Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Pttypang válasza ^Clown (#40) üzenetére


Pttypang
veterán

Biza biza..joo cikk..nem is hülyeség..lehet beszerzek egy oolcsó kicsit régi laptopot aztán megbarkácsolom kicsit:) joo lenne az...

Everybody lies.

(#42) télapu


télapu
tag

Floppy ügyben:
Ez esetleg jó bele ?
www.avocomp.hu-n találtam

HP FDD (F2013A)
Cikkszám: 5999999801093
Notebook-floppymeghajtó + kábel Omnibook 6000-es sorozathoz
1000 Ft

(Magára a meghajtóra gondoltam, a műanyag keret szemmel láthatóan nem jó) :))

[ Szerkesztve ]

(#43) télapu


télapu
tag

Mellesleg nálam is van egy xe3, P3 1Ghz, 512M, a többi azonos, teljesen fekete házzal.

Tettem rá win7-et, ment de lassan.
Most Ubuntu 9.04 friss telepítéssel "hasít"..... :)

(#44) domi007 válasza télapu (#42) üzenetére


domi007
őstag

Köszönöm, de célom egy funkcionális társ kialakítása, nem az eredeti állapot visszaállítása.

Egy akksi és egy WiFi kártya kéne, csak az előbbi nagyon drága az értékéhez képest, a másikat meg be kéne kábelezni (antennázni) az meg plusz macera.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#45) hcl válasza domi007 (#44) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

PCMCIA Wifi?

Mutogatni való hater díszpinty

(#46) domi007 válasza hcl (#45) üzenetére


domi007
őstag

Csúnyán kilóg :(

Meg a modemet úgyis ki akarom dobni annak a helyén pedig szépen mutatna.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#47) Napfénysüti válasza domi007 (#46) üzenetére

Ebben a gépben a HDD hol van?
Tegnap boltban pont egy ilyen masinát akart szerelni a srác de nem igazán boldogult vele. :DDD

Més que un club!

(#48) domi007 válasza Napfénysüti (#47) üzenetére


domi007
őstag

Tortenelmi igazsag kedveert:
A csuklotamasz alatt, ha jol emlekszem, de lekapva a billentyuzetet konnyu megtalalni.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#49) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szia!

Meghaltak a képek a cikkben. :(

(#50) FerroChrom válasza WonderCSabo (#49) üzenetére


FerroChrom
tag

Én még ennyi év után is szívesen megnézném a képeket... :(

Amúgy én a napokban szereztem be egy HP nx9005-ös gépet. Beledobtam 1GB RAM-or és egy 120GB-os merevlemezt és csak úgy szalad rajta az XP! Még úgy is, hogy SP3 és Avast is fent van.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#51) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!

Van egy HP67030s laptop, T6570 2.1 processzorral.
Hol tudom megnézni, hogy ebbe az alaplapba milyen processzor menne még el, ami ennél erősebb!?
Mitől függ? Néztem a HP oldalán, de nem találtam semmi használhatót. Ráadásul ebből a szériából rengeteg verziót kiadtak, aminek a sorozatszáma más, a laptop típusszáma megegyezik.
Az alaplap 30E( KBC Version 94.1D
BIOS 68PZU Ver. F20

Ezek alapján kéne megtudnom, hogy mit lenne érdemes még beleinvesztálnom.

PC

(#52) Wasquez


Wasquez
senior tag

Az alaplap helyes száma.
30E8 KBC Version 94.1D

PC

(#53) dugo_ válasza Wasquez (#52) üzenetére


dugo_
veterán

Itt gyorsabban kapsz választ, miután CPU-Z-vel az alaplap fülön kiolvastad a chipesetet:
Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)

[ Szerkesztve ]

(#54) Wasquez válasza dugo_ (#53) üzenetére


Wasquez
senior tag

Köszi!
Chipset: GM45/GM47
Southbridge: 82801IM (ICH-M)

PC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.