Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) vargalex válasza Aryes (#10343) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Sajnos nincs, nem látszott rajta semmi. Viszont beszélgettem az eladóval, aki elvileg szervizelt ilyen tableteket. Szerinte mindig az egyik sarka reped meg a kijelzőnek, és még nem kell hozzá az sem, hogy leessen. Elég egy "csavarodás". Mondjuk ennek az kicsit ellentmond, hogy azt is mondta, hogy tesztelte a kijelzőt önmagában. Esésre, ütésre nem tört el. Persze megfelelően erős ütésre már igen.
Szerinte a ház műanyag részének fröccsöntése nem tökéletes, és van olyan példány, ahol kicsit felfekszik. Így erősebb behatásnál törhet.

Alex

(#10352) naga válasza Casoli (#10350) üzenetére


naga
senior tag

Igen, a törvény erről szól, gyakorlatilag addig húzhatják, ameddig akarják. Én például úgy jártam, hogy 1 hónap alatt sem jött vissza a szervizből a tablet, ezért a Tesco visszaadta a pénzt. Ha a Flagben adom le, akkor 2 hónap után kaptam volna egy csereutalványt?

Miért nem viszik közvetlenül a szervizbe?
Talán azért, mert nem mindenki lakik Pesten, vagy egy partner szerviz melletti utcában és a Tesco sokkal közelebb van és este munka után/hétvégén is nyitva van.
A Flag-es garancialapot le sem pecsételték több esetben, hanem a Tesco sajátját adták, és a Tescoban azt mondták, hogy oda kell visszavinni és ők küldik javításra.

(#10353) Aryes válasza vargalex (#10351) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor jó volt a sejtésem a belső feszültségről, illetve tervezési hibáról.

(#10354) pippin12


pippin12
tag

Nekem a második szerviz után visszaadták a pénzt, én még 22k ért vettem , pozitiv.

(#10355) harylmu


harylmu
őstag

na enyem is kipurcant..kizarolag toltore dugva hajlando mukodni. ha lehuzom rola egybol meghal. be sem kapcsol. valaki talalkozott mar ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#10356) pippin12 válasza harylmu (#10355) üzenetére


pippin12
tag

Nekem az alvó mód halt meg , nem tudták megjavítani.

(#10357) gal3 válasza harylmu (#10355) üzenetére


gal3
csendes tag

Akku?

(#10358) harylmu válasza gal3 (#10357) üzenetére


harylmu
őstag

91%
gondolom kipurcant.

(#10359) Mulholland


Mulholland
tag

Sziasztok! Van egy ilyen tablet-em de nem régen sajnos becsúszott a memória kártya. Valaki esetleg tudna segíteni kioperálni belőle?

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#10360) oba válasza Mulholland (#10359) üzenetére


oba
addikt

Fogsz egy olyan valamit ami befér a microsd nyílásba... akár egy másik microsd kártya, vagy sim kártya...bármit. Teszel a végére kétoldalú ragasztót, valami erősebb fajtát, bedugod óvatosan a nyílásba, hogy hozzá érjen a bent ragadt memória kártyához és lassan óvatosan kihúzod... ha menet közben elengedi a kártyát, újra próbálkozol, de óvatosan, nehogy visszatold azt a picit is amit épp sikerült kifelé húznod. Ha ez nem válik be egy tűhegynyi pillanatragasztót rakj a végére (de tényleg csak apró pöttyöt), ugyanúgy betolod a cuccot, vársz fél percet míg odaköt, és úgy húzod ki. Ha ez sem segít akkor szét kell szedni... nem találtam a youtube -on disassembly videót sajnos.

(#10361) zozinho


zozinho
csendes tag

Üdv mindenkinek,
Nekem van egy Op3n Dott tabletem ami kihasználatlanság miatt eladó. Kb. kéthavonta volt bekapcsolva, egyszerűen nincs, nem volt időm vele foglalkozni, telefon, notebook éppen elég.
Mindene megvan, papírok, új állapot, lefóliázva, bepattintós tokkal, szoftverileg az 5 Gb-os verzió van rajta, és problémamentesen fut. Tavaly decemberben vásároltam, és tényleg vadi állapotú.
Ár: 15e.

Ugyanitt van még egy bepattintós tokom pluszban 2e-ért.

(#10362) oba válasza zozinho (#10361) üzenetére


oba
addikt

van az oldalnak apróhirdetés része... oda rakd fel, fórumon tilos hirdetni
hardverapro

(#10363) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok,

elértem az 5.58G határát... gondoltam, előveszem a jól bevált link2sd progit. Raktam be egy 16Gb-os SD-t és létrehoztam rajta egy második elsődleges partíciót, majd leformáztam ext2-re.
Sajnos azonban a kicsike nem ismeri az ext2-t kernelből (legalábbis nem tudta csatolni a link2sd).. :(

Csináltuk anno az alcatel 918D-nél, hogy megetettünk vele insmod-al induláskor egy ext2.ko -filet és már ment is minden mint a karikacsapás...

Sajna ez itt nem műxik... igaz, hogy csak a install-recovery.sh-ba írtam bele.... lehet, hogy rendesen ki kellene alakítani benne egy init.d-t...

mi a vélemény? valaki küzdött már ilyennel?

(#10364) vargalex válasza imiadmin (#10363) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ugyan én nem próbáltam még a link2sd-t, de kernel modulból az architechtúrának megfelelő kell. Azaz jelenleg x86-ra build-elt.

Alex

(#10365) HummeRC válasza zozinho (#10361) üzenetére


HummeRC
senior tag

Privát.

[ Szerkesztve ]

(#10366) trebrona válasza imiadmin (#10363) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy próbát megér, nálam telefonon tökéletesen működik: [link].

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10367) imiadmin válasza trebrona (#10366) üzenetére


imiadmin
őstag

Köszi. Meglesem. :R

(#10368) KTU


KTU
addikt

Mértem az akku töltését.


4600mAh akkuba, 4157 mAh mértem.
3%-rol töltöttem kikapcsolva.

Nem tudom az eszköz kompenzálja-e a veszteséget, vagy azt a mért értékből kell levonni.

Hozzá adott "gyári" töltővel töltöttem, kezdetben több mint 1A vett fel.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#10369) Mulholland válasza oba (#10360) üzenetére


Mulholland
tag

Kedves Obalix köszönöm, sajnos a dolog úgy áll, hogy a kelleténél jobban be van csúszva a kártya folymányaként az első csavarhúzós operáció miatt. Így le kéne venni a hátlapot sajnos. csak ahogy látom nagyon "egyben" van a tablet és ezért nagyon nehéz műveletnek tűnik. Ha valaki tudna segíteni annak örülnék.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#10370) Aryes válasza KTU (#10368) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez az adat akkor mondana valamit, ha mellé tudnál tenni összehasonlításnak egy másik hasonló kapacitású készülékről készült mérést.

(#10371) imiadmin válasza imiadmin (#10367) üzenetére


imiadmin
őstag

Na, megvan a megfelelő app a tárhelynyeréshez (ha már valaki belakta az 5.58Gb-t is)... :))

kell egy AParted app az SD kártya átpartícionálásához (ha PC-n megcsinálod, akkor erre nincs szükség), ill. kell a Apps2SD: Link App2SD [ROOT] app. (fel fog rakatni induláskor majd egy BusyBox-ot is)

Létre kell hozni egy második elsődleges ext4 partíciót az SD-n, majd az Apps2SD app-al már át is lehet rakni (linkelni) az app-ok adatait (Dex, Lib, Data, Cache, Obb) erre az SD-n lévő második partícióra... ezzel felszabadítva a belső tárhelyet... :))

A progi lehetőséget ad arra is, hogy az első fat16/32-es partícióra, de a tapasztalatom az, hogy az marha lassú lesz (a linkelés is több percig tartott összehasonlítva az ext4-re rakás idejével).

(#10372) trebrona


trebrona
nagyúr

Kettő van itthon, eddig nem is foglalkoztam vele, de most megnéztem, az egyik "nyerő."

Mondjuk így egymás mellett a kijelzők sem egyformák az 1,6-osnál a fehér olyan sárgább.

Az 1,2-es fekete készülék, az 1,6-os bronz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10373) cool13 válasza Simba86 (#10287) üzenetére


cool13
őstag

Root kell hozzá?

(#10374) Simba86 válasza cool13 (#10373) üzenetére


Simba86
senior tag

igen, root explorer kell hozzá, hogy a system-be bele tudj nyúlni, nekem az összes eszközöm rootolt :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#10376) trebrona válasza Kavinton75 (#10375) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ment PÜ.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10377) Ata_ válasza Kavinton75 (#10375) üzenetére


Ata_
csendes tag

Ment PÜ!

(#10378) Kavinton75 válasza Kavinton75 (#10375) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Egyenlőre lecsaptak rájuk, így szünet.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#10379) violentSt válasza Kavinton75 (#10378) üzenetére


violentSt
tag

ha mégsem kelne el... :))

(#10380) HummeRC válasza Kavinton75 (#10378) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ejj, erről jól lemaradtam. Ha lenne még, gondolj rám is kérlek. :)

(#10381) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.betöltö képernyönél nem megy tovább.ujra lehet huzni?ha igen hogyan?köszi

(#10382) rukh válasza Kavinton75 (#10375) üzenetére


rukh
aktív tag

Pü ment

Üdv mindenkinek, Rukh

(#10383) Magnat válasza trebrona (#10372) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Antutu alatt kijön a difi?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10385) scream válasza bryndza (#10384) üzenetére


scream
veterán

Ez inkább apróra való téma, nem ide.

(#10386) harylmu


harylmu
őstag

látom lecsaptatok a tokra. de csak mondom, hogy a teclast p89-es tökéletesen illik rá, és még a kamerána se kellett a másik oldalon lyukat vágni. ebay-ről vettem.

[ Szerkesztve ]

(#10387) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Ti milywen pozícióban használjátok a gépet?
Én szinte csak álló helyzetben. Ha van egy-két videó, ami elfordul magától fekvőbe, akkor fordítom fekvőre.
Príma ez a 8 collos kialakítás! 7-eshez nem tudnék átszokni valószínűleg.

(#10388) Aryes válasza Rodzser Mór (#10387) üzenetére


Aryes
nagyúr

Leginkább hanyatt fekve. ;]

(#10389) kirusz1 válasza kirusz1 (#10381) üzenetére


kirusz1
őstag

Erre van valami megoldás?

(#10390) Aryes válasza kirusz1 (#10389) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, van.

[ Szerkesztve ]

(#10391) kirusz1 válasza Aryes (#10390) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi közben megoldottam.recoweryben töröltem a dolgokat.jó lett

(#10392) Magnat válasza Aryes (#10390) üzenetére


Magnat
veterán

Én próbáltam újraflashelni a romot, 5%-nál elakadt, a tab restartolt és jó lett ... csak elég aggasztó, h fogja magát és az összes adatnak annyi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10393) _csocso_


_csocso_
senior tag

Sziasztok! Az utolsók között vettem ilyen tabot, a következő a problémám vele: egy bekapcsolás után a fényerő visszaesett kb. a 2/3-ára, úgy is maradt. Míg korábban minimális fényerőn is elég világos volt, most még maxon sem süti ki a retinám. Volt valakinek ilyen gondja vele, vagy tapasztalt hasonlót? A FB-ról letöltött újabbik hivatalos rom van rajta.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#10394) KYZRR


KYZRR
őstag

Valaki találkozott olyannal, hogy nem tudott mountolni semmit?
Ha igen, akkor mi volt a megoldás?

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#10395) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ahogy nézem, az Acer Iconia A1-830 is egy az egyben így néz ki, a tok is jó lesz hozzá.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10396) angolpocok


angolpocok
csendes tag

Sziasztok,
nekem is van eladó egy eredeti Tescos zöld op3n dott tok.

(#10397) realpopek válasza angolpocok (#10396) üzenetére


realpopek
tag

Szia,helyileg merre van?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#10398) cool13 válasza angolpocok (#10396) üzenetére


cool13
őstag

Csak óvatosan jelzem, ez tilos a fórumon. Nehogy bajod legyen belőle.

(#10399) violentSt válasza F.B.I. (#10395) üzenetére


violentSt
tag

"egy az egyben így néz ki" meglehet
de a méretek "picit" eltérnek :U
Acer: 203 x 138.4 x 8.2 mm
OpenDott: 199 x 134 x 8 mm

szóval az ilyen fix hátlapra pattintós tokok nem fognak passzolni :(

(#10400) rukh válasza angolpocok (#10396) üzenetére


rukh
aktív tag

Pü ment.

Üdv mindenkinek, Rukh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.