Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Lehet kicsit off, ha igen sorry!
Ez azért nekem olyan furcsa, hogy mindig flame van minden iPhonos topkiba! Valami van ezzel a telcsivel, hogy ilyen indulatokat vállt ki mind2 oldalról! De vajh mi :F Nem is nagyon kéne összehasonlítani más telefonokkal hiszen nincs is mivel csak ez az 1 OSX-es telcsi van a piacon! Szerintem a komolyabb Nokiák E és N kat valamint a Win.mo-k egészen mások (számomra megfelelőbbek) már csak a ha a kamerára és az 1000x elmondott iPhone hiányosságokra gondolunk! Az iPhone egy más világ! Szerintem tényleg jót tett a mobil világnak ha a sok egymást és egymás telefonjának a fikázását leszámítjuk. Nekem is szándékomban volt venni de nekem nem szimpi, hogy külön kezelik még a szolgáltatók ami viszont a legnagyobb gondom, hogy nincsen FM rádió vevő (azt már megsem merem említeni, hogy egy eléggé zeneközpontú mobilba az A2DP és FM adó iagzán lehetne szvsz! Pont tegnap voltam kipróbálni és nagyon elkeseredtem azon amit tapasztaltam. Próbáltam az 1.gent is és nem tudom mi volt ezzel a 3G-vel de kb fele olyan gyors volt mint az előd amit még annó próbáltam olyan sokat kellett várni, hogy először azt hittem nem érzékelte az érintést (természetesen nagyon tetszik még mindig a kijelző és az egész de nem bizt h számomra hosszútávon megfelelne) .Aztán olvasom, hogy hordják vissza mert "szőrös" a kijelző, oldalt kikandikál a háttérfény mert rés van! :Y Leesik a némítást kapcsoló ! Na most akkor a hájtek cuccon kapcsolóval oldják meg a némítást :F Hát ugye eddig a nagy ütőkártya az összerakás minősége volt (többek közt)! De olvastam fagyásról is! Viszont nincs is ezekkel a dolgokkal semmi baj mert minden gyártó produkál hibás készüléket, csak akkor nem kell elájulni tőle ennyire! Ez is csak egy készülék a sok közül! Elnézést ha kicsit hosszúra sikeredett ez az én véleményem! ;)

Jah és tök jó h lesz az Oroszoknál is! :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.