Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem érdekelnek alapból a táblák, de a cím rávett, hogy ezt a tesztet elolvassam. Pontosan azt kaptam, amit vártam. ;]

(#52) tjb007 válasza szlovibuki (#50) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jóval gyengébb tőle.

(#53) SkyLine3000 válasza Jim Tonic (#49) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ki a szar írta, h mindenkinek a San Andreas a választási szempont!? :W Ha nem tudod értelmezni a hsz-em, akkor kímélj me a hülyeségeidtől!
Rajta van a tabomon és csak a tapasztalataimat írtam le.
És hogy jön ide az ipad, a 20-30 ezres tabokhoz??? Na, ez a hülyeség. :W
Asszem inkább hasonlítom a szintén lengyel gyártmányú és hasonló kategóriás Tracer tabomat az Overmaxhoz, minth idekeverjem az ipad-et... :(((
És nem vkinek a cuccát szaroztam le (mint más is), hanem egy gyártót termékét! Ez nagy különbség! De látom, ezt sem tudod felfogni... Ez megint a te problémád.

(#54) kcsa


kcsa
veterán

Ahogy nézem, az ennél olcsóbb Alcor D785M is jobb. Pedig az se egy matyóhímzés: kijelző gyengécske, de nem ennyire, viszont legalább érzésre használható sebességű a hardver.

(#55) Neurotoxin válasza lowlight (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Úgy látszik ez még mindig "divat", lehet, hogy ezek a gyártók ettől érzik a 'presztízst' ;] A matt sokkal célszerűbb lenne.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#56) Jim Tonic válasza SkyLine3000 (#53) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Látom, továbbra sem megy az értelmezés. Arra utaltam, hogy van bőven olyan vásárló, akinek fontosabb a GPS vagy a 3G, mint az, hogy neked megy a San Andreas. Próbáld meg megérteni, ha nem megy, akkor inkább ne írj, nem tudok segíteni.

"Asszem inkább hasonlítom a szintén lengyel gyártmányú" ROTFL. Ez a San Andreasnál is jobb.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#58) Napfénysüti

Ez a hátlap borzasztó. De a szomorú igazán az hogy több sebből is vérzik ez a tablet hiába olcsó (kijelző, SoC).

Més que un club!

(#59) ollie válasza SkyLine3000 (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy 3G modem nagyjából 10 ezer Forinttal dobja meg az árat. GPS esetén nem tudom, de az sem ingyen van.

***

(#60) E.Kaufmann válasza ollie (#59) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Miért olyan drága még mindig egy 3G modem? Nem feküdt rá még egy kínai/taiwani gyár hogy filléres cuccot dobjon piacra, vagy RF cuccokban nem annyira brillíroznak?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#61) tjb007 válasza E.Kaufmann (#60) üzenetére


tjb007
nagyúr

Legfőképp azért, mert a készülékgyártók ekkora felárat kérnek érte. Hasonló ez mint az autógyártóknál a gyári navigáció, amiért képesek negyedmillió forintot is elkérni.
A másik kérdésedre meg az a válasz, hogy azért nem, mert nem éri meg nekik, olcsóbban jönnek ki, ha megveszik mástól.

(#62) E.Kaufmann válasza tjb007 (#61) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ok, nem is arra gondoltam hogy majd a kis telefonösszerakó bt elkezd IC-t fejleszteni, hanem vannak kínai/taiwani félvezető tervező/gyártó cégek is. Pl Allwinner. Vagy nincs meg náluk a tudás, vagy drága a licensz?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63) tjb007 válasza E.Kaufmann (#62) üzenetére


tjb007
nagyúr

Is-is.

(#64) E.Kaufmann válasza tjb007 (#63) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Felpöröghetne már az SDR, bár nem tudom a mai 3G rádiók mennyi részben alklmazásspecifikusak és mennyi részben szoftveresek.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65) Icetee válasza brarid (#33) üzenetére


Icetee
aktív tag

Én régen egy multinál dolgoztam, mi kezdtük el forgalmazni az Overmax gépeket. Utána kezdték el tolni az Auchanba. Az összes típus járt nálunk, de nem tudok egyet sem, amivel ne lett volna gond. A SteelCore szimplán nem kapcsolt be. Ha egy napot töltőn volt akkor sem. Persze javították a szériát, de 10 eladott gépből 3-4 hamarosan visszatért a vevőszolgálatra valamilyen hibából kifolyólag.

A szerviz hozzáállása meg katasztrófális. Volt pár gép, ami már 1,5 hónapja bent pihent a szerviben és nekem kellett őket hívogatni hogy csinálják már meg. Volt egy ilyen:
- Jó napot xy vagyok innen-onnan, érdeklődnék a xxxx sorszámú gépről.
- ... javítás alatt van. Ha elkészül küldjük.
- Mégis mennyi idő amíg elkészül?
- 2 hét kb.
- De már 1,5 hónapja ott van szervizben.
- Igen? Akkor holnapra megcsináljuk és küldjük.

És tényleg így volt :D

(#66) tonerz


tonerz
aktív tag

Ez nagyon gyenge gép főleg ennyiért.
Egy dologra "jó" hogy elvegye a user kedvét az androidtól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.