Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) phanfantom válasza #73173120 (#10042) üzenetére


phanfantom
senior tag

Akksiról:
a sajátomról "letisztítottam" minden felesleges alkalmazást, még a gmail is csak manuálisan szinkronizál, mégis jobban merül az akksim, mint a barátnőmé. Az övé reggel 8 óta 100%-on van, (most néztem meg, természetesen nem volt hozzányúlva), pedig azon semmi sincs letiltva, csak a wifi kapcsol le kikapcsolt képernyőnél.
Nekem bezzeg ennyi idő alatt tétlenül is képes 2-3%-ot merülni.. 100-on tartania magát meg egyszerűen nem tudja, tegnap 2-3 órával később már 97%-on volt, de hogy miért, azt nem tudom. Pedig a "battery doctor" szerint hibátlan az akku.

(#10052) oba


oba
addikt

Érdemes megvenni ezt a ketyerét? Pdf olvasásra kéne leginkább. Illetve Pesten merre induljak el, hogy biztosan legyen készleten? :D
(zárójeles kérdésem, hogy rootolni illetve felesleges appokat pucolni lehet e róla?)
Thx! :)

(#10053) Csáky7 válasza oba (#10052) üzenetére


Csáky7
tag

Hali,Campona Tescoban van rogyásig !!!! érdekes is hogy sokan nem találnak nálunk meg van. A színét ne is kérdezze senki de van még és a telóbol is van bőven !

[ Szerkesztve ]

(#10054) kenand válasza oba (#10052) üzenetére


kenand
veterán

Igen, nálunk a családban mindenkinek van, a nagy fiam meg én sokat olvasunk rajta. (képregény is megy).
14900-ért nincs jobb, még Kínából sem.

Zegen volt 120 db egy sem volt kint, mert nem volt műszaki pultos aki kirakja a polcra....

(#10055) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Zala Vasba nem lehet venni, szeretnék venni egyet mindenképpen, valaki nem tudna segíteni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10056) coxy01


coxy01
tag

Hát én meg még mindig egy tokot szeretnék hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#10057) oba válasza Csáky7 (#10053) üzenetére


oba
addikt

na, ha hamarabb olvasom a hsz -ed :D Fogarasin nem volt, onnan Kökibe mentem, ott sem volt... végül a Pesti útiba mentem, és az utolsó darabot sikerült elkapnom :) eddig szimpatikus a gép, egy pdf -et már le is próbáltam rajta, és teljesen rendben van

(#10058) atees


atees
őstag

Valaki nem venne egy tabot Bp-n és küldené el nekem postán?
Nagyon megköszönném!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10059) Quqesz válasza oba (#10057) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csá Obalix!
Jó választás volt! Január óta nyúzom és sztem megérte a 15e-ret simán. Jó tab ez!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10060) RVR400 válasza atees (#10058) üzenetére


RVR400
veterán

Nálam sem jelentkezett senki sajnos még a kérésemre, úgyhogy sok esélyét nem látom. :(

(#10061) oba válasza RVR400 (#10060) üzenetére


oba
addikt

Próbálkozzatok itt a hardveraprón illetve jófogáson. Én tegnap kíváncsiságból rákerestem és van egy pár darab. Persze olyan is van aki a pár napja 15ért vett tabletet 20ért adja... de hát ez van. Talán még így is megéri az árát.

(#10062) oba


oba
addikt

Tok, fólia ügyben egy kis help? :) Keresőben látom, hogy szinte esélytelen már a gyári tokot beszerezni tescoban... akkor milyet vegyek és hol, ami már bevált? "Belepattintós" kéne ami védi a hátát. Illetve fólia is jó lenne, amit nem kell méretre vágnom hanem pont erre való. Létezik ilyen? :)

(#10063) atees válasza RVR400 (#10060) üzenetére


atees
őstag

Hát igen, van egy aprón, de ott meg nincs posta.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10064) Moszy válasza oba (#10062) üzenetére


Moszy
tag

Keress rá teclast tok ...
Fólia is jó rá . De jó az ipad mini is csak alul van egy karika kivágva...

mert ez így jó

(#10065) F.B.I. válasza Moszy (#10064) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én most rendeltem egy Teclast tokot kollégámnak kintről, nagyon durván kell belenyomni a gépet de utána sehova nem megy. Egyetlen szépséghibája volt, hogy a kiskinai, a másik oldalra intézte a kamera nyílást, egy fúró megoldotta.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10066) rukh


rukh
aktív tag

A Campona-ban tucatnyi tablet volt még ma du. 3-kor.

Üdv mindenkinek, Rukh

(#10067) atees


atees
őstag

Na sopronból sikerült beszereznem egyet!!👏👏👏

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10068) Csáky7 válasza rukh (#10066) üzenetére


Csáky7
tag

Én mondtam,a telobol is szinte mindig van,én már csak tudom :)

(#10069) NoMagix


NoMagix
addikt

Sajnos csak a jövő héten lesz programom a Campona felé, mire oda érek elfogy...

(#10070) Carline válasza oba (#10061) üzenetére


Carline
őstag

Én nem vettem másodikat, meg eladásra sem, de szerintem minden annyiért adható el amennyiért megveszik.
Ha élelmes volt valaki és volt tőkéje többet venni és úgy spekulál, hogy talán haszonnal eladja hát rajta, én nem sajnálom. Vagy elmegy mind és haszna lesz, vagy rajta marad pár tablet.. Ilyen az adásvétel biznisz.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#10071) oba válasza Carline (#10070) üzenetére


oba
addikt

én sem sajnálom tőle nem azért mondtam :) nyilván minden annyit ér amennyiért akad rá vevő

(#10072) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Sajnos nálam csak 7%-ig megy a frissítés 8.1 alatt, utána megáll.

Mindent Windows 7 kompatibilitási módban telepítettem. A Factory Reset is megvolt.

Az Eszközkezelőben az Intel Soc az eszköz leválasztása után is ott virít.

(#10073) Casoli


Casoli
őstag

Campona Tesco megerősítve, 50db simán van a fehérből.

(#10074) kisspall válasza Dhampir (#10072) üzenetére


kisspall
aktív tag

Próbáld újra és újra. Nekem elakadt 5, 10, 50, meg nem tudom hány százaléknál és hányszor. Sokadik alkalommal egyszer csak végigment. A számítógépet azért indítsd újra.

(#10075) Dhampir válasza kisspall (#10074) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a tanácsot, megpróbálom. Egyébként Windows 7 alatt is ugyanott állt meg.

(#10076) imiadmin válasza Dhampir (#10075) üzenetére


imiadmin
őstag

na, én is ezzel szenvedtem... aztán inkább felraktam az 5.58Gb-os cmd-s változatot.. több is a tárhely, meg jóval gyorsabban felment... ha a gari miatt aggódsz, akkor meg fel kell rakni a gyári romot és kész (ha meg olyan baja lesz, hogy el sem indul, akkor meg úgysem tudják beazonosítani, hogy melyik rom volt rajta... :)) )

(#10077) Dhampir válasza imiadmin (#10076) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, sikerült! :))

Elmondom, hogy hol hibáztam.

A Phone Flash Tool 3.1.8 szoftver futtatásakor a Browserben, az Op3endott-tab-sw-update / TAB FW mappából! / flash.xml -t kell kiválasztani, én helytelenül másik mappából egy másik állományt választottam ki ehelyett.

Nekem kizárólag Windows 7 64-bit alatt sikerült folyamatosan végigfuttatni, hiába futtattam Windows 8.1 64-bit alatt kompatibilitási módban, a flash folyton leállt a műveletek során.

[ Szerkesztve ]

(#10078) UFO1


UFO1
senior tag

Akinek nem kell zárt tok szilikont talál kínain is az i Pad mini tökéletesen jó hozzá, ugyanott fólia (ez is jófajta nem a vékony) is van. Már nem emlékszem, de 1000–1500 Ft körül volt /db, lehet (csak nem néztem) zárható (Tesco -féle) tok is van hozzá. :F

(#10079) HummeRC válasza UFO1 (#10078) üzenetére


HummeRC
senior tag

Én zárható, tokot keresek hozzá, ami stabilan meg is támasztja, ha felállítom. Hogy erre miért nem gondoltam, amikor vettem, most meg foghatom a kezemben. :W

Eredeti tok nincs már sehol?

(#10080) oba válasza HummeRC (#10079) üzenetére


oba
addikt

én is keresek gyári tokot hozzá, ha valahol van készleten, ne tartsátok magatokban :)

(#10081) Dhampir válasza oba (#10080) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán a legegyszerűbb varrni hozzá egy zsebformájú tokot, amelybe belebújtatható. Persze használatkor ki kell húzni belőle, de legalább szállítás közben megóvja a karcoktól.

(#10082) UFO1 válasza Dhampir (#10081) üzenetére


UFO1
senior tag

Bebujtatós tok sok helyen van pár 100-asért (kínai, multi, műszaki áruházak), persze ha valaki nem ragaszkodik a gyárihoz (amit nem lehet kapni) kitámasztóst is talál.

(#10083) Dhampir válasza UFO1 (#10082) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha van otthon anyag, akkor kis ügyességgel elkészíthető. :-)

(#10085) Dhampir válasza bluepulse (#10084) üzenetére


Dhampir
félisten

Hogyhogy ilyen olcsó, tán refurbished? :F

Valami ott nem kóser. A Tescokban egységesen 14900 a Tesco reklámújság szerint.

Mindenkinek:
Óvatosan vásároljatok!

(#10086) Dhampir válasza Dhampir (#10085) üzenetére


Dhampir
félisten

Javítom, a Tescokban 14990 Ft az új, hivatalos ár.

(#10087) bluepulse válasza Dhampir (#10085) üzenetére


bluepulse
csendes tag

Szia!

Megkérdeztem, utolsó darabok nem lesz több.

(#10088) Csáky7 válasza Casoli (#10073) üzenetére


Csáky7
tag

Én mondtam,ma is volt még belőlle bőven..még a raktárba is láttam jó párat...

(#10089) coxy01


coxy01
tag

Gyári tok híján és mivel kellett rendeltem ezt a tokot Gerilla Wallet [link] Bubble Protector „Buborék védelem” és oldalsó tokkal rendelkezik (a töltőnek).
Ma érkezett és nagyon jó minőségű szerintem Mivel posta díj nem volt így szerintem 1990ft-ért korrekt.
Ajánlom, a mérete pontos a "tablet-re szabták" :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#10090) Dhampir válasza Csáky7 (#10088) üzenetére


Dhampir
félisten

Holnaptól drágább lesz vajon, vagy marad az akciós ár? Vélhetően ki szeretnék árusítani a maradékot, ahol még kapható, lehet, hogy marad az akciós ár. :F

(#10091) PLaci58 válasza UFO1 (#10078) üzenetére


PLaci58
őstag

Az Ipad mini szilikon tokja nem jó rá. Szoros és ki kell vagdosni, mert pl. nyomja a bekapcsoló gombot.
[link]

Én a madaras tescoban vettem 6-700 Ft a 8"-os, Lazer becsúsztatható tokot. Kicsit bő rá, de elég kemény, hogy megvédje a kijelzőt. Csak kék csíkost láttam.
Ilyen:

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#10092) oba válasza Dhampir (#10090) üzenetére


oba
addikt

mivel az egész Tesco áruház el lesz adva (valószínűleg Wallmart lesz belőle) így szerintem ez az akció végkiárúsításnak tekinthető... nem hiszem hogy drágább lesz

(#10093) naga válasza oba (#10092) üzenetére


naga
senior tag

Ez még nem biztos, eddig nem volt megerősített hír (Wallmart) ezzel kapcsolatban.
Az a biztos, hogy az Op3n dott márka bevezetése nem sikerült úgy, ahogy várták. Ezért kiárusítanak minden Op3n dott eszközt (óra, tablet, bt füles), és a telefon is várható szerintem hamarosan, ahol még van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#10094) atees


atees
őstag

Budapesten melyik tescoba lehet még kapni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10095) oba válasza atees (#10094) üzenetére


oba
addikt

Elvileg a Camponában, én oda mennék első körben a helyedben.

(#10096) atees válasza oba (#10095) üzenetére


atees
őstag

Köszi én már szereztem hál isten. De haver holnap megy Bpre megnézi hátha még van jóárasítva 😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#10097) Dhampir válasza atees (#10096) üzenetére


Dhampir
félisten

A Camponába kell menni. :K

(#10098) Peat;) válasza atees (#10096) üzenetére


Peat;)
veterán

A honlapon lévő újság a mai napig írta akciósnak a tabletet, ezért én mindenképpen odatelefonálnék a haverod helyében. Camponában még este is volt sok, holnap is tuti lesz, kérdés milyen áron.

(#10099) Dhampir válasza Peat;) (#10098) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemes odatelefonálni előtte, hátha sikerül. Tegnap több Tescot is felhívtam, de folyton kidobált az automata, az Arénába is feleslegesen kutyagoltam el emiatt. A legjobb az volt, amikor egy órát várakoztam egy buszra, amiről nem tudtam, hogy éjszakai járat. :B

[ Szerkesztve ]

(#10100) atees válasza Peat;) (#10098) üzenetére


atees
őstag

Köszi a tippeket!

Nem találom sehol mekkora a max kártya amit bele lehet rakni, meg class hányast?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.