Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bostone


bostone
addikt

Letorola?
Monovo?
:)

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Én várom már az első Motorola by Lenovo mobilt, mert mindkét gyártó külön-külön is nagyon jó készülékeket csinált. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) Воланд


Воланд
titán

rip motorola.

;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Motorola by lenovo :C rovidebb nevet nem hallotam meg :DD

Iphone 6s

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem az idei évet érdemes óvatosan kezelni.

Spekulációk vannak. de abból még nem lehet levonni sokmindent... Megjelent egy-pár alsó kategóriás Lenovo pl frissebb Qualcomm SoC-kal nemrég. Elképzelhető, hogy azt gondolják tovább.

De a legegyszerűbb logót cserélni és bedobni azt EU-ba.

@xperiasigi: Dacia by Renault, Lada by Renault stbstbstb...Datsun by Nissan/Renault/Lada Más piacokon más névvel... előferdül

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó kis nevek.
nem lesz ma se Z2 adás? :F

(#7) pusszycat válasza bostone (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lemon. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) diabolika válasza f(x)=exp(x) (#6) üzenetére


diabolika
tag

Én is azt vártam,de ezek szerint hiába. :(

Tiszta hülye aki nem normális.

(#9) parkr válasza xperiasigi (#4) üzenetére


parkr
őstag

Sony Ericsson

(#10) andris1602


andris1602
aktív tag

Remek lesz :)

(#11) xperiasigi válasza parkr (#9) üzenetére


xperiasigi
őstag

Az lehet csak idetlenul hangzik az a by szocska.jo napot egy motorola by lenovo xy-t vennek:W

Iphone 6s

(#12) C$abi


C$abi
aktív tag

Várom csak legyenek olyanok amilyenek eddig voltak tehát Google-filozófiájúak, gondolom ez az új Motorola a Moto E lesz a hírek alapján. Remélhetőleg.

(#13) sing1ep1ayer válasza xperiasigi (#11) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem amikor megvásárolod majd, akkor nem kell hozzátenni a "by Lenovo" jelzőt, elég ha egy Motorola xy-t kérsz. Feltehetően tudni fogják miről beszélsz. Persze ahogy érzed. :P

(#14) Maximum1


Maximum1
őstag

Remélem nem lesz pofájuk egy MediaTek csippet belerakni.

(#15) xperiasigi válasza sing1ep1ayer (#13) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ki tudja a mai szolgaltatos kis asszonyokbol kiindulva :U

Iphone 6s

(#16) Paul119 válasza Maximum1 (#14) üzenetére


Paul119
addikt

Remelem valami vr 531 lesz :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Maximum1 válasza Paul119 (#16) üzenetére


Maximum1
őstag

Hú ezért kapunk, mindjárt jönnek a VérMTK-sok :DDD

(#18) Viktor0610 válasza Maximum1 (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát nem tudom... A Xiaomi Hongmi az első MTK-processzoros készülékem, ellenben ez az első, amit, ha töltés közben használok, nem forr fel az agyvize. ;]
Szóval én nem bánom, ha MTK-procit tesznek bele. :P

Samsung Galaxy A54

(#19) Paul119 válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


Paul119
addikt

Erdekes ,se a z1 se g2 nem melegszik tolton,biztos varazslat :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) azopi74 válasza Воланд (#3) üzenetére


azopi74
addikt

Ha a csempét választották volna, még ma is élnének és virulnának :)

(#21) Paul119 válasza azopi74 (#20) üzenetére


Paul119
addikt

Ugy mint a nokia ? :) ;]
woland_y2k: mondasz valamit :))

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) Воланд válasza Paul119 (#21) üzenetére


Воланд
titán

nem, a nokianak androidot kellett volna hasznalnia. azoknak a droidos gyartoknak, akik nehez helyzetben vannak pedig wp-t. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) azopi74 válasza Воланд (#22) üzenetére


azopi74
addikt

És a blackberry-nek milyen lóra kellett volna tennie? :)

(#24) xperiasigi válasza azopi74 (#23) üzenetére


xperiasigi
őstag

Arra ami a mostani csak 3evvel elobb.

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#25) szili.tamas1 válasza azopi74 (#23) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Ok kiprobalhatnak magukat a gyerekmusorok kesziteseben, esetleg az epitoiparban. :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#26) Polllen


Polllen
nagyúr

Várós!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) w333


w333
félisten

Ez a Moto már soha nem lesz olyan mint volt az utóbbi időkben ... "Rip Motorola" Google -nél még lett volna esélye, de Lenovoéknál inkább "no comment" :(

(#28) Viktor0610

Arra hogy az ocsmány felhasználói felületen kívül, kb. sz*rnak a frissítésekre !
És 99% hogy MTK -s lesznek a Moto -k amik itthon hivatalosan meg sem jelennek !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28) Viktor0610 válasza w333 (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kíváncsi volnék, ezt mire alapozod... :U

Samsung Galaxy A54

(#29) Paul119 válasza w333 (#27) üzenetére


Paul119
addikt

Nem hogy inkabb legalabb egy s400 lenne bennuk( nem az a7es borzalom) :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30) MrPetya19 válasza Paul119 (#21) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem nekik a MeeGo-t kellett volna tovább vinniük.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#31) xperiasigi válasza MrPetya19 (#30) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ebbe van valami. :K

Iphone 6s

(#32) Graphics válasza w333 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Probáld ki a Lenovokat, utána nyilatkozz. Van új MTK, és Qualcomm is, épp ma jelent meg... nem kell fosni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) gmark247


gmark247
tag

Én kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Jelenleg is egy Lenovo A850-es tulaja vagyok és elégedett vagyok vele.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#34) azopi74 válasza MrPetya19 (#30) üzenetére


azopi74
addikt

Szerintem meg nem a MeeGo-t kellett volna tovább vinni, az zsákutca volt, és pontosan azzal temette el magát a Nokia. Eleve nem kellett volna összeállni az Intel-lel, és emiatt brutális késést elszenvedni az Androiddal szemben, sokkal inkább a Maemo-t kellett volna továbbvinni (akkor még simán tehették volna teljesen függetlenül), a megannyi platformba ölt dollárszázmilliókat csak a Maemo fejlesztésére költeni, és szépen gyorsan átterelni az akkor még igencsak elsöprő Symbian felhasználói tömeget a Maemora, mielőtt az android brutális menetelése elkezdődik. Dehát utólag könnyű okoskodni.

(#35) xperiasigi válasza azopi74 (#34) üzenetére


xperiasigi
őstag

A meego nem terelte oket sehova.a symbian terelte oket ahol vannak.a meego nem tehetett semmirol ha elobb csinaljak meg sikeres lehetett volna akkor mar nyilvan keso volt.egy nagyon szep es jo rendszer volt.mai napig egy olyan rendszeru telefonra vagyom..csak mai hardverrel az n9-emet imadtam.csak hat..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#36) Graphics válasza Paul119 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

S400-ról se tudok vastagon jót mondani.

Előbb volt a kezemben egy Xperia SP, amire itt mindenki azt mondja überfasza cucc..

Minden felesleges app kilőve, letiltva, és egy program telepítése kifekteti a telefont. Köszönöm nem kérem... Lehet a szoftver a gyenge, vagy a hardver nem bír el?

A7 legalább nem eszik sokat, meg 4 maggal bőven elviszi a rendszert, és még egy telepítés se fekszik ki...

Mindenki be van rosálva az A7-től, mi baja? Megy rendesen, nem eszik sokat, átlag felhasználó igényeinek megfelelnek... :)

@w333: Felhasználói felület? Teszel rá másik Launchert... érdekes aki látta az A830-ason a Lenovo Launchert, azt kérdezte , miért nem ilyen mindegyik... a VibeOS-ról nem beszélve :) Ja, hogy AOSP kell, az is van... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Paul119 válasza MrPetya19 (#30) üzenetére


Paul119
addikt

nem lett volna hulyeseg :)

Duliee:papiron is gyengebb az a7 mint az a9 :) az andreno 320 meg a vr 544 meg koszono viszonyban sincsenek :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) Graphics válasza Paul119 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Átlagfelhasználónak mire kell 3D?

Én tudom ,hogy gyengébb az A7, de kevesebbet is eszik. Nyugalmi állapotban 1 maggal. a Snap 400 egy magja akkor is többet fog enni. De ezekbe a részletekbe már jobban bele kéne folyni.

Amúgy meg már rég nem PowerVR... :) Mali-400/450, ami untig elég. Nem tudom értékelni a Adreno320-at, ha prociból elvérzik a rendszer, és 20-30 másodpercekig akad a rendszer... Pokolba vele.

És ilyenkor jön az, hogy hiába az erős hardver, ha felette a szoftver egy kalap... Kipróbáltam 4 féle verziószámú Lenovo rendszert. Ilyen bajom egyszer se volt! 4.0.3/4.1/4.2/4.4.2, igen mert utóbbi is van fejlesztői verzióban, tökéletesen használható

Szóval Papíron ennyi, mégis semmit nem ér a papír...

Oké, ha én geek-oskodni akarok, akkor persze, brutál meg hű meg ha, legyen Snap800... De minek, nem használom ki... nem nő a szerszám nagyobbra tőle...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Paul119 válasza Graphics (#38) üzenetére


Paul119
addikt

Nyilvan , fogyasztast meg embere valogatja 12 ora melo utan ugy hogy netezek/facebook megy neha meg email ,meloba es vissza 1,5 ora jatek utan is vigan 55% snapi 800 al :)
sosem baj ha tobbet nyujt mint amit szeretnek :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40) Graphics válasza Paul119 (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze, ez is egy lehetőség. Csak én az ár-érték szemszögét nézem. Van akinek a teljesítmény.

Lenovonál van minden, nekem ezért tetszik. és a középkategóriában sem a lehúzás megy. Olyat kapsz ami használható.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Paul119 válasza Graphics (#40) üzenetére


Paul119
addikt

Ez is igaz :) de pl az lg f6 se egy rossz opcio ha mar ar-ertek :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) vicze válasza Graphics (#36) üzenetére


vicze
félisten

Az SP-ben nem S400-van, hanem egy kétmagos S4 Pro (MSM8960T).

Az S400-as sorozat Adreno 305-nel rendelkezik. Nekem a 8930-cal(One mini) semmi bajom, szóval a SP gyengélkedése inkább a Sony sara nem a SoC-é, a szar SW-t nem kompenzálja a jó HW.
A 8x26 óta meg végképp nincs senki rászorulva a MTK-ra, ugyan azt kapod olcsóbban supporttal.

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics válasza vicze (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, nem is értem hogy jött a 400-as :R belekavarodtam így estére :D

Hát én ezt az ugyanazt kapom support-tal... Nem tudom. Nincs senki rászorulva, de még is ezt látom mindenhol.

És kicsit már jobban világom mint a Qualcomm... Egyelőre maradok MTK-nál. Én erre is kellő mennyiségű cuccot találok a neten. Support is megoldott ,a 4.4.2-es is már a spájzban :D

A Lenovo support nekem bőven megfelel. Kapom a frissítéseket, mindig van újdonság.

Persze még egy fokkal fentebb a MIUI. ők aztán tudnak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Paul119 válasza vicze (#42) üzenetére


Paul119
addikt

gpuban meg ugye andreno 320 ami nem kis elony de en Xperia Zvel semmi ilyet nem tapasztaltam bar kicsit mas soc
Duliee: k900at ki probalnam szivesen,de eleg rosszakat olvasok roluk :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) vicze válasza Graphics (#43) üzenetére


vicze
félisten

Nyugi változni fog, szép lassan kiszorítja majd az MTK-t a Qualcomm. Nem volt eddig megfelelő alternatívájuk, de most minden fronton MTK ellen mennek, így a gyártók szempontjából jobb választás lesz.
Ezt majd úgy 1-1,5év múlva fog érvényesülni.

Ha belegondolsz az MTK piaci magatartása se a usernek se a cégeknek nem jó. Te nem kapsz frissítést, a gyártó pedig nem tud versenyképes terméket kiadni. Tudom, hogy ez nem látszik, pedig így van. A teljes 4.3 kimaradt és most a 4.4-gyel 1,5éves lemaradást hoznak be, sok SoC-uknak ez lesz az utolsó.

(#46) Graphics válasza vicze (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én látom, és értem is a szitut.

De mégis eladnak. Nem kevesebbet, mint a Huawei. Hogy kiszorítja-e azt nem tudni. Erre válaszként majd talán jönnek az MTK SoC-ok.

Ez nekünk lesz jó, árverseny szempontjából, meg a frissítésekre is ösztönzően hat. Reméljük :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) =Mentor= válasza w333 (#27) üzenetére


=Mentor=
őstag

Persze, persze... A Google lélegeztetőgépen tartotta a márkát évekig, nekik csak a szabadalmak kellettek ez nyilvánvaló, a Lenovo a világ első számú PC gyártója és minőségben is az élen van, tablet és telefon fronton sincs szégyenkezni valójuk, nem tudom miért becsülöd le őket...

:U

[ Szerkesztve ]

(#48) Paul119 válasza =Mentor= (#47) üzenetére


Paul119
addikt

Azert az ibmbol nem eppen csinaltak slager termeket lasd laptopok

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49) Darellus92 válasza Воланд (#22) üzenetére


Darellus92
aktív tag

word

HTC = Help This Company

(#50) Garada


Garada
őstag

Én egyik gyártóval sem vagyok megbarátkozva.Meglátjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.