSON is, továbbá legyen MAGYAR kiosztású. Mert NEKEM ez az óhajom! Oké, hogy 5-ért van világítósat, 1-ért magyart, 7-8ért jó minőségűt, 500-ért jó áron lévőt. De érted, hogy mindegyik szempontnak feleljen meg, olyat mutass hasonló áron. :) De hogy lásd kivel van dolgod, emeljük fel a limitet 18-20K-ra. :) és MUTI !

(#18) szochyo


szochyo
csendes tag

Pár hónapja használok ilyet, csuklótámasz nekem nem kényelmetlen,nem nyom, jól használható,kényelmes,
macrofunkciók is nagyon jók.A nagy hibája ami nagyon nem tetszik,hogy a gyakran használt kombok (wasd) közül egy már kezdi megadni magát és jön le róla a festék,alatta pedig átlátszó anyag van.igy elég hamar olvashatatlan lesz. Viszont annyit hozzátennék hogy a módokat lehet alkalmazásinduláshoz kötni. Vissza nem áll automatikusan mikor bezárom,de indulásnál a beállított módra vált szépen.

(#19) NomadND1


NomadND1
senior tag

Borzalmasan néz ki...olyan nagypapás, mert minden elnagyolt rajta.

(#20) #21346560


#21346560
törölt tag

Még mindig nem értem, miért hiányzik róla "átvezető csatorna az egér számára"!
Ti a billentyűzet elött használjátok az egeret? Mert én mellette, és annak kábele meg sem közelíti a billentyűzetet.
A headsetet meg megemlíteni is kár, hisz annak kábele megint mi a fenét keresne a billentyűzet alatt?

Tudom, hogy nem mindenki ugyanott, ugyanúgy vezeti a kábeleket, de elképzelni sem tudom, hol lehet a PC, hogy a fent említett kábeleknek köze legyen a billentyűzethez....

[ Szerkesztve ]

(#21) dgabor80


dgabor80
tag

Esti 1-2 órás gamerként nekem sok hiba még nem jött elő...de a festék lekopós sztorit már több helyről hallottam...

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#22) vjozsef válasza Infranyuszi (#5) üzenetére


vjozsef
senior tag

Illene leirni a Revoltec-et helyesen. Tovabba nem ertem hogy jon ide Revoltec? Gyart gamer billentyuzetet? :U

(#23) ncsicso


ncsicso
tag

Szerintem ez a legjobb: Tesoro Durandal

Felesleges sallangoktól mentes, magyar, Cherry MX és alig több mint 20 ezer.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#24) Infranyuszi válasza vjozsef (#22) üzenetére


Infranyuszi
tag

bocsáss meg,hogy hozzácsaptam egy H betűt.
Amúgy visszatérve a kérdésedre: igen, gyárt, csak nagyon rosszak vele a tapasztalatok.
Revoltec Lightboard XL3
Mondjuk legyen ez a link

ja, és úgy jön ide, hogy az óhajaimból 1 kivételével mindent teljesít, világít, normális áron van, magyar .. csupán a minőség a bukó.

[ Szerkesztve ]

(#25) vjozsef válasza Infranyuszi (#24) üzenetére


vjozsef
senior tag

Revoltec nem gyart gamer billentyuzetet mar. Az XL3 NEM gamer kategoriaju.

(#26) wolfman válasza Infranyuszi (#24) üzenetére


wolfman
veterán

Higgyél nekem, egy éve nyüstölök XL3-at és eléggé minőségi ez!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27) #21346560 válasza wolfman (#26) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lehet, hogy minőségi, de hogy nem gémer, az biztos...

(#28) Infranyuszi válasza wolfman (#26) üzenetére


Infranyuszi
tag

Én hiszek neked :) Gondoltam rá, hogy olyan billt veszek -bill választás elött állok azt hiszem, mert az ozone blade már sose jön .. :) de az XL3-ról azt olvastam, hogy a gombok leütését, főleg a WASD-nál nem mindig érzékeli, ezt több termékleírás alatt található kommentnél olvastam. Örülök, ha vannak jó tapasztalatok is vele :) amúgy nagyon tetszik

(#29) BlackSoft válasza Infranyuszi (#17) üzenetére


BlackSoft
addikt

:DD Na de hova megyünk már 20k-ra? Itt pont az volt a lényeg, és arról szólt a dolog, hogy a cikkben szereplő bill. 12-ért drága, mert feleannyiért is kapni egy szinten lévőt :P Ha nem a pénzes oldala a lényeg, akkor meg már felejtős egy membrános bill, lehet Corsair-t vagy Razer-t venni, mint ami nekem is van :D Azok már billentyűzetek :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30) DithenS


DithenS
senior tag

Ezeknek az értelmét úgy nem látom,még az egér az oké mert ott pár játéknál nagyon kell a precíz gyors pontos célzás,lehet az FPS de akár egy GTA sorozat is,de a billnek mi az értelme? W A S D-t nyomogatni bármelyik jó,nekem egy Genus billem van 3500Ft volt és nem érzem magam hátrányban billeket nézve,gyorsan reagál egy játékban a W A S D helyett mást nem használok általába.

(#31) Infranyuszi válasza BlackSoft (#29) üzenetére


Infranyuszi
tag

de még mindig nem linkelted a feleannyiért kapni egyszinten lévő billt :) ami világít, magyar, stbstb ... :) MUTI MÁR ! :)

(#32) vjozsef válasza DithenS (#30) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nem te vagy a megcelzott piac. Egyebirant pl tobb billentyu egyuttes lenyomasa is neha kellm, na ezt a Revoltec XL3 nem tudja, tobbek kozott ezert nem illik a gamer kategopriaba sorolni.

(#33) BlackSoft válasza Infranyuszi (#31) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mondtam, hogy nem tudom milyen, mert nem én vettem, de majd ha megtudom, akkor linkelem. Van rajta ugyan így egy csomó plusz gomb, és világít is (azt hiszem pirosan). De nekem 5-6 évvel ezelőtt volt egy Trust billentyűzetem, ami világított, és jó is volt, és csak 8ezret fizettem érte :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#34) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Logout-on volt írás róla, ott is dicsérték:

[link]

(#35) wolfman válasza #21346560 (#27) üzenetére


wolfman
veterán

ezt sose mondtam

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36) Infranyuszi válasza BlackSoft (#33) üzenetére


Infranyuszi
tag

Ühü. Ameddig nem mutatsz vagy mutat valaki olyat, addig nincs. Azért, mert volt pár éve, attól még most tudtommal nincs. és én lennék a legboldogabb, ha megcáfolnátok. :)

(#37) Milka 78


Milka 78
nagyúr

November óta használok egy ilyen klavit.Baromi kényelmes,nem kopik,halkan,puhán működik.Egy Logitech Wawe-et váltott és bár ott komolyabb makro támogatás van,de minden más téren kenterbe veri.Egyetlen hibája,hogy az oldalsó makro gombok tényleg világíthatnának,de ez legyen a legnagyobb baja.Aki meg jön a Revoltec motyójával...volt szerencsém hozzá.Kopogó,gagyi kínai,ráadásul a világítás is elkezdett haldokolni rajta 6 hetes korába.Aki a Bladehez hasonlítja az nem tudja mit beszél,nem is egy ligában játszanak.

(#38) wolfman válasza Infranyuszi (#28) üzenetére


wolfman
veterán

Semmi ilyen WASD problémát nem tapasztaltam. Annyi van, hogy fél év alatt pár gomb komótosabb lett, mintha ragadni kezdene, de kiszedtem, kaptak egy kevéske WD40 kenést, azóta jobb mint újkorában. Ennyi "hiba" nekem abszolúte belefér.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39) tixem


tixem
addikt

ekkora péklapátra raknak 2 kis púzás gumitalpat, gratulálok. Genius G255-öm 5 ezerbe került, mégis tellett a gyártótól 5 ( ! ) nagy csúszásgátlóra. És még világít isn a bumm, nesze neked 12 ezres membrános billentyűzet.
Ezek ránézésre egy hét alatt lekopnak/elereszti őket a ragasztő mert hitvány gány munka.

ozone-ék eszéig nem jutott el, hogy talán nem mindenki kihajtott talppal használja a klaviatúrát...

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40) tixem válasza Infranyuszi (#31) üzenetére


tixem
addikt

khmm tessék. Világít is, magyar is, nagy enteres, rendes backspace, 5 nagy gumitalp, normális design nem ilyen förtelem. Mit óhajtasz még?

Ez az egyetlen normális világítós billencs ilyen olcsón, garancia 2 év. Szerintem ez bőven kielégítő, ez az ozone semmivel sem ér többet.

Itt a 8-as hsz-ben vannak a magyar kiosztásúról is képek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#41) Infranyuszi válasza tixem (#40) üzenetére


Infranyuszi
tag

:C :R

(#42) Lomha 8V válasza Infranyuszi (#41) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem ilyen Genius van, jó cucc, de a világítása nem lekapcsolható. Engem nem zavar, tök jól elvagyok vele, csak gondoltam szólok. Ja és nincsenek programozható gombok.

(#43) tixem válasza Lomha 8V (#42) üzenetére


tixem
addikt

a programozhatóság lehet hátrány, de a világítás nagyon jól el van rajta találva. Nappal nem annyira feltűnő, ugyanakkor olvasható marad, sötétben meg amikor effektíve haszna van akkor jó erős de nem bántóan.

Nem tudom miért kapcsolgatná valaki le-föl... Azért vesz világítósat, hogy világítson. És nem, filmnézés közben sem zavaró, hogy nem kapcsolható, megelőzve a kérdéseket.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#44) Infranyuszi válasza tixem (#43) üzenetére


Infranyuszi
tag

és mondjuk filmezés közben nem zavaró ? :D Vicc volt.

Én néha hagyom éjszaka is duruzsolni a picit, ilyenkor mondjuk engem zavarna, hogy nem tudom lekapcsolni a bill fényét. De ezzel lehet csak én vagyok így, mindenki máshogy hülye .. :)

(#45) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Hát az a csúszkás világítás állítás....nekem régi szép időket idéz....Nem szimpatikusakat ;]

(#46) F34R


F34R
nagyúr

Ohh shit tenyleg bele futottam, nyivanos kavezobol neztem meg es csak azon kaptam fel a fejem hogy Ozon-e. Emlekeztem ilyen mecha bill-re ezert asszocialtam ra, latom ez csak gumi mebranos.

Ezert most itt KEREM KACCSSOJJA ki.

(#47) Flashget válasza ncsicso (#23) üzenetére


Flashget
félisten

A kettő nem egy kategória sem tudásban sem árban.
Lézer gravirozott (elvileg nem kopnak le a betűk) és mechanikus (elvileg időtállóbb)
én inkább ezt venném, ha már Tesoro :D

Realme GT Master Edition

(#48) Gombair


Gombair
csendes tag

A jobb és bal oldali extra billentyűk funkcióit fel lehet szerintetek cserélni? Nekem jobb oldalra kellenének a makrózható gombok. (Elég elcseszett módon a numerikus billentyűzeten irányítom a játékokat) :DD

(#49) aerosmith


aerosmith
őstag

Ez most komoly, hogy 4KROs billentyűzetet ajánlotok gamereknek?

(#50) solaris17


solaris17
aktív tag

már csak a gilette pengék hiányoznak a csuklótámaszról :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.