Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tipuka


tipuka
addikt

úúú de babaaaa :C

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Baccameg ez nagyon szép :R

És nem virtuális gombsoros. Ezaz!!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) lexter00


lexter00
őstag

Valami haszna van ennek a forgatható kamerának?De amúgy álomszép ez a telefon :K

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

És ha minden igaz, akkor a webshop-os rendelésnél ki lehet választani, hogy Color OS vagy CyanogenMod legyen-e rajta. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) Logeeen válasza lexter00 (#3) üzenetére


Logeeen
senior tag

Persze, hogy van. Nem kell függőlegesen tartanod a telefont, hanem ahogy nézed a kezedben, úgy is tudsz fotózni!
Szerintem zseniális! :C

(#4) Maxentius Jóóóó!

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#6) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kedvező ár jó telefon. Nálunk kapható lesz?

lexter00

Hát ez szomorú, de tény nem MI vagyunk a célközönség.:(

[ Szerkesztve ]

(#7) lexter00 válasza b4zsi- (#6) üzenetére


lexter00
őstag

Kizárt hogy itthon kapható legyen.Max ha Kínából megrendeled.

[ Szerkesztve ]

(#8) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Szépnek szép, de ez a kamera megoldás nem gyere be.

valami

(#9) Graphics válasza Maxentius (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az igen, mondjuk gondolom ez webshop függő.

Vagy az Opponál lehet ilyet?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) blade zte


blade zte
őstag

Jó kinézet, Jó funkciók, csak ne lenne s600 proci! :((( Így, mivel a meizu sem új CPU-val rukkolt elő, már csak a xiaomi-t választhatom. Ennyi pénzért meg ez drága. Szó szerint elcs*szték ezzel. Snapdragon 600! Snapdragon 600!

Tudtam hogy valamin elrontják.

Oppo find 7 astro black

(#11) FragMaster válasza lexter00 (#7) üzenetére


FragMaster
addikt

Akkor az oppostyle.com dísznek van? :U

blade zte: mire nem elég? mire nem elég?

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12) kakuk.tamas válasza Graphics (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hol látsz fizikai gombot???

---

Erre hogy fog felmenni a külső optika?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) bteebi


bteebi
veterán

Tényleg szép, de spec. nekem az elforgatható kamera nem tetszik - legalábbis nem sok értelmét látom. Amúgy meg 5,9" - minek? Ez ám a phablet :Y. Color OS? :F Az LTE hiánya nem annyira zavaró, de a microSD hiányáért nagy kár szerintem.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) NoMagix


NoMagix
addikt

nagyon király a forma!
emlékszem a régi szép Samsungos kameraforgatásokra...

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

Tetszetős kis telefon :)

kengyel

(#16) KillBorn válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


KillBorn
senior tag

Fizikait sehol, nem is mondott ilyet senki. Azt mondták nem virtuális az a 3 gomb. Ami egyébként alig észrevehetően ott van a képeken a készülék képernyője alatt, amolyan HTC módon.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#17) FragMaster válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


FragMaster
addikt

Cikk harmadik és negyedik képén szépen látszanak.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) Horsee


Horsee
csendes tag

Ez a forgatható kamera szerintem olyan, mint a forgatható kijelző a DSLR gépekben: mindenki feleslegesnek tartja, mégis előfordulnak olyan esetek, amiknél hasznosnak bizonyulhat.

(#19) blade zte válasza FragMaster (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Semmire! :DDD

Mondjuk a legújabb epic-grafikás játékokra, amit mindenképp tolnék majd? Esetleges ps2 emulátor? 4k (ha véletlen meggazdagodnék)?

Nem ez a gond, hanem hogy nem hiszem el, hogy az 500 dollár alatti árú oppo find 5 után kiadnak egy kishíján 600 dolcsis telót (16gb-st ne vegyük ide, 2 nap alatt betölteném azt a tárhelyet) snapdragon 600-al! :O Biztos mindenki s600-al várta, mikor minden sarkon s800-at "leakeltek". És ha még a pletykákat tagadták is, inkább tegra 4 lenne, vagy új intel platform.

oppo find 5: hardveres úttörők
oppo n1: nem hardveres úttörő

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#20) #13110016


#13110016
törölt tag

Kedvező ár, jól néz ki, jó hw.
Minden jó, csak max nálunk nem kapható:D

(#21) blade zte válasza #13110016 (#20) üzenetére


blade zte
őstag

Már volt hír, hogy az oppo eu-ban hivatalosan forgalmaz.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#22) Quqesz


Quqesz
nagyúr

mondjuk innen lehet rendelni faja kütyü... vagy innen[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#23) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ilyen kamerával már biztosan jól mutatok skype-on, :D amúgy meg kicsit túl súlyos bacca meg. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) kakuk.tamas válasza KillBorn (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És (#17 ) FragMaster:

Ezt észre se vettem... Az se tűnt fel, hogy a kijelző alján nincsenek ott a "gombok". Szóval visszaszívom!!!

De nekem speciel olyan teló kell(ene), mint az S4 Active. Normális 3 fizikai gombbal! Csak nem olyan kinézettel...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) tjb007


tjb007
nagyúr

Ilyen kifordítható kamerát utoljára valamelyik „ezer éves” Samsungon láttam, ez volt kb. 10 (ha nem több) éve és már akkor is inkább felesleges volt mint hasznos. Nem baj, így legalább majd lehet lőni 13 megapixeles selfie-ket ;]
Nem véletlenül lettek elhagyva a mozgó alkatrészek, és itt most leginkább ezekre a forgatható kamerákra és lencsevédőkre gondolok. Csak egy újabb hibaforrás.
Előnye is van azért, nem csak hátránya. A gyártó oldaláról mínusz egy kameramodul, szóval spóroltak rajta 1-2 dollárt; felhasználói oldalról pedig azért lehet hasznos, mert a telefont nem kell döntögetni, elég csak a kamerán állítani.

Itt van pár a telefon kamerájával készült mintakép is: [link]

(#12) kakuk.tamas

Úgy ahogy a Sony QX10 az iPhone-ra.

(#27) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Szép, érdekes kamera, de hát a puding próbája az evés.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#28) Hadrian válasza tjb007 (#26) üzenetére


Hadrian
tag

Nekem is pont a 10 évvel ezelőtti Samsungok ugrottak be. :) Asszem a Mátrix 3-mal reklámozták. :)

(#29) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hmm érdekes ez a kamera megoldás.:U Egyébként szerintem a Find 5 szebb.;) Viszont jó nagy tepsi lett.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) bok92


bok92
addikt

A kezelőfelület nagyon tetszik, de hihetetlen, hogy mekkora batár nagy lett ez a gép. A note 3 mellette eltörpül, és akkor a súlyáról még nem is beszéltem. Meg kár, hogy nem snapi 800 van benne. :U

(#31) hito


hito
nagyúr

Csalódás, nagy csalódás :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nagyjából 127 000 forintos áron lesz elérhető.
ahogy LG G2 is (~130k) kártyásan... :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33) gianni85


gianni85
veterán

Ha ez a fícsör elterjed, pár év múlva búcsút inthetünk a tükrös portréképeknek :DDD

(#34) bteebi válasza bok92 (#30) üzenetére


bteebi
veterán

Bőven elég (lenne) a Snapdragon 600 is, nem ez a telefon legnagyobb baja. Szerintem az a legnagyobb baja, hogy nagyon nagy :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#35) gkris3


gkris3
tag

Szerintem tok jo, hogy vegre nem csak a vakvilagba kell lodozni, ha szep helyen jar az ember, hanem lehet latni mi lesz a (jo minosegu) kepen. Mas gyartok is 'lophatnak' :)

(#36) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a 600-as is bőven elég a mindennapokra... persze a kinek van nagyobb játékhoz kell a 800-as... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Xaels válasza gkris3 (#35) üzenetére


Xaels
félisten

Eddig nem volt kijelző a telefonokon? ;] Vagy az újabb kompaktokon? Sőt ezelőtt mindenki filmet tekercselt a MoM Fotoboxokba .

De, hogy a cikkhez is hozzászóljak: szerintem sokan nem ezt vártuk. Ehelyett a forgó mechanika helyett költhettek volna még a kameramodulra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) batai15


batai15
félisten

Furcsa de tetszik
. Mivan az oppo előző os-el? Mióta van color os?

(#39) fatal`


fatal`
titán

Méretes Full HD kijelző helyett, elsőre méterest olvastam.

Sajnos lassan tényleg igaz lesz. :( Nem igaz, hogy nem lehet normális méretben telefont gyártani, röhejes ez. Jövőre vagy két év múlva eltűnnek a 7"-os tabletek.

(#40) Cyberpunk válasza fatal` (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De lehet. Aláírásomban is egy olyan van. ;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagyon pofás kis készülék, de a kamera forgatósdi nem egy nagy etvász' Samsung V200 után szabadon-az meg ugye kb 10 éves-.
Ettől függetlenül abszolút nem rossz, csak kapásból szemet szúrt a dolog.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#42) tipuka


tipuka
addikt

(#43) Quasi_modo válasza gianni85 (#33) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha ez a fícsör elterjed
Nem fog. Már volt sok évvel ezelőtt ilyen megoldás és akkor sem terjedt el.

valami

(#44) pusszycat válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem lehet, h gyakrabban cserélsz telefont mint én gatyát!? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) wertigo1984 válasza Quasi_modo (#43) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem ez az egykori telom jutott hirtelen eszembe, Akkoris es most is tetszik ez a forgatosdi megoldas. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#46) blade zte


blade zte
őstag

Amúgy sok kínai telón elöl, és hátul is 12mp-s a kamera. :) Vajon melyik módszer olcsóbb? Tartósnak biztos a dupla-kamera a tartós.

Oppo find 7 astro black

(#47) Peterson_ válasza pusszycat (#44) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem ragad néha?;]
Amúgy én is emlékszem vagy 4 készülékre a közelmúltból:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) Cyberpunk válasza pusszycat (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát.:U ;] De most megérkeztem úgy érzem. :K :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) Quasi_modo válasza wertigo1984 (#45) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekem nem tetszik. Ez a dolog most is és régen is a + hibaforrás kategória.
De hát nem vagyunk egyformák.

valami

(#50) wertigo1984 válasza Quasi_modo (#49) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hat igen, nekem az elso par napban volt ujdonsag, allandoan forgattam a kamerat meg a zsebemben is, de aztan nem erdekelt.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.