Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmmb80


mmmb80
tag

Vivante GC 1000? Ez már nagyon gyenge,kijelző is 25 ezerért talán jó ajánlat lenne

(#2) helixP


helixP
nagyúr

Hát, az Overmax-sem fog mostanában sok készüléket küldeni Nektek, ha így folytatjátok ;]

(#3) joey04


joey04
titán

Egy újabb "remek" Overmax termék. Hát azt hiszem ez a gyártó is az "elrettentő példa" feliratú dobozba került.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) tjb007 válasza helixP (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem hinném, hogy bárki is könnyet hullatna, ha így történne.

[ Szerkesztve ]

(#5) mmmb80 válasza tjb007 (#4) üzenetére


mmmb80
tag

Az biztos

(#6) lowlight


lowlight
tag

Ezt a lakk fekete műanyagot irtaná már ki valaki... :O

(#7) helixP válasza tjb007 (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ezekről a termékekről informálni kell a lakosságot valakinek, ha már a hatóság nem teszi ;)

(#8) Steve1207


Steve1207
veterán

Azért a vintage kamera üt, nem kell ide külön app és egyebek! :D

.

(#9) Bocha válasza Steve1207 (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az igazi hipszterek csak ezzel fotóznak!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Egy igazi ipari hulladek.

(#11) tjb007 válasza helixP (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

A tabletes topikban akit csak lehet megpróbálom lebeszélni az ilyen és ehhez hasonló hulladékokról, főleg, ha van náluk 100x jobb alternatíva, ami általában szokott is lenni.

(#12) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...a tablet egy multifunkcionális készülék, melyet modern dizájn jellemez..." -> szerintem ez a gyártói meghatározás szöges ellentétben van az ódivatú, vastag kijelzőkáva kialakítással... :U de a multifunkciós képességeibe (a multifunkció oldaláról közelítve) nem igazán lehet bele kötni... ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Total kuka, a gps-szel is sokra megy az ember a kocsiban, ha csak szembol nezve latszik a kep. Mindenesetre mar varom, hogy felbukkanjon egy vasarlo es bizonygassa, hogy tok jo a cucc. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Zsolto válasza Csapoati (#13) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem egy hete van meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem tudom, mit kell fikázni, a kijelzője tökéletesen látható a legnagyobb sötétben is, a recsegő ház azonnal figyelmeztet, ha elbóbiskolok a padon és valaki el akarja lopni, a lassított üzemben futó ügyességi játékok pedig időt adnak, hogy megdöntsem a rekordokat. A fényképezője sokkal jobb, mint a külön kamerával felszerelt T68i-m, pedig mondom, az külön kamerás! Amikor pedig hívást fogadok vele, mindenki engem néz, és látom a szemükben az irigységet. Szóval ennyi pénzért igazán megérte.

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#15) Juliuska válasza Zsolto (#14) üzenetére


Juliuska
senior tag

:DDD :DDD :C

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#16) sefan67


sefan67
aktív tag

@Legendd :
"Tény ami tény, szinte nincs más 3G-s tablet ennyi pénzért..."

Azért nézzünk már körül a piacon...
http://tablet-pc.arukereso.hu/f:3g-modem-van,gps-van/?orderby=1

Kronos-t sokan szeretik, sztem jobb vétel.

(#17) Zsolto válasza sefan67 (#16) üzenetére


Zsolto
őstag

És micsoda veretes márkák! Ferzon, E-boda, FlexCom... nem is tudom, hogy nem kéne-e lecserélnem gyorsan az alább említett Overmaxomat :DDD
Na jó, abbahagytam, jó kisfiú leszek, mielőtt ülepen bannolnak a modik :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#18) sefan67 válasza Zsolto (#17) üzenetére


sefan67
aktív tag

Legalább van egy Lenovo... :DDD

(#19) helixP válasza Zsolto (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Let me present you: Irony Man :)

(#20) Csapoati válasza Zsolto (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs tobb kerdesem, biro ur. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jaj, rosszféle - mert ezek azok - TFT-ből tele a garázs.
7"-os Prestigiom, és 7"-os Navonom is kritikán aluli képet ad. Álló helyzetben jobbra-balra billentve szinte azonnal invertálódik a tartalom, ami azért zavaró, mert a két szemem közti távolság is rossz hatással van rá.
Igen, az a pár fok eltérés is meglátszik, olyan hatást kelt egy sötét képnél, mintha kissé kancsalítana az ember.

Vízszintesen tartva már nem annyira bántó.

Hátlapnyomásra szinte mindegyik ilyen táblagép kényes, persze, mert idiótán kell minden alkotót a kijlezőre ragasztani... Ugye, kedves Navon(t gyártó)?! :(((

A kicsi kínai kezek az akkut pl dupla oldalas ragasztó csíkokkal (véletlenül sem pont akkora darabban, mint maga az akku... :U ) ragasztották rá a kijelző hátára, aminek az a következménye, hogy a csíkok lenyomata lekövethető a kijelzőn keletkező foltokból, amikor hátulról, abszolút nem erősen megnyomjuk a burkolatot...

Ezt csak tetézi, hogy egymás mellé szórták a különböző magasságú elemeket, fittyet hányva, hogy valahol az a hátlaphoz ér. Így aztán minimális nyomás (röhögtem, a Prestigionál asztallapra téve a saját súlyától fogva) hatására szivárványosodik a panel.

Gáz.

Értem én, hogy olcsó, meg kell a népnek, de szerintem meg kellene húzni egy minőségi határt.
Elég lenne egy kritérium, ne hullámozzon be a kép, ha megnyomjuk a hátlapot...

A leírtak alapján a tesztelt modell is ilyen kis gagyi, de már nincs kedvem akár csak kézbevenni, megnézni. Inkább hagyja a vevőjelölt a polcon, és gyűjtsön még pár hónapig!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez tényleg egy mocsok ipari hulladék!
Elmenne egy emberiség elleni bűncselekmény kategóriába!

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vérciki hardver... Ezt még egy MT6572-es tab is lenyomja :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) tjb007 válasza Graphics (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben azért ne legyél olyan biztos.

(#25) joey04 válasza mrlujoak (#21) üzenetére


joey04
titán

Értem én, hogy olcsó, meg kell a népnek, de szerintem meg kellene húzni egy minőségi határt.
erre +1. én sem szeretem az ilyet. meg ezt emlegettem anno az ultra low-end walkman telefonoknál én is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Graphics válasza tjb007 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hiszem, hogy többet nyújt ez a SoC annál...

De persze jogos, MT6572-et próbáltam, ezt a Marvell-t meg nem. Számokra nem támaszkodok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) tjb007 válasza Graphics (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai.
-----------------------------------------
Amúgy meg ebben biztosan nem PXA988 van, hanem PXA986.

(#28) E.Kaufmann válasza mrlujoak (#21) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Miért van benne két akksi? vagy az a kisebb négyzet alakú mi a tosz?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#29) mrlujoak válasza E.Kaufmann (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, két akksis. Gondolom így tudták arra a helyre azt a kapacitást bevarázsolni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) E.Kaufmann válasza mrlujoak (#29) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha elég inteligens a töltés, ok, de egyébként meg plusz hibaforrás :(

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#31) Csapoati válasza mrlujoak (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem csak egy kerdesem van: miert vetted meg oket? Vagy nem volt lehetoseg megnezni a kijelzojet?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) mrlujoak válasza Csapoati (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kipróbálni mit is kapni a piacon. Sok emberkének javaslom, amikor csak úgy "sz@rozzák" a TFT-ket, holott nem láttak még igazán kacat minőségűeket... :U

Kínából rendeltem egy ippo-t - nem jött meg... (16E forintnak megfelelő lett volna)
Vettem egy Navon-t itthon, két nap után wifi hiba, csere (26E)
Cserélt Navon Raptor 1 hét után bekapcsgomb hibát produkált. Amíg szervizben volt (2 hét) vettem egy:
Prestigio 7" modellt. 3 másodperces volt, és kijelzőüveg foltos. 3 napon belül üzletbe vissza. Az ott lévő összes modellazonos tábla gyárilag foltos volt...
Ok, akkor ajánlottak jó áron egy 8"-os IPS kijelzős modellt. Na azt az IPS-t sem kívánom senkinek.
Egy ideig használtam. Közben a Navon visszajött a szervizből, vagyis nem, újat kaptam, mert nem volt javítható.
Azt láthatjátok előrébb kinyitva. Mivel ezek oly' mértékben nem voltak felhasználóbarát modellek - hiszen a rajtuk futó gyári android is összeakadt a hardverrel - így mindkettő megtanult repülni, nem kicsi kezdősebességgel, rendre szilárd tárgyak felé.
Párom aztán megelégelte, és "lenyúlta" a 8"-ost, én meg sanyargatom a Navont. Annak már betört a kijelzője is időközben...

Szánalmas az a minőség, amit egyes gyártók megengednek maguknak.
Közben több gyártó olcsó modelljét is fogtam (WayteQ, Overmax, ZTE) és mindegyiknél hasonló volt a minőségi helyzet. Megfogtad, és szivárvány a kijelző. A TFT-s modellek pedig kritikán aluliak.

Apropó, ilyet (hátlaptól szivárványfoltos a kijelző) a 8"-os Prestigio esetében nem tapasztaltam (40+ volt a listaára akkor) így annak a házát (igen, minőségi fém hátlap) nem érheti kritika. Bírta is a sarokba dobást, csak a tábla maga pattant ketté...

Sajnos a Mobilarena tesztekben látható képek alapján hasonlóan gagyinak tűnnek az olcsó, ámde IPS kijelzős telefonok/táblák... :U

...szóval így kerültek hozzám ezek.

Csupán tesztelgettem. Főleg azért, mert galériás a lakásom, és a notijaink fennt, mi pedig lenn sem maradunk net nélkül. Ott akkor használható lenne a tábla.
Naivan arra gondoltam, miért is ne, lentre veszek 2 olcsó táblát, arra csak elég lesz. Hát nem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) brarid


brarid
csendes tag

Én elég sok Overmax terméket láttam már és egy kettő tényleg nem akkora eresztés,de a SteelCore széria igenis megállja a helyét. GPS-nek meg ott a DualDrive hamár Overmax annak sokkal kultùráltabb a kijelzője. Mondjuk ha nem csak a kínálat alsó részét nézi az ember vagy a kedves tesztelő akkor lehet találni jó tableteket is a kissebb gyártóknál de sajna az olcsó húsnak híg a leve efektus bármikor előjöhet.

Nokia 6021-Sony Ericcson W300-Nokia 3110 C-T-mobile MDA Vario II-Samsung Galaxy Ace S5830-Apple Ipod 4 32GB&Samsung Galaxy S-Samsung Galaxy S III

(#34) subaruwrc


subaruwrc
félisten

mindig kiderül hogy az olcsó valójában nem is olcsó.
csábító lehet az ár de nagyjából addig is tart az öröm hogy jó üzletet csináltunk ameddig ki nem bontjuk és használatba nem vesszük ezt az ipari hulladékot.

(#35) Paul119 válasza mmmb80 (#1) üzenetére


Paul119
addikt

Nem ez a borzalom van a hüvely p6ban?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36) Graphics válasza Paul119 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Picit elnézted :P HP VoiceTab-okban van Marvell, de nem ez.

A Huawei-ben saját fejlesztésű SoC van, Vivante még ok, de Vivante GC4000.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Csapoati válasza mrlujoak (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, így már érthető. :) Én egy 35 ezres Alcort használok, de az akkus töltöttség kijelző furcsa hibájától eltekintve (lassan merül 50%-ig, onnan akár egy óra alatt lemerül, standby állapotban is) más zavaró dolgot nem láttam. Szóval lehet ennyiért is kifogni jobbat, mint ez a csoda a cikkben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Paul119 válasza Graphics (#36) üzenetére


Paul119
addikt

Igaz egy kicsit :D Danke :) bár az sem lett valami nagy csoda :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) Buci21


Buci21
addikt

srácok, mi ez a fos? :D most olvastam csak a cikket, és hát ez valami pofátlan. Vérgagyi, ahhoz képest drága, itt van pl ez, HD IPS, rendes Allwinner proci 4 A7 maggal és egy SGX 544MP2-vel (ennek a GPU-nak a fele van az én Mediatekemben, és az is elég jó), szóval franya :D De ez az overmaxi szemét...

(#40) Graphics válasza Buci21 (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

nagyon jó áron van a Colorfly

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Maximum1 válasza Buci21 (#39) üzenetére


Maximum1
őstag

Mire ideér az országba és a királyi posta is kirója amit kikel, addigra az általad linkelt termék is a fos kategóriába fog tartozni.

(#42) Buci21 válasza Maximum1 (#41) üzenetére


Buci21
addikt

rendeltem már ilyet kínából, és nagyon nem.Ez ÁFával együtt ér ide kérlek 27 ezerért, a pandawill pedig free shippinget vállal.

(#43) Maximum1 válasza Buci21 (#42) üzenetére


Maximum1
őstag

Én azt írtam hogy nagyon lassan kapod kézhez.
Jelenleg 2 hete vámolnak egy 60$ telefont nekem.
Lassan egy rendelés, egy hónap.
Még van a DHL, de oda lové is kell.

(#44) Graphics válasza Maximum1 (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Attól még 3 hét alatt nem fog a fosba tartozni , ez erős túlzás :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Buci21 válasza Maximum1 (#43) üzenetére


Buci21
addikt

nekem nem volt ilyen problémám, Jiayu g3t jött :R

(#46) Maximum1 válasza Graphics (#44) üzenetére


Maximum1
őstag

Irónia.

(#47) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Lassan egy éve vettem 25ért egy Tracer Ovo2.0 tabot. RK3066 2x1.6ghz cpu+Mali400mp4gpu+1gb ram+8gb flash és masszív fém hátlap! Szétcsavarozható a kütyü. Mai napig használom. Pl. San Andreas hibátlanul fut rajta. Reggelire megeszi ezt a szart! És ezért elkérnek 36ezret!???? Nooormálisak ezek!???? Ez nem ér többet 18-20ezernél. Még úgy sem, h van benne 3g, meg gps. Megérdemli, aki ilyet vesz.

[ Szerkesztve ]

(#48) Buci21 válasza SkyLine3000 (#47) üzenetére


Buci21
addikt

jo kis proci az a rockchip, annyiert jo valasztas volt. Ma lehetne mar ennyiert jobbat venni, de.ez az overmax csak is kizarolag az emberiseg ellen keszulhetett :D

(#49) Jim Tonic válasza SkyLine3000 (#47) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Szerinted mindenkinek a San Andreas a szempont a vásárlásnál? Aki mondjuk iPad-et vesz, az meg a tiedet szarozza. Nehéz elfogadni, hogy az emberek eltérő szempontok alapján választanak, mi?

Ettől még az eszköz egy hulladék, de az érveid akkor is mókásak.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#50) szlovibuki


szlovibuki
tag

Nem ismerem ezt a GPU-t..Mali mp4-től erősebb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.