Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jaj, rosszféle - mert ezek azok - TFT-ből tele a garázs.
7"-os Prestigiom, és 7"-os Navonom is kritikán aluli képet ad. Álló helyzetben jobbra-balra billentve szinte azonnal invertálódik a tartalom, ami azért zavaró, mert a két szemem közti távolság is rossz hatással van rá.
Igen, az a pár fok eltérés is meglátszik, olyan hatást kelt egy sötét képnél, mintha kissé kancsalítana az ember.

Vízszintesen tartva már nem annyira bántó.

Hátlapnyomásra szinte mindegyik ilyen táblagép kényes, persze, mert idiótán kell minden alkotót a kijlezőre ragasztani... Ugye, kedves Navon(t gyártó)?! :(((

A kicsi kínai kezek az akkut pl dupla oldalas ragasztó csíkokkal (véletlenül sem pont akkora darabban, mint maga az akku... :U ) ragasztották rá a kijelző hátára, aminek az a következménye, hogy a csíkok lenyomata lekövethető a kijelzőn keletkező foltokból, amikor hátulról, abszolút nem erősen megnyomjuk a burkolatot...

Ezt csak tetézi, hogy egymás mellé szórták a különböző magasságú elemeket, fittyet hányva, hogy valahol az a hátlaphoz ér. Így aztán minimális nyomás (röhögtem, a Prestigionál asztallapra téve a saját súlyától fogva) hatására szivárványosodik a panel.

Gáz.

Értem én, hogy olcsó, meg kell a népnek, de szerintem meg kellene húzni egy minőségi határt.
Elég lenne egy kritérium, ne hullámozzon be a kép, ha megnyomjuk a hátlapot...

A leírtak alapján a tesztelt modell is ilyen kis gagyi, de már nincs kedvem akár csak kézbevenni, megnézni. Inkább hagyja a vevőjelölt a polcon, és gyűjtsön még pár hónapig!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.