Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-16 17:31:29

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Orionhilles válasza tatararpad (#10850) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Nekem is így áll jelenleg... Neked is egyszer csak ez történt? Én az asztalon hagytam, mikor legközelebb raánéztem, már ezeket a tüneteket produkálta...
Próbálkoztam már kb mindenféle voodoo trükkel (Flashtool, XFSTK-downloader) de semmi, vagy 5% vagy pedig 9%-on mindig megszakadt a folyamat. Talán NAND hiba?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#10852) scbb válasza tatararpad (#10850) üzenetére


scbb
tag

Mehet, de azt fogák mondani, hogy sérült az USB csatlakozó és felajánlják a térrítéses javítást :D
(saját tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#10853) tatararpad válasza Orionhilles (#10851) üzenetére


tatararpad
őstag

Fájlkezelőbe másolgattam, egyszercsak megfagyott, gomb hosszan nyomvatartásával még sikerült kikapcsolni, de vissza már nem. Előtte volt feltöltve, rádugtam a töltőre, hátha az életre kelti, de semmi életjel. Elsőnek kijelzőre gyanakodtam, de ha csak az nem működne akkor a Windows látná mint eszköz egy idő után. Flashelni nem akartam mert ha neadjisten életre keltik rámfogják hogy én baszogattam, ahogy az utánadlévő írta ígyis valszeg megkell majd harcolni velük, de azért én sem ma kezdtem hogy egy 1 mm-es műanyag darabot kiszámlázzanak majd garanciális javításként. Remélem menthetetlen és visszaadják a lóvét, úgyis venni akartam egy csuvit :)) .

(#10854) vargalex válasza tatararpad (#10850) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Szerintem itt csak arra panaszkodik, hogy az az URL nem elérhető. Írja is, hogy ellenőrizd az URL-t az Options-ban.

Megnéztem, simán elindítva a Phone Flash Tool-t most nekem is ezt írja (nem emlékszem, hogy korábban írta-e.) Az Options-ban a Remote config file állítható be. Ennek az értéke jelenleg:

http://mcg-build-depot.jf.intel.com/build/eng-builds/phoneflashtool_server_config.xml

Ez valóban nem elérhető. De ennek a Tab-hoz semmi köze, még el sem indítottad a flash-t.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#10855) Kpierre válasza tatararpad (#10853) üzenetére


Kpierre
csendes tag

Nálam ugyanez, megfagyott kikapcsolni még ki tudtam, de újra bekapcsolni nem lehet, semmire sem reagál. A flash tool látja de nálam is 5 vagy 10%-nál elhal. :W

A szomszéd gépe mindig gyorsabb!

(#10856) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok. Olyan gondom van a géppel, hogy nem akar bekapcsolno folyamatosan pörög a jel az elején tölt tölt de nem kapcsol be. Mi a teendő ez esetben? Fontos lenne hogy a képek ne vesszenek el. Előre is köszi a válaszokat.
Vagy tud valaki valami másik romot?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#10857) n@p@lm válasza Csarli85 (#10856) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ugyan ez volt nekem is, újra kellett flashelnem.

(#10858) gal3


gal3
csendes tag

Többszöri próbálkozás után sikerült a mobil internetet beizzítani a tabon. 2 dolog kell hozzá:

1.Root
2. PPP Widget2 (Play-ről)

A Digi Move így prímán működik rajta ZTE MF190 (fekete) és MF667 (fehér) USB stick-el is.

(#10859) sith7 válasza n@p@lm (#10857) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem nincs flash - elve, mégis ezt csinálja :F

(#10860) Casoli válasza sith7 (#10859) üzenetére


Casoli
őstag

Nem a böngésző pluginről van szó.

(#10861) Zeki


Zeki
nagyúr

A címben is szereplő tabletre most hol lehet venni rávaló tokot?

(#10862) Casoli válasza Zeki (#10861) üzenetére


Casoli
őstag

Gyári sehol nincsen.

(#10863) Zeki válasza Casoli (#10862) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hasonló, de rávaló?

(#10864) Casoli válasza Zeki (#10863) üzenetére


Casoli
őstag

Mérethelyes sajnos nem létezik.

(#10865) AndrewBlase válasza Zeki (#10861) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha belepattintós kell, akkor sajna nincs méretpontos, hacsak használtan nem vadászól valahol. Ha belebujtatós flipes, akkor Teclast P89 mini (<-nekem ilyen van rajta), iPad mini, valamint Onda valamelyik verziója (az most nem jut eszembe, hogy melyik). Ezeket akár ebayről, vagy iPad félét idehaza is kaphatsz.

Miért mindig én???

(#10866) Süvi


Süvi
őstag

Egy ismerősöm szeretne egy ilyen készüléket.
Tud esetleg valaki?

(#10867) Szyszko


Szyszko
tag

Sziasztok,

Eltört a tabletem kijelzője, van valakinek bármilyen ötlete hogy tudnám megjavíttatni?

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#10868) konzi válasza Szyszko (#10867) üzenetére


konzi
aktív tag

veszel bele egy masikat bar nem hiszem megerne..

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#10869) scbb válasza Süvi (#10866) üzenetére


scbb
tag

Ujat nem kapni, a hasznaltak kozul meg mar tul sok nem mukodokepes ;]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#10870) #32070144 válasza scbb (#10869) üzenetére


#32070144
törölt tag

Ezt indokold kérlek statisztikai adatokkal. A sajátom tökéletesen működik, semmi baja. Kollégám Samsung tabletje fél percig tud a wifire csatlakozni, akkor selejt az összes?

(#10871) scbb válasza #32070144 (#10870) üzenetére


scbb
tag

Nyilvan nincs ilyen statisztika sehol. Csak egy megyeszekhelyi tesco vevoszolis span tapasztalatai, aki valamivel nagyobb mintat lat mint a te egy darab keszuleked.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#10872) fateless válasza scbb (#10869) üzenetére


fateless
veterán

Alátámasztom, enyém másfél év után minden előjel nélkül halt be.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10873) #32070144 válasza scbb (#10871) üzenetére


#32070144
törölt tag

Komolyan érdekelne a meghibásodási statisztika. Hasznosabb lenne mint állandóan beírnod, hogy milyen megbízhatatlan a készülék.
A fórumban jelzett meghibásodások egy része bevallottan külső behatás, leesés után jelentkezett.

Amúgy van/volt ilyen tableted, vagy csak hangulatkeltésre jársz ide?

(#10874) fateless válasza #32070144 (#10873) üzenetére


fateless
veterán

Családban 4db volt, 3 már meghalt.
Pedig számomra tökéletes készülék volt, pont azt tudta, ami nekem kellett, nem volt hozzá felesleges extra tudás extra pénzért.
A héten elviszem Tescoba, hátha még életet tudnak lehelni bele a szervizben...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10875) Kpierre válasza fateless (#10874) üzenetére


Kpierre
csendes tag

Nekem is kettő volt, az egyik meghalt, két hét után most szoltak, hogy mehetek a vételárért mert javíthatatlan.

:O Pedig szerettem

A szomszéd gépe mindig gyorsabb!

(#10876) scbb válasza #32070144 (#10873) üzenetére


scbb
tag

Direkt nem az enyemmel peldaloztam, mert az egy darab minta. Ja volt nekem is egyik pillanatrol a masikra behalt, a szerviz meg valami homalyos usb csatlakozo hibara hivatkozott, ami azert erthetetlen, mert nem lemerult es nem lehetett feltolteni, hanem kb 80%-os toltottsegnel egyszercsak elsotetult, tegla lett. Felajanlottak, h 10ezerert megjavitjak nem kertem. Ha egyszer lesz kedvem kiforrasztom a microusb csatlakozot es kicserelem, bar nem hiszem h ez a baja.

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#10877) PLaci58 válasza Süvi (#10866) üzenetére


PLaci58
őstag

Jófogáson, használt, 14-15K.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#10878) Aryes válasza scbb (#10876) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kollégámat ugyanezzel akarták lerázni. Írt a fogyasztóvédelemnek, és egy kis izmozás után visszakapta a vételárat. Írásos szakvéleményt kell kérni a szerviztől, abban nem kamuzhatnak, a törött usb ugyanis nem okoz alaplaphibát.

(#10879) Süvi válasza PLaci58 (#10877) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm.
Igazából burkolt hirdetés lett volna. :)
Jobban bízok egy itteni értékelt felhasználóban, mint bármilyen más aprós oldalban.
Az egyiket felhívtam, mondta, hogy mindjárt visszahív. Ez volt 2 napja

(#10880) Zeki


Zeki
nagyúr

Nálam van a szekrényben 2db zsír új Op3ndott tablet, gyári tokkal, bővített memóriás frissítéssel, körömlakklemosott fóliával, úgy volt hogy a gyerekeim kapják Karácsonyra, de végül mást kaptak. Majd idén Karácsonykor. :)
Gari már nem igazán él majd akkor, de ez van.

(#10881) Eduardo89


Eduardo89
aktív tag

Nekem 2014 decembere óta hibátlanul működik rootolva, nagyobb tárhelyre formázva. Mázlim van vele, kopp kopp :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#10882) Casoli


Casoli
őstag

A sajátomnak sincsen semmi baja.

(#10883) Aryes válasza Zeki (#10880) üzenetére


Aryes
nagyúr

Semmi... :)

[ Szerkesztve ]

(#10884) vargalex válasza fateless (#10874) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk van 6 db, mind jól működik. Kopp, Kopp...

Alex

(#10885) fateless válasza vargalex (#10884) üzenetére


fateless
veterán

Egyet átveszek, ha nem tudják javítani ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10886) vargalex válasza fateless (#10885) üzenetére


vargalex
félisten

Mindegyik használatban van. :)

Alex

(#10887) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Üdv,

Ha lecseréltem a gyári romot a nagyobb tárhelyűre és engedem az ota frissítést, visszál a régi partíció?

Köszi

(#10888) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Kijelzőt ki mondta hogy újat nem lehet kapni?A jófogáson sokszor láttam már.Érintőt is.Hát én nem tudom mennyit fog bírni az én tabletem,most kifogástalan,még soha nem fagyott le,de iszonyat sokat használom,ha mást nem wifit osztok meg vele de az csak bekapcsolt kijelzővel megy.Fél órára van állitva a kikapcs,mindennap 20%-körülig merül de inkább 14% mivel nem nézem csak figyelmeztet.Remélem sokáig jó,mert nagyon szeretem,eddig ez a tablet jön be a legjobban pedig volt egy pár.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#10890) philips20


philips20
aktív tag

Hello

Ma reggel arra keltem, hogy kb 20mp ként ujra indul a tablet, ez vajon mitől lehet ? Töltőn is csinálja! Akumlátor hiba lehet ? Volt már valakinek ilyen ?

(#10891) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A tegnapi naptól sajnos a tab megsérült, a kijelzője pókhálós lett(poénból gyerek fejét megkopogtattam vele és pont a hátlap közepével). További jó használatot, nem rossz gépez.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10892) AndrewBlase válasza Quqesz (#10891) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Drága" poén volt. :(

Miért mindig én???

(#10893) VMatteo


VMatteo
őstag

nekem még mindig megvan a hibátlan tabom, és nincs kihasználva :K

Tisztelet a Gépésznek!

(#10894) Quqesz válasza AndrewBlase (#10892) üzenetére


Quqesz
nagyúr

15e volt másfél éve....kiszolgálta már az árát. Viszont le a kalappal, a pókhálós kijelző rendesen működik(csak az üveg tört,lcd hibátlan).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10895) TayRol


TayRol
veterán

Van ennek a tabnak még használt piaca? Megvettem a gyereknek, de csak porosodik a dobozában, gondoltam eladnám...

(#10896) AndrewBlase válasza TayRol (#10895) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha visszaolvasol itt egy kicsit, többen is keresték az eladó példányokat. :)

Miért mindig én???

(#10897) TayRol válasza AndrewBlase (#10896) üzenetére


TayRol
veterán

Ezek szerint nem sokat olvastam vissza. :)

(#10898) Aryes válasza Quqesz (#10891) üzenetére


Aryes
nagyúr

Instant karma :DDD
Amúgy részvétem. Nagyon gyenge konstrukció. A gyerek fejét meg máskor könyvvel kell ütni, az nem törik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10899) Quqesz válasza Aryes (#10898) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne aggódj, azóta asszony leverte,most már semmit nem érzékel a kijelző..... :N

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10900) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,epp hugom anno 15-ert vett tabjarol irok :) .. A problema a 2G belso tarhely. Van meg vagy 20M szabad helye...

Tudtok ezen olyan rom-rol vagy firmware-rol, amiben be lehet allitani h elsodleges tarhelynek az SD-t hasznalja? Anno kapott tolem hozza egy 32-es Samu microSD-t, termeszetesen ures... :W :DDD

Szoval az SD-re teve programot, media-t, mindent,mar ferne :)

Koszi !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.