Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Rotate


Rotate
veterán

ez az Energy Notch szerintem tök jó!

[ Szerkesztve ]

(#2952) #40047616 válasza Rotate (#2951) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ez egy külön alkalmazás? Ha igen akkor melyik? Kipróbálnám p30-on.

(#2953) Rotate válasza #40047616 (#2952) üzenetére


Rotate
veterán

Igen, külön app, de még csak pár telefonnal kompatibilis.

De lehet később jön majd rá support P30-ra is. Sőt, Play Store-ban még azzal sem kompatibilis, amivel kompatiblis, de valszeg csak listázási hiba :)

Apkmirror linket tudok adni, de szerintem csak a kompatibilis telefonokon lesz jó.

[link]

(#2954) #40047616 válasza Rotate (#2953) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszi kipróbáltam de sajna nem működik p30-on még. Pedig jól néz ki!

(#2955) pcnet válasza Rotate (#2953) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi, király ez az app! :R O6-on működik rendesen. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2956) qltsar válasza Rotate (#2951) üzenetére


qltsar
addikt

Már majdnem kipróbáltam, - amúgy jópofának tűnik, bár én kikapcsolt noccsal használom a készüléket, de adtam volna neki egy esélyt - viszont az accessibility service-ig jutottam "Allow Energy Notch to have full control of your device?" -> Deny.

Értem, hogy máshogy nem lehet, vagy körülményes megoldani, de azért ezt így nem - és gondolom nem én leszek az egyetlen, aki emiatt nem rakja fel.

[ Szerkesztve ]

(#2957) rankesz


rankesz
veterán

Frissült a Paranoid Android rom quartz 4-re, persze a 7T megint kimaradt a szórásból... :(((

(#2958) tibcsi0407 válasza rankesz (#2957) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem az igazi a OnePlus maintainer. OOS camera támogatás gyenge. Automatikus fényerő még mindig szar volt a Q3-ban is, míg más custom ROM-okon tökéletes. Van egy olyan érzésem, hogy ugyanarra a szar alapra építi állandóan a rendszert a developer. Így nem sokat ér, hiába maga a rendszer tökéletes. Szerintem más telefonok jobb build-et kapnak.

https://utdetailing.hu/

(#2959) rankesz válasza tibcsi0407 (#2958) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor lehet erőt veszek magamon és nem várok PA-ra hanem felteszem az omni-t, aosp se rossz szerintem, elmúltak már azok az idők mikor olyan hardver volt hogy ennyi sebesség különbség számított

(#2960) tibcsi0407 válasza rankesz (#2959) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Omni-nak tuti jobb maintainerje van. PA-n vannak problémák, amikről nem a rendszer tehet, hanem az a nagyokos, aki build-eli a ROM-okat.
Kérdeztem a Telegram csoportban kétszer is, hogy a korábbi szarságok javítva vannak-e, de még választ nem kaptam.
Elözönlötték a Xiaomi tulajok a csoportot, így már érdemi párbeszédet nehéz ott folytatni.. A helyedben a Havoc-ra is ránéznék, számomra nagyon kellemes csalódás volt.

https://utdetailing.hu/

(#2961) Ronam válasza tibcsi0407 (#2960) üzenetére


Ronam
addikt

Havoc-ot január óta nem frissítették, legalábbis én úgy látom.
Treskmod ment még egy ideig, de június óta az is offos. MSM Xtended és az AOSIP-en kívül én nem tudok más olyan ROM-ról 7T-re, amit folyamatosan fejlesztenének :(.

[ Szerkesztve ]

(#2962) rankesz válasza tibcsi0407 (#2960) üzenetére


rankesz
veterán

Én is próbálom követni a csoportot, de a sok prakesh meg gupta miatt követhetetlen kb. Bár most elcsíptem egy olyan választ egy 7T-s érdeklődésre hogy az alert slider kavar be valamit, de talán hétvégén lesz build

(#2963) tibcsi0407 válasza Ronam (#2961) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Uhh, ez elég para, akkor az Omni marad Nektek. Nem mintha az rossz lenne.

(#2962) rankesz

De ha az automatikus fényerő, ujjlenyomat és a kamera ott is szar lesz, akkor sokra nem mentek azzal a hétvégi build-del sem..
Hátha oda egy jobb maintainer jut, mint nekünk.

https://utdetailing.hu/

(#2964) pusihusi válasza tibcsi0407 (#2963) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia itt a nyitással nem veszik el a garancia?

Üdv. Feri!!

(#2965) rankesz válasza pusihusi (#2964) üzenetére


rankesz
veterán

Se a BL nyitás, se a root nem jár garancia vesztéssel

(#2966) pusihusi válasza rankesz (#2965) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#2967) arni1


arni1
aktív tag

Sziasztok!

1 hét supporttal való veszekedés után újrahúzta tegnap a support a telefonomat. Idegességemben elfelejtettem hogy a hétvégén készült pár szülinapi kép amelyek nyilván a formázással eltűntek. Valaki tud esetleg bármilyen módszert amivel valahogy vissza tudnám hozni ezeket? Próbáltam már pár adatvisszaállító programot de többnyire root kellene hozzá.

Root esetén van olyan megoldás hogy ne kelljen ismét factory resetet csinálni?

Minden tippet leírást bármit köszönök!

[ Szerkesztve ]

(#2968) scream válasza arni1 (#2967) üzenetére


scream
veterán

Root-hoz BL-t kell nyitni, ami csak egy újabb FR-tel kivitelezhető - ha még nincsen nyitva a BL - és ezzel egyre nagyobb az esély, hogy esetleg arra a memóriaterületre fog íródni valami, ahova a képek voltak mentve, ergo nem fogod tudni őket visszahozni.

Szerintem jobban jársz, ha azt a pár képet elengeded - mind idő/energia/idegek - és a jövőben valamilyen módon rendszeresen mented a képeid (pl Google Photos, vagy ha nagy felhőkben nem bízol, akkor saját NAS-ra).

Persze ezek a mostani problémádat nem oldják meg.

(#2969) Rotate válasza arni1 (#2967) üzenetére


Rotate
veterán

jaja, tudom, hogy eső után köpönyeg, de Google Photos alap, 6 evre visszamenőleg megvan minden kép, soha semmit nem kell külön backupolni vagy visszamenteni, belepsz es megvan minden.

szerintem a hétvégi képek már szép emlék, nem hiszem, hogy lesz rá megoldás :/

(#2970) pusihusi


pusihusi
addikt

Hogy is kell vissza állni gyári romra béta 6-ről?

Üdv. Feri!!

(#2972) ghiottone válasza #32839680 (#2971) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Op garit kapsz: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2973) slice14 válasza pusihusi (#2970) üzenetére


slice14
veterán

Oxygen Updater-ben válaszd ki a Full update-t. Viszont a probléma az hogy a Beta 6 frissebb , mint a 10.0.11-es gyári rom. És így nem fogja felengedni. Meg kéne várni a következő stabil verziót, az már fel megy szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#2975) ghiottone válasza #32839680 (#2974) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én november óta használom. Aksi elmegy nálam 2 simmel 2 napot - Bt, adatkapcsolat napközben folyamatosan bekapcsolva, 1-1,5 óra telefonalás és kb. 4 óra kijelző idővel, ami főleg opera, yt vanced, reddit, telegram, stb. A kamera gcammal ok, de jó lenne, ha a gcam portoknál menne az összes lencse alapból és nem kellene root és aux mod. Az automata fényerő szabályzó nem tetszik nekem csak + hogy a BurgerKing-be sose tud rácsatlakozni a BT a rendszerükhöz. Ha most váltanom kellene akkor csak hasonló stock közeli androidosra váltanék.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2976) Pistike1985 válasza #32839680 (#2971) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én Telekomnál vásároltam, ott 2 év teljeskörű garit adtak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2978) pusihusi válasza slice14 (#2973) üzenetére


pusihusi
addikt

Így igaz! Más mód nincs? :F

Üdv. Feri!!

(#2979) Rotate válasza #32839680 (#2971) üzenetére


Rotate
veterán

Nekem is Alzáról van, csak nekem szlovák oldalról, gyári gari van, minden ahogy kell. Egyelőre az uj romokat is az elsők között dobta fel a rendszer, szóval azzal is szerencsém van.

(#2981) bollokcs80 válasza Rotate (#2979) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

eMag-on most akciós, kb ugyanennyiért vettem én is a hivatalos oldalról, amikor még volt készleten.

B.Cs.

(#2982) Draken válasza #32839680 (#2977) üzenetére


Draken
őstag

Én is N7Plusról váltottam 7T-re, nagyon nem bántam meg. Az idegesítő bugok végre elmúltak a teló cserével :U

(#2983) pusihusi


pusihusi
addikt

tibcsi0407 Szia hogy lehet visszarakni a gyári romot? Béta 6 van ! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2984) tibcsi0407 válasza pusihusi (#2983) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van rollback ROM, azt kell felhúzni először, majd OTA frissíteni, de ha értesz hozzá, akkor az XDA-n található fastboot ROM is jó.
Az is lehet, hogy csak sima local frissítésként is telepíthető a legújabb stabil is, ezt nem tudom,majd a kollégák megmondják.

https://utdetailing.hu/

(#2985) ghiottone válasza pusihusi (#2983) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A rollback build a 8-as pontban lesz: Oxygen OS Beta Stable Update Guide

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2986) pusihusi


pusihusi
addikt

ghiottone
Köszi! :R
tibcsi0407
Köszi! :R

Üdv. Feri!!

(#2987) Rotate válasza #32839680 (#2980) üzenetére


Rotate
veterán

itt-ott előjön, ezt a Mi A2 is csinálta nekem... valami google bug lesz...

(#2989) #40047616 válasza #32839680 (#2988) üzenetére


#40047616
törölt tag

Emui-n is ugyanúgy fagyogat.

(#2990) ghiottone válasza #32839680 (#2988) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lg v30-on, G8s-on ok, bár azok 9-es droidon vannak. Nálam Galaxy Tab S6-on is rossz a + pont ma mondta ismerős, hogy nála is kaka a Galaxy Note 9-esen. Amúgy android 10-esen hallottam eddig főleg, hogy rossz a Chrome.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2992) Rotate válasza #32839680 (#2991) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy ez valami Android 10 + friss Chrome bug lesz...A2 is a 10-es update után kezdte...

(#2993) rankesz


rankesz
veterán

Kecskeméti 7T vagy 7T Pro tulajt keresnék aki ráér 3 percre hogy kiderítsem hogy miért nem megy nálam pár hete a Warp charge. Mivel a töltés egyedi saját szabvány, így nem tudom másképp kideríteni hogy az usb aljzat, a kábel, vagy a töltő fej lett hibás

Előre is köszi ha van jelentkező
(jelige : sör!)

(#2994) JNSK válasza rankesz (#2993) üzenetére


JNSK
aktív tag

Hulye kerdes, de probaltad ujrainditani? Mert nalam is ugyan ez volt, es az megoldotta. :))

(#2995) rankesz válasza JNSK (#2994) üzenetére


rankesz
veterán

Igen próbáltam.
Az az érdekes hogy hetente kb egyszer "elkapja" és mikor nem is számítanék rá hallom a warp pittyenést, és elkezdi rendesen tölteni, de a legtöbb esetben viszont 4-5 w körül tölt max FKM szerint

(#2996) qltsar


qltsar
addikt

USB Type C -> Jack átalakítókkal vannak tapasztalatok 7T kapcsán? Van esetleg ajánlott / nem ajánlott típus / márka?

Második gugli találat azért szépen indít :DDD: [link]

Köszi :R !

(#2997) StarDeLuxe válasza rankesz (#2993) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Lehet hogy zsebpiszok került a csatiba, és nem megy a kábel rendesen a helyére.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#2998) rankesz válasza StarDeLuxe (#2997) üzenetére


rankesz
veterán

Már ezen is túl vagyok, ki lett takarítva fogpiszkával :N

(#2999) Timer válasza rankesz (#2998) üzenetére


Timer
veterán

FR-t neki, valamikor, valahol olvastam, hogy szoftveres a nyűg.

(#3000) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A OnePlus 8-as széria bemutatásakor volt egy 3 hónapos Google One promo. Akkor még nem, de - most nézem - most már elérhető más OP eszközökre is, annyi, hogy csak 1 hónap időtartamra.:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.