Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) mrlujoak válasza Csapoati (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kipróbálni mit is kapni a piacon. Sok emberkének javaslom, amikor csak úgy "sz@rozzák" a TFT-ket, holott nem láttak még igazán kacat minőségűeket... :U

Kínából rendeltem egy ippo-t - nem jött meg... (16E forintnak megfelelő lett volna)
Vettem egy Navon-t itthon, két nap után wifi hiba, csere (26E)
Cserélt Navon Raptor 1 hét után bekapcsgomb hibát produkált. Amíg szervizben volt (2 hét) vettem egy:
Prestigio 7" modellt. 3 másodperces volt, és kijelzőüveg foltos. 3 napon belül üzletbe vissza. Az ott lévő összes modellazonos tábla gyárilag foltos volt...
Ok, akkor ajánlottak jó áron egy 8"-os IPS kijelzős modellt. Na azt az IPS-t sem kívánom senkinek.
Egy ideig használtam. Közben a Navon visszajött a szervizből, vagyis nem, újat kaptam, mert nem volt javítható.
Azt láthatjátok előrébb kinyitva. Mivel ezek oly' mértékben nem voltak felhasználóbarát modellek - hiszen a rajtuk futó gyári android is összeakadt a hardverrel - így mindkettő megtanult repülni, nem kicsi kezdősebességgel, rendre szilárd tárgyak felé.
Párom aztán megelégelte, és "lenyúlta" a 8"-ost, én meg sanyargatom a Navont. Annak már betört a kijelzője is időközben...

Szánalmas az a minőség, amit egyes gyártók megengednek maguknak.
Közben több gyártó olcsó modelljét is fogtam (WayteQ, Overmax, ZTE) és mindegyiknél hasonló volt a minőségi helyzet. Megfogtad, és szivárvány a kijelző. A TFT-s modellek pedig kritikán aluliak.

Apropó, ilyet (hátlaptól szivárványfoltos a kijelző) a 8"-os Prestigio esetében nem tapasztaltam (40+ volt a listaára akkor) így annak a házát (igen, minőségi fém hátlap) nem érheti kritika. Bírta is a sarokba dobást, csak a tábla maga pattant ketté...

Sajnos a Mobilarena tesztekben látható képek alapján hasonlóan gagyinak tűnnek az olcsó, ámde IPS kijelzős telefonok/táblák... :U

...szóval így kerültek hozzám ezek.

Csupán tesztelgettem. Főleg azért, mert galériás a lakásom, és a notijaink fennt, mi pedig lenn sem maradunk net nélkül. Ott akkor használható lenne a tábla.
Naivan arra gondoltam, miért is ne, lentre veszek 2 olcsó táblát, arra csak elég lesz. Hát nem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.