Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

az én Gigabyte "gamer" egerem is ez a modell, és csak 4800 huf volt :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó teszt, mint mindig. :C Kicsit hiányoltam ( nevesebb ) konkurenciát Razer, Logitech, Microsoft esetleg Roccat termékeit a tesztből. :U
Mindenesetre. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) rudi válasza LackoMester (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Klikkeljetek bőszen a cikkre, és ha nagy szám lesz a statokban, akkor könnyebben meg tudom győzni a vezetőséget, hogy kell egy második (harmadik) kör ebből a cikkből ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

MS Wheel Mouse Optical 1.1A... ~2500Ft. :D

Jó kis írás lett, továbbítom is havernak, mer Ő meg most nézeget épp Mionix-ot. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5) forestia válasza LackoMester (#2) üzenetére


forestia
tag

Abszolút egyetértek.

(#6) Komcsi válasza LackoMester (#2) üzenetére


Komcsi
tag

Lassan már a Cyber Snipa is a nemesek közé fog tartozni szerintem. Jól csinálja! :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#7) hackeeeee válasza LackoMester (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy pont ez voltt itt a lényeg, oké azok is Gamer cuccok, de megint más kategóriát képviselnek. Főként a Razer-ek. :)

Véleményem szubjektív...

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

Ilyen Revoltec egeret én is vettem, de nagyon nem vált be!
Szerencsére el tudtam intézni 3 napos visszáruként, és levásároltam az árát.

(#9) hackeeeee válasza Angel1981 (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert mi volt vele a gáz?

Mondjuk engem a Revoltec formája nagyon a Logitech MX1000-ére emlékeztet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10) Boxi88


Boxi88
őstag

Én nem vagyok "gamer" valószínűleg ezért is nem látom értelmét ennek a súly pakolgatásnak, de ha valaki elmagyarázná nekem, megköszönöm!

(#11) superecneB válasza Boxi88 (#10) üzenetére


superecneB
őstag

Semmi értelme nincs. Bejött a G5-tel és azóta mindenki belerakja h oda tudják írni. Egy jó egeret úgy kell megtervezni, hogy ne kelljen súlyozni azért, hogy egyensúlyban legyen és lehetőleg legyen minél könnyebb (hogy a skatez nehezebben kopjon pl)

(#12) LackoMester válasza rudi (#3) üzenetére


LackoMester
addikt

Klikkelek én ezerrel :DD .
F@sza lenne a cikk folytatása, szerintem sok fórumtársat érdekelne. :K Én támogatom a folytatást. :K

Komcsi de csak lassan, azért van még lemaradás ;)

hackeeeee egyetértek, de nemvolna rossz ezeket is letesztelni, látnák a fórumtársak mennyivel tud többet, esetleg kevesebbet mint az olcsóbb kategória, és letudnák szűrni konklúziót. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13) nyunyu válasza LackoMester (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Kicsit hiányoltam ( nevesebb ) konkurenciát Razer, Logitech, Microsoft esetleg Roccat termékeit a tesztből. :U

Plane, hogy a Logitech osszel cserelte le a palettaja nagy reszet, Microsoft sem tetlenkedett.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) hackeeeee válasza LackoMester (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk lehet mondasz valamit.. Na meg mondjuk a régebbi családokat, akár már hasonló árban be lehet szerezni.. Pl. ugye Razer Copperhead, és hasonlóakra gondolok. Feltéve ha még boltokban lehet kapni. Mondjuk ugye nem mai gyerek az sem, de árban nagyjából 1ütt van ezekkel.. A mai csúcsrágcsálók árát meg sem merem nézni. :D

Véleményem szubjektív...

(#15) rudi válasza hackeeeee (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem egy szintén nem drága Explorer 4.0-m van, mér a 3. darab úgy 5-6 év alatt. Egy-egy ilyen ultra egeres cikk után elég keserves visszaváltani rá. Eddig a formája és a könnyűsége tartotta nálam életben, de a fő gombjai, görgője, érzékelője, siklási ellenállása már mindennapos munkában is érezhetően elmarad ezek mögött a csúcs cuccok mögött. Olyan helyeken is érzem mint PH-s fotók retusálása, hogy kevés a dpi, nem elég precíz, a bal gomb meg 2-3 év alatt elfárad.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) rudi válasza hackeeeee (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Igazából egy Logitech MX518 vs rest of the world teszt lenne érdekes :) Az még itt-ott kapható.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) iSonic


iSonic
addikt

Ezek az egerek szörnyűek.. :/ Az összes köbö steelseries ikaria kópia.. :( plusz hadd ne mondjam azt mennyire jók is... aki igazi egeret akar játékra, tanácsolom ne vegyen súlyozós egeret, vagy amelyik tele van 30 gombbal. FPS-hez elég 400-1200 dpi tartomány, ha quake 3-azol, akkor max jól jöhet a rángatás miatt az atom nagy dps.. a többi játékban meg szerintem bőven elég 800 dps ;)

(#18) hackeeeee válasza rudi (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe. Igaz. :)

Nekem volt Copperhead-em, utána sokáig 750-es A4-Tech, és ezek után váltottam vissza a Wheel Mouse Optical-ra.. Razer-nek az érzékelőjével voltak gondjaim, bármilyen felületre raktam, néha csinált olyat, mintha beakadt volna a lézer, vagy nemtom, de húztam az egeret, az egérkurzor meg nem ment sehova. Az A4Tech-nél nem volt ilyen, spontán kicsit elhasználódótt szegény. :)

Véleményem szubjektív...

(#19) harry


harry
veterán

Hát ez elég gáz, az értékelést olvasva, egyik rosszabb, mint a másik, egy ilyen kaliberű egérnél ne legyen már ilyen probléma, hogy mindig világít, nem billenthető görgő, kényelmetlen/holtjátékos/kattogó fő gombok, nincs kisujjtámasz... akkor mi kerül ennyibe? Profil és a nagy felbontás? Vicc. Főleg, hogy már egy kisebb felbontású egérrel is lehet nagyon pontosan játszani. Mármint, az elmúlt 10 évben sem fagolyót tologattak a gémerek. Ezeknél talán pont a mindenféle extrákon lenne a hangsúly, csak épp ezt vagy nem megfelelően alkalmazzák, vagy már indokolatlan a magas ár (régebbi, "egyszerűbb", de pontos alternatívákhoz képest), vagy egyszerűen fölöslegesek.
Nekem továbbra is az mx518 a szimpatikus, így külső szemlélőként.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20) rudi válasza Boxi88 (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Most, meg korábbi tesztekben is sokat játszottam a súlyokkal. Alapvetően van érezhető különbség egy könnyű és egy nehéz egér mozgatása között. Főleg, ha olyan stílusban használod, mint egy alacsony érzékeléssel játszó pro gémer, aki nagyjából 1 métert húzza az egeret ahhoz, hogy 180 fokot forduljon. van egy 40 cm széles egérpadja, azon úgy 3-4-szer végigrántja a pockot, ennyiszer emeli is. Ott egy könnyű egeret kevésbé terhelő rángatni. Ellenben a jó fém/üveg padokon egy könnyű, jó talpú egér úgy siklik, hogy nekem mondjuk túlságosan is érzékeny volt a megszokott mozdulataimhoz. Lehet, hogy egy alacsony szenzisnek éppen jó lett volna.

Szóval vesz a gémer egy súlyozható egeret, van egy padja, valamilyen teflontalpai, és valamilyen játéksítlusa. Vagy azt csinálja, hogy az új egérrel padot, teflont, stílust vált, vagy elkezd játszani a súlyokkal és belövi magának a kényelmeset.

Nyilván ezek a dolgon nem koca pixelvadászatban jönnek ki, bár a szélsőségek szért ott is érezhetőek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) #16939776 válasza Boxi88 (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

A súlyozgatás még a 20-30K-s egereknél is csak parasztvakítás(log.G7 vs.logG5:ami az egyiknél súlykazetta az a másiknál akkupakk :DDD ). minél több sújt raksz bele annál lustább lesz, és hamarabb elfárad a csuklód.
akkor lenne értelme ha az egér tömegközégpontja tényleg a tálca környékén lenne.

#2. hozzászólást nem írnám le még egyszer :R :R :R

Három dolog:
-szép a 2-3,2-5Kdpi, de ettől még a legtöbb játékban nem lehet kihasználni ezeket a lehetőségeket, a legkisebb egérérzékenység általában 800dpi-s egérhez van optimalizálva :W

-egyik-másik egéren a hagyományos madzag+"integrált törésgátló" nem nevezhető tartós megoldásnak :(

-ha "kis" méretű egy egér akkor a jobra döntött gombok nagyon kényelmetlenek tudnak lenni, mivel a tenyérnek az alsó része csak egy ponton van alátámasztva, és 1-2 óra használat után begörcsöl az ember csuklója.

A cikk az jó lett várjuk a folytatást! :K

[ Szerkesztve ]

(#22) superecneB válasza rudi (#16) üzenetére


superecneB
őstag

Elvileg, (egy angol tesztben olvastam ahol vagy 20 egeret hasonlítottak össze) valamelyik A4Tech egérben az mx518 optikája van (nem tudom hogy gyárilag vagy belekókányolták) sajna nem emlékszem már melyik típus de ott tesztgyőztesként hozzák ki tulajdonságoknál egálban az mx518-cal, de az árkülönbség miatt az A4tech nyert.

Egyébként az is érdekes, hogy a 4.0ban elvileg ugyan az az intelli mouse optika van mint az 1.1a ban vagy a 3.0a-ban mégis rosszabb, 2 4.0-t is próbáltam is mind a 2n tudtam olyat rántani játék közben hogy nem tudta lekövetni a mozgást érdekes módon sem az 1.1aval sem a 3.0a-val kapcsolatban sem találkoztam hasonlóval!

[ Szerkesztve ]

(#23) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem ez a tevepúpós forma ami idegen, bár jelen esetben nekem van valami egérficamom mert a lapos Krait sokkal jobban kézre áll. Egyetlen gondom az, hogy egy gomb jól jönne még az oldalára késnek de amúgy nagyon elégedett vagyok vele főleg mióta sikerült egy Mantis-t is szereznem mellé. A súlyozós dolgot nem próbáltam még de nem is igazán látom sok értelmét.

Más. A cikkből úgy vettem ki, hogy a balkezesek ennyire rossz helyzetben lennének, illetve készül balkezes egér is vagy ők csak az univerzális fajtát tudják használni?

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#24) P00By


P00By
nagyúr

Csak az MX 518 :R ;]

(#25) rudi válasza harry (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a baj, hogy külső szemlélőként tök más ez a dolog, mint aktív résztvevőként. Évek óta én sem vagyok már aktív FPS játékos, de amikor elővettem ezt az 5 egeret meg a 4-5 alátétet, akkor bizony voltak olyan kombók, amik nagyon nem jöttek be és olyanok is, amikkel még a mindennapi melóban is érzékelhetően javultam. Mindenesetre a számomra nagybetűs egérrel még nem találkoztam, de a Saiph fő gombjai, a Naos formája és anyaga, illetve a Logitech Darkfieldek görgője számomra olyan nyerő kombót alkotnának, amiért akár 15k-t is hajlandó lennék kifizetni. Talán...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) superecneB válasza rudi (#25) üzenetére


superecneB
őstag

Méretben mekkorák? Például egy 4.0hoz képest?

(#27) rudi válasza CsiguszMaxim (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Pár modelltől eltekintve, nem nagyon van balkezes egér, játékosról meg nem is tudok. Talán azért mert sok balkezes játékos jobbal egerezik, és kicsi a piac, nem éri meg gyártani.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) rudi válasza superecneB (#26) üzenetére


rudi
nagyúr

Mármint ezek az egerek? Szinte ugyanakkorák. Inkább a formájuk más.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) Cyberpunk válasza P00By (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyet értek :K Az enyém már ütőt-kopott, de még mindig megállja a helyét ha játékról van szó :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) CsiguszMaxim válasza rudi (#27) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Na ez mondjuk nem jutott eszembe bár valószínűleg van ebben a jobb/balkezes dologban valamilyen átnevelhetőség is ami az egérnél könnyebben elérhető mint a ceruzánál. Meg aztán tényleg jó pár ember van aki elvileg jobb kezes de csomó mindent a ballal csinál úgy, hogy észre sem veszi.

(#33) rudi: Most belegondolva én is balról iszok a csapnál :)

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#31) rudi válasza superecneB (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Talán erre a cikkre gondolsz. Nem minden az érzékelő. Ha jól emlékszem, a 1.1a azért tudott jobb lenni, mert nála magasabb frekvenciára kapcsolható az USB, a 4.0-nál meg nem. És igen, az A4Tehcek elég jók érzékelő szempontjából, de - például nekem - kicsik, és nem elég tartós az anyaguk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) LackoMester válasza nyunyu (#13) üzenetére


LackoMester
addikt

Pár hónapja kaptam kölcsönbe (2 hétre) egy Logitech G9x egérkét, csak jót tudok mondani róla. Pontos, gyos bár kicsit kényelmetlen volt kezdetben a Lachesis után, de pár óra alatt megszoktam. Nagyon hasonló teljesítményben jelenlegi Lachesis-hez.

hackeeeee igaz, a Razer Copperhead egy nagyon jó kis egérke , nekem is volt korábban, még itt-ott lehet kapni. ( a cimborám pár hónapja lecsapott egyre 20 euróért, jó vétel volt, vadiúj ) Nagyon jó alternatíva lehet sok emberkének. :K
Hát igen, én is sokaltam az 55 eurót a Lachesis-ért. :K

A másik gépemen egy ilyen csodával netezek. [link]
Gémer Genius a javából. :Y

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33) rudi válasza CsiguszMaxim (#30) üzenetére


rudi
nagyúr

Én észreveszem :) Pl. kenuban bal oldalt húzva minden OK, jobbra húzva meg leverem a bütykeimet a hajó (nem csónak!) oldalában. Illetve csap alól vizet inni is csak balról aláfordulva tudok, de egyébként jobbkezes vagyok.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) harry válasza rudi (#25) üzenetére


harry
veterán

Nyilván más véleménnyel lehet az ember kipróbálás vagy aktív használat után, de amiket írtál, azok tények (az ilyen-olyan hibák) és úgy érzem, hogy ez nagyon nem jó egy ilyen egérnél. Azt pedig te is tudod, hogy olcsóbban is lehet venni egy egyszerűbb egeret, ami nagyon jó minőségű. Erősen kétlem, hogy lényegi értelme lenne 1600dpi feletti felbontásnak, vagy a sok színben világító visszajelzésnek, engem ezek zavarnak. A súly meg, hát, ezt nem tudom, nem próbáltam.
Amúgy haverom jut eszembe, aki egy egyszerű MS egérrel leosztott mindenki, és csak mosolygott azon, hogy kinek-milyen egere van.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#35) MasterDeeJay

Régóta nem követem a játékos egerek piacát. Számomra a legjobb egér a Logitech MX518 volt. Azóta nem találtam jobbat nála. Csak azért cseréltem le mert totálra szétkopott és a bal gomb se volt már az igazi. Bárcsak megjavítottam volna, sajnos eladtam 5eFt-ért.
Jelenleg egy G9-esem van, igazából csak a vezetéke (ilyen cipőfűzőszerű cucc van rajta) és a görgője ami jobb mint az mx518 nak de nem ért anyit amenyit kiadtam érte (meg talán az hogy alapból megy 1000hz-en, bár én nem érzem az 500-hoz képest a javulást). Dpi-ben én 1600-on használom, és csak nagyon ritkán rakom feljebb, leginkább csak lefele állítom ha pl: fps játékban puskázni kell.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#36) CsendesMark válasza LackoMester (#2) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Én speciál egy "gamer" egeret sem látok ;]

... igen! Logitech rulez, nagyon hiányzik

[ Szerkesztve ]

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#37) Tomics


Tomics
addikt

Logitech másolat mind :U

Engem 4 éve egy MX518 szolgál, tökéletes :R
Előtte meg a híres MS Intellimouse 1.1 :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#38) h-yle válasza rudi (#20) üzenetére


h-yle
addikt

Én már évek óta Logitech MX5 szériát használok. Kezdve az MX500-al amit megörökölt édesapám, utána vettem egy MX510-et aminek elkoptattam az alját :D Ezután jött az MX518 amire már tettem teflont, és kb. 3 éve vígan működik.

Nem vagyok "pro gamer" nem én vagyok mindíg az első, nem a CB a kezdőlap a böngészőmben, de multi FPS-ekben álltalában a leaderboard felső harmadában szoktam tanyázni. Viszont rohadtul nem érzem úgy, hogy ha beruháznék egy 15k-s egérre, akkor mindez megváltozna, és az eddigi szar reflexeim hirtelen megjavulnának tőle. LAN-on volt alkalom kipróbálni mindenféle egereket, és bár voltak nagyon jók, de semmiképp nem voltak annyival jobbak.

Szóval én is kiváncsi lennék arra a tesztre, mert kicsit úgy érzem, hogy az egerek elérték azt a szintet, amikor már nincs rajtuk (az anyagminőségen, összeszerelésen, és ergonómián kívül) mit fejleszteni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#39) ^Clown válasza hackeeeee (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A legjobb egér... Én sem cseréltem volna le, ha nem hal be az egyik mikrokapcsolója... Bár tartalék egérnek még mindig megvan, van kb. 7-8 éves :D A mostani MX518-am kezét csókolommal kell, hogy köszönjön neki...

Köszi a cikket, jó lett, de valahogy több nagy nevet is hiányoltam, pl. Razor, vagy Microsoft.

[ Szerkesztve ]

(#40) Gomez86 válasza h-yle (#38) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem sajnos most van búcsúzóban a G5-öm (jobb gomb néha nem marad nyomva :F ) és nem igazán tudom hogy mit vegyek helyette. A G9 nem tetszik, viszont szeretnék Loginál maradni.

Szóval engem is érdekelne egy Logis egeres teszt.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#41) Probber


Probber
őstag

A Mionix Naos jól néz ki, a többi nekem már túl extrém.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#42) Mans20


Mans20
addikt

Az hogy nem lehet kikapcsolni a fényt az aztán nagy gond,szerintem jó úgy is,remélem majd a saiph 1800 is bejön az országba.

(#43) #16939776 válasza Gomez86 (#40) üzenetére


#16939776
törölt tag

Üdv!

A mikrókapcsolót ki lehet ám cserélni. kb.:800Huf szegeden a RET-nél.

Amúgy nem értem a dolgot nekem 6-éve van meg és nincs kímélve, a gombokkal eddig nem volt baj. :B

[ Szerkesztve ]

(#44) rudi válasza Tomics (#37) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg tudod mutatni nekem azt a Logitech egeret, amire a Mionix Naos vagy a Cyber Snipa Silencer hasonlít?!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#45) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Jó kis egerek de tényleg nem értem mi értelme az 5000 dpi-nek! Megnézném azt az embert aki 5k dpi-vel max sensitivy-vel tolja és még az sem elég neki :U Én a roccatemet is csak 1200-1600-on használom, csökkentett sensivel.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#46) Szirti


Szirti
tag

Úgy látom a hozzászólók felének meghatározó élményei vannak az mx518-al kapcsolatban :)
Az első komolyabb egerem nekem is egy mx518 volt, majd annak halálakor egy kis diamondback és G5 használat után a heti bevásárlás alkalmával ki volt rakva egy nagy kupacba Batmanos mx518, és azóta újra az van. :DD

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#47) Angel1981 válasza hackeeeee (#9) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban, nem részleteztem, bocsánat! :B
Egyrészt számomra nagyon "gagyi" tapintású volt a műanyagja, a zavaróan kis súlyról nem is beszélve. (A mellékelt súlyokkal sem éreztem megfelelőnek.)
Az igazi probléma az volt egyébként - ez mondjuk szokás kérdése - hogy nem olyan helyen volt az optikája, amit megszoktam, és a emiatt nem tudtam pontosan kezelni, pl. kis ikonokál folyton mellékattintottam, 2 nap után sem tudtam átállni, és eléggé idegesített.
Ez egyébként szigorúan az én véleményem / tapasztalatom, kéretik nem megkövezni! :)
Billentyűzetből Revoltecet használok, és egy szóban megfogalmazva: TÖKÉLETES!

[ Szerkesztve ]

(#48) Abu85 válasza superecneB (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az A4tech X7-es szériát ugyanott gyártják, ahol a Logitech egereket. Nyilván az alkatrészek azonosak. Persze más gyártó is gyártat ott.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#49) szumo


szumo
senior tag

Jó öreg MX518 :)
Inmáron több mint 3 éve szolgál, és ha valami baj lenne vele, nagy bajban lennék, hogy milyet is kellene venni a helyére. Ha találni, talán, egy másik MX518-at. :DD
Billentyűzetem egy Wave, ami megintcsak nagyon jó kis darab. Az elején óckodtam a túl sok extra gombtól, de ma már hiányoznának (a nagyrészük).

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#50) Abu85 válasza szumo (#49) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én pont ebbe a bajba kerültem. Még pénteken vettem egy X-710BH-t, mert a Logitech MX518-cal komoly gondjaim voltak ... kifagyott és csak az USB ki-be segített, ami után 20 másodperccel ismét kifagyott. Régebbi szoftverrel is megpróbáltam. Ekkor már csak kihagyott, ergo elment és pár másodperc múlva visszatért a lézer. Tököm tudta mi okozza (erősen valószínű, hogy valami hardveres probléma lehetett), így hirtelen felindulásból megléptem egy cserét. 3600 pénz nem volt sok, így ez az X-710BH lett. Vasárnap ki is próbáltam. Eléggé meglett, pozitív is a véleményem ... bár lehet, hogy csak az alacsony elvárásaim tréfáltak meg. :D A viccet félretéve, tényleg egész jó. Maga az Oscar Editor valami félelmetesen komplex, sokkal több beállítással, mint amit az MX518 adott. Egyes részei talán már túl vannak bonyolítva, de kis olvasással érthető. Elég cool, hogy egygombos szkripteket lehet írni konkrét játékokhoz. A CS-ben ki is próbáltam. Ezentúl nem kellett fegyvereket venni, hanem egy gomb lenyomásával megvásároltam a kedvenc kezdőcsomagomat.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.