Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) (Kolombusz) válasza huygens (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Úgy tűnik.

(#3) T0rnad0 válasza huygens (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

Túllépte a 3 sms-t :DDD

Z Fold 4

(#4) csab2


csab2
veterán

Már volt ilyenre példa.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Szerintem az sms a legegyszerűbb módja az üzenetküldésnek. Ezenkívül ez a legbiztosabb, hogy megérkezik (az MMS sokkal bizonytalanabbul megy ki, így ha fontos üzenetet akarok egy kikapcsolt félnek küldeni inkább küldöm 3 smsben, mint szöveges MMSben).
Egyedül az sms hosszának növelését és/vagy árának reális öszegre (~5Ft-ra) csökkentését tartanám jó lépésnek.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#6) Integra


Integra
titán

ebben a kutatásban nem szerepelt mo. az tuti:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) kornél1 válasza T0rnad0 (#3) üzenetére


kornél1
aktív tag

:DD

(#8) joey04


joey04
titán

Az sms még hosszú ideig "élni" fog!És ez így van jól.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Egzee


Egzee
őstag

Tudjátok mire jó az sms? Arra, hogy részegen nem kell beszélnem a szüleimmel, ha buékot akarok nekik kívánni! :D

(#10) piggy2


piggy2
tag

Én személy szerint utálok sms-t írni. inkább elmondom egy percben amit akarok, mint hogy gombokat nyomkodjak. :DD De az tény, hogy Mo-n nem ez a jellemző.

streccs strucc cucc

(#11) 1010


1010
őstag

ez ilyen töltelék cikk

mert értelme nem sok

(#12) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Azonnali üzenet a mobiloknál is van. :D Jobb mint az SMS, csak még nem minden mobil fogadja. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13) ddddd4


ddddd4
tag

Mi a baj az SMS-el? Hogy nem lehet vele képeket, videókat küldeni? Szöveges üzetekre kiváló.

Vodafone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.