Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz TIT #87 üzenetére

    Hogy érted? Végrehajtható programok indítását lehet, most próbáltam. Ha W8 appokra, akkor nem tudom, mert nem találtam magát az appot, csak az elvileg rá mutató linket, de arra csak a könyvtárat nyitja meg, amiben egy app.lnk van, ami ugyanoda mutat vissza. Azaz nincs mit felvenni a gomb konfigjához.

    Más: pár napja van ilyen billencsem. Nem tudom, korábban milyen volt, de ezen a példányon némileg érezni, hogy occsó. Már nem az ára szerint, mert úgy nem igazán, hanem a kivitelezése. Az rendben van, hogy blade, de attól még az oldalán és az elején igazán lecsiszolhatták volna az öntési éleket hogy ne szabdalja össze az ember a kezét vele. Kb 5 másodpecnyi meló... A súlya rendben van, meg nem is csúszik az asztalon még kihajtott lábakkal se. Lefektetve meg pláne.

    Viszont szerintem elég hangos. Legalábbis az eddig használt HP-mhoz hasonlítva határozottan "kopog". Lehet, ha előtte kipróbálhattam volna, nem áldozok rá ennyit...

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés