Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD ;]

(no offense, nekem egy kicsit telesopp/tévésopp ízűnek tűnik, "megmutatjuk, hogy akkor is jobb" felkiáltással :) )

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Pukii


Pukii
senior tag

Letölthető valahonnan a tömöritett fájlok?

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#3) glutamin


glutamin
őstag

Kicsit furcsa nekem ez a teszt. Almát összehasonlítani körtével. Ráadásul még árban sem egyezik meg a két rendszer. Egyik asztali gép, másik noti.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) Skyhigh válasza glutamin (#3) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Minden csak hozzá állás kérdése!

Lehet pl a Trabit is egy Ferrarival összevetni....

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#5) Magicsound


Magicsound
csendes tag

Ez a teszt több sebből is vérzik.

1:
Egy laptop nem hasonlítható egy asztali géphez semmilyen tekintetben, úgyanis mások az erősségei.

2:
A két gép ugyanannyiba került csak több év eltéréssel....Végül is a 386-os is tízezer dollár volt megjelenésekor....:)

Szerintem két azons típusú gépet (pl.: 2 laptop) kellene összehasonlítani, amelyek vételára azonos időpontban, azonos összegű.

(#6) glutamin


glutamin
őstag

Annyi igazság van a dologban, hogy a MAC kb laptop alkatrészekből van összedobva. És PC vonalon nem nagyon van hasonló, de elterjedt megoldás.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7) gabor85


gabor85
őstag

Alapvető különbség, hogy tudtommal az OSX a kukába helyezéskor egyszerűen "move"-olja a fileokat a kukába, majd lehet üríteni, míg a Win azokat tömörítve helyezi el, hogy kevesebb helyet foglaljon, ez pedig időbe telik, nem is akármennyibe :(

Biztos hogy tömöríti(!?), szerintem a Windows is mozgatja... :U

(#8) Mr.Csizmás válasza gabor85 (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Biztos hogy tömöríti(!?), szerintem a Windows is mozgatja...

Ezen én is nagyot néztem. egész pontosan csak átírja a file tag-eket (vagy minek híjják), hogy lehet az adott file-k helyére írni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Alex91 válasza Magicsound (#5) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, a Mini joval lassab CPU-ban, es a HDD-ben (ez is noti HDD). Es valojaban egy akksi es kepernyo nelkuli laptop. (Mondjuk a G4-es kicsit keverek, de anno ugyanezt a CPU-t hasznalta az Apple a notijaiban is.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


gabor85
őstag

A FATban üresnek jelöli a fájlok helyét, tehát írhatónak.

(#11) Mr.Csizmás válasza gabor85 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) azbest válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


azbest
félisten

ne terjesszetek valótlan dolgokat: ha valamit a lomtárba teszel, attól ugyanúgy lefoglalja a helyet a lemezen. Ez nem törlés.

A win beépített tömörítésével kapcsolatban egy megjegyzés:
- xp alatt nem képes kezelni a sok fájt tartalmazó archivumot, sok másodperces várakozást okozott az ilyen fájlokat tartalmazó könyvtárak megtekintése (alapból bele is lehetne nézni a zip-ekbe intézőből, de bugos volt és csak megakasztotta a gépet nagy fájloknál)
- Vista alatt még nem találkoztam ezzel, de nagy zippel sem...

[ Szerkesztve ]

(#13) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem nem én nem! A winzip és winrar egy kalap kakik, nem azzal kell tesztelni. 7zip ingyenes gyors jobb.
Nem tudom hogy sikerült törölni azokat a fájlokat, de tutira hamis az eredmény, különben is, ha egyszer mérsz le valamit olyan mintha semmit sem csináltál volna. Különben is! windows xp-n?
Azt hogy notepaddal állsz neki tabokat kicserélni arra meg ne mtudok mit mondani. miért nem egyből vi-al.
Lehet hogy egy elgondolkodtató cikksorozatot akarsz, de szerintem csak a saját hozzá-nem értésedet bizonyítod.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) azbest válasza Blindmouse (#13) üzenetére


azbest
félisten

te meg nem olvastad el az írást és csak hőzöngeni jössz ide :W

sőt.. valószínűleg nem helyeztél át lomtárba még pár ezer fájlnál többet egyszerre.

Sokat fejlődött már az xp alatti lomtárba helyezés... win95 alatt pár ezer fájlonként újra kellett indítani a gépet, mert lehalt az explorer. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Blindmouse válasza azbest (#14) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Tudod mit, csak a te kedvedért kitöröltem a zenék mappát. 12 Gb 1015 fájl. kb 5 másodperc volt. Windows 7 RC-n. 20 másodperc alatt 5000 file és 35 giga került a lomtárba. Mostmár töröltem, megfelel? Mielőtt még azt mondanád ssd vagy csaltam, egy 5400-as laptopwinyó volt az alany.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#16) Mr.Csizmás válasza azbest (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bocs, évek óta shift-del-t alkalmazom. valamit rosszul csinálok? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) azbest válasza Blindmouse (#15) üzenetére


azbest
félisten

a tesztelő pedig 57230 fájlt és 3600 könyvtárat helyezett a lomtárba. Egyébként nem a fájlok mérete, hanem a száma a probléma. A win lomtárban nem saját néven tárolódnak ezek, hanem mindet átnevezi és valami nyilvántartást vezet róluk, hogy mi micsoda.

A kedvenc üzenetem eddig az volt win alatt, hogy nincs elég hely a törléshez :DDD

(#16) Mr.Csizmás : úgy persze hogy gyorsabb :P de itt másrol volt szó.

egyébként tök vicces, hogy néhány olvasónak mennyire sérti a lelki világát, hogy hétköznapi feladatokban mennyire életképes egy régi osx-es gép is. rögtön személyes sértésnek veszik és mindjárt keresni kezdik a programokat, amikkel sokkal jobban menne a win alatti művelet :))

[ Szerkesztve ]

(#18) Dave™


Dave™
nagyúr

Ó már megint Te... Mi ez a kényszeres bizonyítási vágy? Ha szerinted jobb, használd azt, kész. Ha meg rendesen akarnál tesztelni, akkor azt a már előző topikban kivesézett módokon kellene tenni, hogy egy kicsit is komolyan lehessen venni, mert ez így csak vicces és szánalmas egyben.

"Ezek alapján - tekintettel a folytatásra - bevezettem egy pontozásos rendszert, mely jelenleg a következők szerint áll:
- az osx a filet a mac minin meg tudta nyitni alapból, míg a win xp nem tudta ezt kezelni rendesen segédprogram nélkül: 1:0 a mac javára
- segédprogramokkal a win xp-vel felvértezett thinkpad is képes volt a feladatra, még gyorsabb is volt, így az állás 1:1 -re módosult."

Ó te jó ég... :DD :N :DDD :W :O Redmondban mindenki a kardjába dőlt, hogy csak a második fordulóban sikerült az általad kialakított játékszabályok alapján "kiegyenlíteni". Tiszta vicc ez az egész "cikk", annak viszont kiváló :)

[ Szerkesztve ]

(#19) biker válasza Pukii (#2) üzenetére


biker
nagyúr

sajnos sem az email listát, sem az elkészített munkáim forrását nem szívesen adnám ki, és nem is tudok 1,3Gb free tárhelyet :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) biker válasza Magicsound (#5) üzenetére


biker
nagyúr

a miniben noti alkatrészek vannak, 2,5" HDD, és low voltage processzor, akkor mi a probléma?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) Alex91 válasza Dave™ (#18) üzenetére


Alex91
félisten

Ezzel a teszttel mi a gond? :F

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22) biker válasza Blindmouse (#15) üzenetére


biker
nagyúr

Tudod mit, csak a te kedvedért kitöröltem a zenék mappát. 12 Gb 1015 fájl. kb 5 másodperc volt. Windows 7 RC-n. 20 másodperc alatt 5000 file és 35 giga került a lomtárba. Mostmár töröltem, megfelel? Mielőtt még azt mondanád ssd vagy csaltam, egy 5400-as laptopwinyó volt az alany.

1015 file vs 57.000 file, van különbség, szerintem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) biker válasza Alex91 (#21) üzenetére


biker
nagyúr

ezzel az a gond, hogy nem 25x gyorsabb a hőn szeretett rendszer, és ez most fájt neki.
ez van...

de szerintem lassan kiderül, hogy hazudtam az egészet, és kezdhetem előre közjegyzővel hitelesített videó felvételekkel.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) biker


biker
nagyúr

A lomtárban tárolt fileokkal kapcsolatban a tömörített megoldást más forrásból hallottam, hogy állítólag ezért tart sokáig behelyeznie a fileokat.

A korábban író kollégának: a FAT-ban addig nem írja át írhatóvá, amíg a lomtárból nem ürítetted, mert az szívás lenne.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) csepelball


csepelball
tag

Hello!

Nekem tetszik a teszt, úgy mint az előző!!! Nem értem, sokan miért a win7el próbálják összehasonlítani az osx-et... vista másolt az almáról=az évezred bukása :)
Ami picit zavar, az az, hogy nem ugyanazokkal a programokkal lett tesztelve, de egye fene..Nem mind1 mit használsz, ha gyorsabb a Maci ?:)

Várom a továbbiakat!!

pl, kép- és videófeldolgozás.

Üdv. DUdu

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#26) Dave™ válasza Alex91 (#21) üzenetére


Dave™
nagyúr

win xp 2001, osx 10.5.6. 2008. A pontrendszer nem valami következetes, minden kitalált szempont egy pont, nagyon vicces :) Használhatta volna nyugodtan a 7zip-et is, az ingyenes és gyorsabb, mint a winrar. Azt nem értem, ha olyan kurva jó, miért ez a bizonyítási kényszer? Használ-örül. Személy szerint maximálisan elégedett vagyok az általam használt hardverrel és szoftverrel, nem is akarok bizonygatni sehol semmit. Ha már valaki mindenáron tesztelni akar egy szakmai portálon, akkor tegye már meg, hogy valami következetes rendszerben teszi azt, nem pedig egy kicsit ebből, egy kicsit abból, jó lesz az úgy, meg mert máshogy nem tudtam... ez így mese habbal, de hogy happy end legyen én adok a mac mininek +1 pontot, mert van rajta alma logo, míg a pc-ken nincs, így kiütéssel 5:4-re nyert a mac és mindenki boldog lehet :D

#23: ha itt valaki hőn szeret valamit, az leginkább Te vagy, nekem az operációs rendszer meg a szgép egy eszköz a feladatok elvégzésére (akár munka akár szórakozás), se nem imádom, se nem félek tőle, használom :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Alex91 válasza Dave™ (#26) üzenetére


Alex91
félisten

Jo, csak a Leo egy "ocska" gepen futott...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#28) joey04


joey04
titán

ha végül döntetlen lett, akkor pláne nem érthető az első teszt végén olvasható következtetés.
most meg több különféle külső program lett "tesztelve"
össze-vissza van az egész.
szerintem kezdeni kéne egy új tesztet, amit egy tippeket gyűjtő írással kéne kezdeni, és megnézni, hogy minden külső program segítsége nélkül a nyers rendszerek mit hogyan oldanak meg. :U
ha ez lefutott, akkor pedig lehetne ugyanezeket végigcsinálni, külső programok bevonásával.

(és ahogy mondtam, el kell dönteni, kinek szóljon a teszt, átlagos felhasználó, vagy egy külön szakmához "tartozó" formátumok, programok használóihoz stb)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) biker válasza Dave™ (#26) üzenetére


biker
nagyúr

a win xp sp3-al az 2008-ban jelent meg, nem 2001-ben. szerintem...
ha meg semmi változást nem hozott, mi a f..ak készült el?

nem tetszik a pontozás? jó. ez van.
ha gondolod, egyenként és elemenként is pontozhatunk, de akkor kb 13:8-ra nyerne a mini, amitől még idegesebbek lennétek.

a 7zip-et még kipróbálom utólag a kedvetekért

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) zzolika


zzolika
aktív tag

A teszt előtt egy apróság, amit hosszas gondolkodás után sem sikerült megértenem, hogy a fileok összmérete a két rendszeren miért tér el?

Azért foglal több helyet a Macen ugyanaz a file, mert a HFS filerendszer az állományokat két darabban tárolja. Egyik a tényleges adat (mint a PC-n), a másik egy kis méretû (resource fork) ami a kiegészítõ információkat tartalmazza (pl ikon, preview, létrehozási dátum, megnyitáshoz szükséges alkalmazás).
Ha elküldesz egy filet emailben pc-re, az beleteszi mind a 2 filet.

Objektívabb lenne a teszt, ha ugyanazokat a programokat használnád mindkét platformon. Pl. az elõzõ részben használt tiffhez, Photoshop van mind a két oprendszerre.

(#31) biker válasza joey04 (#28) üzenetére


biker
nagyúr

:W :W :W :W :W :W :W :W :W
most meg több különféle külső program lett "tesztelve"
össze-vissza van az egész.
szerintem kezdeni kéne egy új tesztet, amit egy tippeket gyűjtő írással kéne kezdeni, és megnézni, hogy minden külső program segítsége nélkül a nyers rendszerek mit hogyan oldanak meg.

idézzem a 179db szólást a korábbi topikból, ahol le lettem ugatva, hogy csak beépített programokat használok?
most meg az baj, hogy külső programot?
mellesleg winzip-et és winrar-t hogy a retekbe tegyek fel az osx-re?

stuffitból azért nem próbálom ki a wines verziót, mert az osx-re amit kifizettem, az a 9.0, winre meg a 12.0 lenne, ha feltenném, és akkor abba is bele lehetne kötni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#32) biker válasza zzolika (#30) üzenetére


biker
nagyúr

Azért foglal több helyet a Macen ugyanaz a file, mert a HFS filerendszer az állományokat két darabban tárolja. Egyik a tényleges adat (mint a PC-n), a másik egy kis méretû (resource fork) ami a kiegészítõ információkat tartalmazza (pl ikon, preview, létrehozási dátum, megnyitáshoz szükséges alkalmazás).
Ha elküldesz egy filet emailben pc-re, az beleteszi mind a 2 filet.

pontosan, de a PC-re elküldéskor ezeket a .DS_store és _Macosx fileokat is átküldöm, és azokat is látja a win, és mégis a winen látta kisebbnek a méretet, nem osx-en, ez a fura.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#33) lúzer válasza biker (#23) üzenetére


lúzer
veterán

ezt a törlést kipróbálom, nem akarom elhinni hogy ennyi...

fenébe, 1,3 ghz proci:
~30.000 fájl 3 másodperc

franc, monom én hogy osx-em van wxp skinnel, az meg vistásítva

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34) joey04 válasza biker (#31) üzenetére


joey04
titán

ne verd a fejed a falba, az fáj.
én a saját véleményemet írtam le, ami egyezik az előző teszted topikjában leírt véleményemmel.
ne, ne tegyél fel osx-re winrart meg semmit se.
és winre se.
adott ez a bizonyos adat, a rendszer beépített lehetőségeit használva old meg osx és win alatt a tömörítést. ha nyer az osx, ott a pont. így akár nagyobb arányú osx győzelem is lehetne egy tesztsorozat végén...
aztán lehetne külsős programok bevonásával (amikről kapnál tájékoztatást az általam leírt esetben az első "ötletbörze" írás topikjában, hogy melyik rendszer alatt melyik programmal (programokkal) próbálkozz)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) lúzer válasza lúzer (#33) üzenetére


lúzer
veterán

visszaállítás: ~0,1 sec! = 100 millisec (reakcióidőm alatt)

nyomok egy format C:-t, ez nem élet

valami terhelhette a rendszerem, most fájlok törlése lomtárba:
~30.000 fájl 1,5 másodperc

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#36) Dave™ válasza biker (#29) üzenetére


Dave™
nagyúr

öröm látni, hogy mennyire tisztában vagy a service packek jelentésével/tartalmával. A rendszer alapjai 2001-esek, de még ha az sp2-t vennénk alapul is 2003-as lenne. A vista sokkal hatékonyabb lenne ezen a notin, de persze ezt már nem tudod tesztelni, így az xp-s eredményekből indulsz ki. Azt nem értem, hogy akkor miért nem a 2001-2003-as osx-szel tesztelsz, az felmenne a mac minire. Abszolút korrekt eredményeket úgy lehetne kapni, hogy azonos kategóriába és évjáratba tartozó hardvereket ill. szoftvereket hasonlítasz össze, ez így csak a levegőbe beszélés kategória. Pont olyan értelmes, mint amikor a leopardot összehasonlították az xp-vel apple-ék, mert akkor még éppen nem került ki a piacra a vista. Gondolj bele abba, hogy lesznek akik nem látják mélységeiben a dolgot, és a Te - már bocsánat - hülyeségeidet veszik alapul. Ha már tesztelsz, tedd korrekt módon, vagy írd le, hogy sajnos csak egy nagyon speciális szisztémában sikerült összehasonlítani gyökeresen különböző évjáratú és adottságú termékeket, amikből azt szűrted le, hogy... Nem kijelenteni, hogy akkor 1:1 meg 2:1 meg satöbbi, mert ez így minden szakmaiságot nélkülöző baromság. Na de nem is idegesítem tovább magam ezzel, mert nyilvánvaló hülyeség, nem szorul különösebb magyarázatra. Ha lesz valami korrekt teszt megfelelő körülmények között, azt szívesen megnézem, addig ezen :D :O felváltva.

(#37) Alex91 válasza lúzer (#35) üzenetére


Alex91
félisten

Hu, te tudsz valamit, aruld el a titkot! :D

(Videot kerunk, videot kerunk! :DD)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#38) Blindmouse válasza biker (#32) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az xp sp3 azért jött ki, hogy ne robbanjon fel a géped ha valaki küld neked a legújjabb vírussal egy e-mail. A kernelbe nem nyúlkálnak bele.
A tesz abszolút szubjektív. Semmi értelme. Ha gondolod majd én is írok egy tesztet, ahol a barátnőm Powerbookját és az én thinkpadomat mérem össze, olyan programokkal amiket én megvettem. Pl Half-life 2. Nem is mondom tovább. Örülük hogy tetszik a mac. Szuper hogy össze bírtál mérni több különböző tömörítési algoritmust különböző architechtúrán. Az is szuper, hogy kukába tudtad dobni az egész munkádat, megjegyzem, én ilyet nem szoktam, legfeljebb archiválni például dvd-re (tényleg tud ilyet a mini ? ugyehogy nem). Következőbe tegyél bele safari vs internet explorer tesztet, még nevetségesebb lesz.
Azt hogy munkaállomásnak nevezted a minit, az meg tényleg megmosolyodtató.
Egy munkaállomás ott kezdődik hogy xenon + firegl vagy quadro. Nem egy belépőszintű van is géped - nincs is gép. Hidd el tudom mit tud a G4-es proci, és hogyan fekteti meg a flash vagy a hd videó lejátszás.
Írogass azért ha gondolod. Örülök hogy thinkpadot vettél :N

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#39) lúzer


lúzer
veterán

a lomtárban más is volt!

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#40) biker válasza lúzer (#33) üzenetére


biker
nagyúr

igaz lehet, ha:
- törlés kuka nélkül (shift+del)
- a kuka méretkorlátja kisebb mint a behelyezett fileok mérete, ezért nem kerül a kukába

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#41) lúzer válasza biker (#40) üzenetére


lúzer
veterán

írtam hogy visszaállítás 0,1 sec

tehát valóban kukába került

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#42) Alex91 válasza lúzer (#41) üzenetére


Alex91
félisten

Az a WinXP mar nagyon agyon optimalizalt lehet :D.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#43) lúzer válasza Alex91 (#42) üzenetére


lúzer
veterán

ja, sp3 és vigyázok rá, szirszar progikat virtuapc alatt próbálok ki, kb. ennyi ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#44) biker válasza lúzer (#41) üzenetére


biker
nagyúr

igaz, hogy még mindig csak 29.000 file, nem 58.000, és 450mb nem 3,8gb, de biztos igazad van.

mint írtam, a tömörített zip file, az eredeti 28615 file és a kicsomagolt 28615 file egyszerre ment a kukába.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) lúzer válasza biker (#44) üzenetére


lúzer
veterán

sajna végleg töröltem, de ha lesz humorom belövöm kb erre az opcióra

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#46) #64791808


#64791808
törölt tag

ööö...

Remek teszt, gratulálok, várom a folytatást! :C :W

(#47) Alex91 válasza lúzer (#45) üzenetére


Alex91
félisten

Tapasztalatom szerint GB-nyi adattomegnel, kis file-meretekkel igen lassan megy a kukaba a dolog. Aztan ott is lassan torli ki oket veglegesen.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#48) Tim82 válasza #64791808 (#46) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az előzőhöz képest legalább tényleg teszt-jellege van és azért a szerző árnyaltabban fogalmaz. A törekvés dicséretes. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Megint nem értem mi ez a felháborodás...
Simán leírta, hogy mit tapasztalt. Szerintem öljétek meg!:D

Más: a wines törlés valószínüleg azért volt lassú, mivel a kuka mérete kisebb volt, mint 3,8 GB, ergo miközben másolta a lomtárba a fájlokat (átnevezte, katalogizálta), elkezdte véglegesen is törölni a legrégebbi lomtárban lévő fájlokat. Valószínüleg lúzer 500 megás mappája nem töltötte meg teljesen a kukát, vagy a véglegesen a kukából törlendő fájlok voltak könnyebben kezelhetők, mint biker sok apró fájlja.

[ Szerkesztve ]

(#50) biker válasza KilgoreTrout (#49) üzenetére


biker
nagyúr

16Gb a kuka mérete, ha 10%-nak hiszünk.
most külön oda fogok figyelni arra, amit jeleztél, hogy egészen teljesen nagyon biztos semmi más ne legyen benne.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.